fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

İstanbul Tuzla Özel İlkokulları

Tuzla özel ilkokulları öğrencilerine kaliteli bir eğitim hizmeti sunabilmek adına çok yönlü faaliyetler sürdürmektedir. Milli Eğitim Bakanlığı eğitim müfredatına ek olarak oluşturulan eğitim programları öğrencilerle buluşturulmaktadır. Branşlarında güçlü akademisyenler tarafından hazırlanan eğitim programları, öğrencilerin akademik, sosyal ve kültürel alanlarda gelişimini desteklemektedir. Nitelikli bireyleri hayata hazırlama konusunda etkili eğitim içerikleri hazırlanmaktadır. Bölgedeki özel okullar genellikle kolej yapısında öğrencilerle buluşmaktadır. Tuzla özel ilkokulları, öğrencilerin bireysel farklılıklarının bilincinde olarak onların gelişimini her noktadan ela alarak desteklemektedir. Başarılı bireyleri hayata hazırlama konusunda etkili eğitim içerikleri oluşturarak kapsamlı bir süreç hazırlamaktadır.


İstanbul’un Anadolu yakası içerisinde bulunan Tuzla ilçesi, ulaşımı kolay ve sürekli gelişmekte olan bir bölgedir. Bu bölgede yaşayan veya öğrencisini bu bölge içerisinde bir okula yazdırmak isteyen veliler için Okul.com.tr tüm okulları tek bir listeleme sayfası üzerinde bir araya getirmektedir. Öğrencilerin kendilerine en uygun kurumda eğitim görmesini destekleyerek başarılı bireyler olmalarını hedeflemektedir. Okul.com.tr'nin okul arayan veliler için hazırladığı Tuzla özel ilkokulları listesi ile bölgedeki tüm özel ilkokullar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Aynı zamanda listeleme sayfası üzerindeki filtrelemeleri kullanarak kriterlerinize uygun kurumları görüntüleyebilirsiniz. Bölgedeki tüm okulları tek bir listeleme sayfası üzerinden inceleyin! Tuzla bölgesindeki özel ilkokulları tek tek aramak yerine bir liste üzerinden inceleyebilir ve zaman kazanabilirsiniz. Bu liste içerisindeki okul profillerini istek, ilgi ve beklentileriniz doğrultusunda ayırt edici bir filtreleme yaparak karar vermenizi kolaylaştırabilirsiniz.


Tuzla özel ilkokulları, günümüz teknolojisi doğrultusunda belirlenmiş bir eğitim modeli sunmaktadır. MEB müfredatına ek olarak belirledikleri eğitim sistemi ile öğrencilere temel bir eğitim veren Tuzla özel okulları, öğrencilerin eksikliklerini tespit edip bu eksiklikler üzerine yoğunlaşarak donanımlı bireyler yapmayı hedeflemektedir. Çağın gerekliliklerine uygun olarak hazırlanan eğitim ortamlarında öğrencilerin teknolojik altyapı ile güncel bir eğitim alması desteklenmektedir. Kaliteli eğitim yaklaşımları sayesinde öğrencilerin her alanda beceri gelişimini desteklemektedir. Tuzla özel ilkokulları sosyal, kültürel, sportif ve fiziki olarak birçok imkan sunarak öğrencileri bu dallarda başarılı bireyler olarak hayata hazırlamaktadır. Özel ilkokullar, verdikleri donanımlı temel eğitim ile öğrencileri akademik olarak da başarılı karakterler olmalarını amaçlamıştır.


Tuzla özel ilkokulları öğrencilerin dilini geliştirmek adına en iyi temelleri atmayı hedeflemektedir. Öğrencilerin en az bir yabancı dili etkili olarak kullanabilmesini amaçlayan kurumlar, dilbilgisel alanda etkili eğitim içerikleri oluşturmaktadır. Öğrencilerin İngilizce olarak okuma, yazma ve konuşma becerilerine sahip olması adına interaktif eğitim yaklaşımları kurumlarda gerçekleştirilmektedir. Bölgedeki bazı kurumlar, öğrencilerin yalnızca bir yabancı dil almasını değil seçmeli olarak iki yabancı dilde eğitim alabilmesini desteklemektedir. Bölgedeki tüm kurumlar öğrencilere İngilizce dil eğitimi verirken, bazı kurumlar ise seçmeli olarak ikinci yabancı dil imkanı da sunmaktadır. İstanbul Tuzla ilçesi, sunmuş olduğu okul sayısı ile birçok avantaja sahiptir.


Aradığınız kriterlere uygun okulu bulmak için Okul.com.tr'nin hazırladığı liste üzerinden okul profillerini ziyaret ederek filtreleme yapabilirsiniz. Talep ve beklentileriniz doğrultusunda kurumlarla iletişime geçebilir ya da kurumların sizleri aramasını sağlayabilirsiniz. Tuzla özel ilkokulları içerisinde okullar hakkında daha detaylı bilgi alabilir, okulların görselleri, öğrencilere sunmuş oldukları imkanları ve okulların fiyatlarını bulabilir ve okullarla iletişime geçebilirsiniz. Okulları aramak veya listelemek için yeteri kadar zamanınız bulunmuyorsa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarından yardım alabilir, okul önerileri isteyebilirsiniz.


Bölgede çok sayıda kurum bulunduğundan dolayı okul fiyatları da değişkenlik gösterebilmektedir. Tuzla özel ilkokul fiyatları okulların öğrencilere sunduğu eğitim imkanları doğrultusunda farklılık göstermektedir. Kurumların fiyatlarını üye olarak Okul.com.tr'den görüntüleyebilirsiniz. Okulların erken kayıt avantajlarından ya da Okul.com.tr'ye özel indirimlerinden üye olarak yararlanın. Vakit kaybetmeden öğrenciniz için en iyi okulu Okul.com.tr'den bulun!

10 okul bulundu.
Özel Boğaziçi Akademi Koleji İlkokulu Özel Okul
Tuzla / Orta Mah.
Özel Boğaziçi Akademi Koleji İlkokulu

Çok kaliteli bir okul... gerek öğretmen kadrosu gerek yemekleri gerekse okulun konum olarak bahçesinin parkının olması

Özel Fen Koleji İlkokulu Özel Okul
Tuzla / Postane Mah.
Özel Fen Koleji İlkokulu

Bu okulda mutluluğu ve huzuru bulduk. öğretmenler ve veliler alanında saygın ve iletişime açık insanlar. bu pozitif ener...

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 16:25
Özel Tuzla Okan Koleji İlkokulu Özel Okul
Tuzla / Akfırat Mah.
Özel Tuzla Okan Koleji İlkokulu

Süper kaliteli, gelişkin bir okul.

 • Okul Saatleri:
  08:45 - 16:10
Özel Koç İlkokulu Özel Okul
Tuzla / Tepeören Mah.
Özel Koç İlkokulu

Türkiye'nin en kaliteli okulu olduğu açık. verdikleri eğitim sayesinde aldıkları ücreti size eğitim olarak verirler.

Özel Tepeören Terakki Vakfı İlkokulu Özel Okul
Tuzla / Tepeören Mah.
Özel Tepeören Terakki Vakfı İlkokulu

Sosyal aktiviteleri yüksek düzeyde olan başarılı bir ilim irfan sanat yuvası, ayrıca en köklü en disiplinli okullardan...

Özel Eğitmen Koleji Tuzla Villa VIP İlkokulu Özel Okul
Tuzla / Postane Mah.
Özel Eğitmen Koleji Tuzla Villa VIP İlkokulu

Öğretmenleri çok sıcakkanlı ve ilgili her çocukla tek tek ilgileniyor biz veliler istediğimiz zaman öğretmenlere ulaşabi...

Özel Tuzla Kale Okulları İlkokulu Özel Okul
Tuzla / Postane Mah.
Özel Tuzla Kale Okulları İlkokulu

Sıradan bir okul ama türkiye şartlarında sıradan olmak da iyi sayılır.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 17:00
Özel Bilfen Koleji Kurtköy İlkokulu Özel Okul
Tuzla / Tepeören Mah.
Özel Bilfen Koleji Kurtköy İlkokulu

Gerçekten eğitim veren bir kurum.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 15:35
Özel Tuzla Açı Koleji İlkokulu Özel Okul
Tuzla / Yayla Mah.
Özel Tuzla Açı Koleji İlkokulu

Özel Tuzla Açı Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Tuzla Doğa Koleji İlkokulu Özel Okul
Tuzla / Aydıntepe Mah.
Özel Tuzla Doğa Koleji İlkokulu

Özel Tuzla Doğa Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00

İstanbul Tuzla Özel İlkokulları

İstanbul Tuzla'da bulunan özel ilkokullar ve kolejler hakkında yapılan veli yorumlarına, detaylı iletişim bilgilerine, harita konumlarına ve senelik fiyatlarına hemen erişerek, en ideal okulu keşfedebilirsiniz.

Tuzla Özel İlkokulları - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum