fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

Beyoğlu Özel İlkokullar

Beyoğlu, İstanbul ilinin Avrupa yakasında bulunan ilçelerden bir tanesidir. Kalabalık ve kültürel olarak turistik bir ilçe olması sebebiyle de bölgede farklı kültürlerden insanlar yaşamaktadır. Bu çeşitlilik içerisinde ailelerin çocukları için en uygun okulu bulmaları zorlaşmaktadır. Beyoğlu özel ilkokulları içerisinde size en uygun olanları bulmak adına Okul.com.tr üzerinden filtrelemeler yapabilir, tek bir liste üzerinden bölgedeki tüm okulları kolayca görüntüleyebilirsiniz. Okulların iç ve dış imkanlarının detaylı görsellerine, sahip oldukları yabancı dil eğitimlerine, sosyal faaliyetlerine, haritadaki konumlarına ve daha birçok bilgiye tek bir sayfa üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Size en uygun olan okullarla kolayca iletişime geçebilirsiniz.


Beyoğlu özel ilkokulları kolej bünyesinde eğitim veren okulların yanında bölge nüfusunun fazla olması bakımından özel Ermeni ve Rum okullarından da oluşmaktadır. Beyoğlu kolejleri ve butik Ermeni ve Rum okulları bölgede uzun yıllardır eğitim veren, verdikleri eğitimin kalitesi bilinen okullardır. Kolejlerin en büyük artısı, anaokulundan liseye kadar tek bir kampüs içerisinde eğitimin sürdürülmesi ve öğrencilerin yaşayabileceği uyum problemlerini minimuma indirmesidir. Kolejlerde öğrenciler bütün bir yapıda, aynı bünyenin altında eğitim görme imkanı bulurlar. Beyoğlu kolejlerine Okul.com.tr üzerinden kolayca ulaşabilir, kolejlerin ve aradığınız kampüslerinin hakkında yazılarını okuyarak okullar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Rehberlik ve psikolojik danışmanlık hizmeti olan okulları filtreleyerek olası uyum problemlerinde sizlere ve çocuğunuza destek olacak kurumları görüntüleyebilirsiniz. Kurumların psikolojik danışmanlık servisleri çocukların birbirleriyle aralarındaki iletişimlerini, kişisel gelişimlerini inceleyip gereken durumlarda müdahale etmekte ve öğrenci ve dışarıdaki etmenler arasında köprü görevi görmektedir.


İlkokul dönemi çocukların akademik hayatla tanıştıkları, okul konseptine alıştıkları ve ebeveynleri dışında öğretmen, okul müdürü gibi farklı otoritelerle tanıştıkları dönemdir. Bu sebeple ilkokul döneminin travmatik olmaması, sağlıklı ilerlemesi çocukların hayatları boyunca okula karşı olan tutumları için önemlidir. Bu önemin farkında olan Beyoğlu özel ilkokulları akademik kadrosunu öğrencilerle sağlıklı iletişim kurabilecek, çözüm odaklı hareket edebilecek ve sabırlı olabilecek kişilerden seçmektedir. Beyoğlu’nda bulunan özel ilkokulların sayfalarında bulunan yorumları okuyarak okulun akademik kadrosu hakkında fikir edinebilirsiniz. Yorumlar genellikle ailelere ve öğrencilere ait olmakla beraber zaman zaman öğretmenlere de ait olabilmektedir. Bu yorumları okuyarak okuldaki eğitmenin gözünden de okulun eğitim kalitesi hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Siz de daha önce eğitim sürecini deneyimlediğiniz okullar hakkında yorum yaparak okul arayışında olan diğer ailelere yardımcı olabilirsiniz.


Beyoğlu özel ilkokul fiyatları okulların sağladığı imkanlara bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Bu imkanlar okulun fiziksel şartları, sağladığı sosyal ve akademik imkanlar, okulun bağlı bulunduğu kolej bünyesi gibi durumlardır ve bu durumlar okulların fiyatlarını etkilemektedir. Okulların fiyat bilgilerini görüntülemek için Okul.com.tr’ye üye olmanız gerekmektedir. Üye olarak bütçenize uygun olacak şekilde fiyat aralığını belirleyip, sadece bu fiyat aralığında olan kurumlara kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca Okul.com.tr üyelerine özel olarak anlaşmalı kurumlarımız tarafından tanımlanan indirimlerden faydalanabilirsiniz. Çevre mahalle ve ilçelerden kayıt gerçekleştirecekseniz okulların servis imkanını ve kayıt ücreti dışında eğer mevcutsa kırtasiye masrafı gibi ücretleri de görüntüleyebilirsiniz.


Beyoğlu özel ilkokulları listesini inceleyecek vaktiniz yoksa, ücretsiz eğitim danışmanlarımıza kolayca ulaşabilirsiniz. Ücretsiz eğitim danışmanlarımız aradığınız kriterler doğrultusunda sizlere en uygun okulları bulup sizlerle doğrudan buluşturmaktadır.

7 okul bulundu.
%10 İndirim Özel Tarhan Koleji İlkokulu Özel Okul
Beyoğlu / Tomtom Mah.
Özel Tarhan Koleji İlkokulu verified

Eğitim kalitesi, sosyal dersleri, etkinlikleri bakımından diğer özel okullardan ayıran bir yanı yok. bir ilkokul olduğun...

Özel Beyoğlu İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji İlkokulu Özel Okul
Beyoğlu / Kaptanpaşa Mah.
Özel Beyoğlu İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji İlkokulu verified

Sevgili okulumuza ilkokul birde başladık. baniye hocamızın sevgili öğretmenlerimizin kanatları altında hep huzurlu olduk...

  • Okul Saatleri:
    09:00 - 16:00

Diğer Okullar

Özel Zapyon Rum İlkokulu Özel Okul
Beyoğlu / Katipmustafa Çelebi Mah.
Özel Zapyon Rum İlkokulu

Onu bunu bilmem ama okulun mimarisi benden 5 yıldız alır. :)

  • Okul Saatleri:
    09:15 - 15:30
Özel Eseyan Ermeni İlkokulu Özel Okul
Beyoğlu / Katipmustafa Çelebi Mah.
Özel Eseyan Ermeni İlkokulu

Öğretmenleri hem alanında başarılı hem de sıcakkanlı, mütevazı çocuklara robot muamelesi yapmıyorlar bu da en önemli kri...

  • Okul Saatleri:
    08:30 - 15:30
Özel Karaköy Rum İlkokulu Özel Okul
Beyoğlu / Müeyyetzade Mah.
Özel Karaköy Rum İlkokulu

Özel Karaköy Rum İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Beyoğlu Özel Merkez Rum İlköğretim okulu Özel Okul
Beyoğlu / Katipmustafa Çelebi Mah.
Beyoğlu Özel Merkez Rum İlköğretim okulu

Beyoğlu Özel Merkez Rum İlköğretim okulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Zoğrafyon Rum İlkokulu Özel Okul
Beyoğlu / Kuloğlu Mah.
Özel Zoğrafyon Rum İlkokulu

Özel Zoğrafyon Rum İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Beyoğlu Özel İlkokullar

Beyoğlu İstanbul'da bulunan özel ilkokullar ve kolejler hakkında detaylı bilgilere, çalışma saatlerine, veli yorumlarına, fiziksel özelliklerine ulaşarak, sizin ve çocuğunuz için en ideal okulu keşfedebilirsiniz.
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum