fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Tuzla Özel İlkokullar

İstanbul’un Anadolu yakası içerisinde bulunan Tuzla ilçesi, ulaşımı kolay ve sürekli gelişmekte olan bir bölgedir. Bu bölgede yaşayan veya çocuğunu bu bölge içerisinde bir okula yazdırmak isteyen veliler için hazırladığımız liste sayesinde Tuzla bölgesindeki özel ilkokulları tek tek aramak yerine bir liste üzerinden inceleyebilir ve zaman kazanabilirsiniz. Bu liste içerisindeki okul profillerini istek, ilgi ve beklentileriniz doğrultusunda ayırt edici bir filtreleme yaparak karar vermenizi kolaylaştırabilirsiniz.


İstanbul Tuzla bölgesindeki özel okullar, günümüz teknolojisi doğrultusunda belirlenmiş bir eğitim modeli sunmaktadır. MEB müfredatına ek olarak belirledikleri eğitim sistemi ile öğrencilere temel bir eğitim veren Tuzla Özel okulları, öğrencilerin eksikliklerini tespit edip bu eksiklikler üzerine yoğunlaşarak donanımlı bireyler yapmayı hedeflemektedir. Tuzla Özel İlkokulları listesindeki okullar sosyal, kültürel, sportif ve fiziki birçok imkan sunarak öğrencileri bu dallarda başarılı bireyler yaparken, verdikleri donanımlı temel eğitim ile öğrencileri akademik olarak ta başarılı bir hale getirmeyi amaçlamıştır. Bu doğrultuda verdikleri eğitime yabancı dil eğitimi de katarak öğrencilerin temellerini sağlam bir şekilde almalarını sağlamaktadır.


Tuzla Özel İlkokulları öğrencilerin dilini geliştirmek adına en iyi temelleri atmayı hedeflemektedir. İstanbul Tuzla ilçesi, sunmuş olduğu okul sayısı ile birçok avantaja sahiptir. Tuzla ilçesinde bulunan okullardan bazıları; Özel Tuzla Kale Koleji İlkokulu, Özel Bilfen Koleji Kurtköy İlkokulu, Özel Okutan Koleji İlkokulu, Özel Fen Koleji İlkokulu, Özel Terakki Tepeören İlkokulu, Özel Tuzla Eğitmen Koleji İlkokulu ve Özel Kendin Ol Eğitim Kurumları İlkokulu şeklindedir.


Aradığınız kriterlere uygun okulu bulmak için hazırladığımız listedeki okul profillerini ziyaret ederek filtreleme yaparak istek ve beklentileriniz doğrultusunda karar verebilirsiniz. Okul profilleri içerisinde okullar hakkında daha detaylı bilgi alabilir, okulların görselleri, öğrencilere sunmuş oldukları imkanları ve okulların fiyatlarını bulabilir ve okullarla iletişime geçebilirsiniz veya iletişim danışmanlarımızla iletişime geçerek sizler için en uygun okulu bulabilir ve çocuklarınızın geleceği için güzel bir adım atmış olursunuz.


Tuzla'ya yakın bir ilçe olan Pendik'deki özel ilkokullarına da hemen göz atabilir, ayrıntılı tüm bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.

12 okul bulundu.
%30 İndirim Özel Tuzla İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji İlkokulu Özel Okul
Tuzla / Aydıntepe Mah.
Özel Tuzla İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji İlkokulu verified

Özel Tuzla İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Fen Koleji İlkokulu Özel Okul
Tuzla / Postane Mah.
Özel Fen Koleji İlkokulu

Bu okulda mutluluğu ve huzuru bulduk. öğretmenler ve veliler alanında saygın ve iletişime açık insanlar. bu pozitif ener...

Özel Terakki Tepeören İlkokulu Özel Okul
Tuzla / Tepeören Mah.
Özel Terakki Tepeören İlkokulu

Sosyal aktiviteleri yüksek düzeyde olan başarılı bir ilim irfan sanat yuvası, ayrıca en köklü en disiplinli okullardan...

Özel Eğitmen Koleji Tuzla Villa VIP İlkokulu Özel Okul
Tuzla / Postane Mah.
Özel Eğitmen Koleji Tuzla Villa VIP İlkokulu

Öğretmenleri çok sıcakkanlı ve ilgili her çocukla tek tek ilgileniyor biz veliler istediğimiz zaman öğretmenlere ulaşabi...

Özel Tuzla Kale Okulları İlkokulu Özel Okul
Tuzla / Postane Mah.
Özel Tuzla Kale Okulları İlkokulu

Sıradan bir okul ama türkiye şartlarında sıradan olmak da iyi sayılır.

Özel Bilfen Koleji Kurtköy İlkokulu Özel Okul
Tuzla / Tepeören Mah.
Özel Bilfen Koleji Kurtköy İlkokulu

Gerçekten eğitim veren bir kurum.

Özel Tuzla Canada Okulları İlkokulu Özel Okul
Tuzla / Postane Mah.
Özel Tuzla Canada Okulları İlkokulu

Çocuğumu bu okula yolluyorum sanat derslerine özellikle müzik derslerine önem veriyorlar piyano dersi bile var. çocuğumu...

Özel Koç İlkokulu Özel Okul
Tuzla / Tepeören Mah.
Özel Koç İlkokulu

Türkiye'nin en kaliteli okulu olduğu açık. verdikleri eğitim sayesinde aldıkları ücreti size eğitim olarak verirler.

Özel Tuzla Koru Okulları İlkokulu Özel Okul
Tuzla / Orta Mah.
Özel Tuzla Koru Okulları İlkokulu

Özel Tuzla Koru Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Tuzla Uğur Okulları İlkokulu Özel Okul
Tuzla / Evliya Çelebi Mah.
Özel Tuzla Uğur Okulları İlkokulu

Özel Tuzla Uğur Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Egebil Okulları İlkokulu Özel Okul
Tuzla / İçmeler Mah.
Özel Egebil Okulları İlkokulu

Özel Egebil Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Tuzla Özel İlkokullar

İstanbul Tuzla'da bulunan özel ilkokullar ve kolejler hakkında yapılan veli yorumlarına, detaylı iletişim bilgilerine, harita konumlarına ve senelik fiyatlarına hemen erişerek, en ideal okulu keşfedebilirsiniz.
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum