fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Beykoz Özel İlkokullar

Beykoz, İstanbul Anadolu yakasında bulunan ilçelerden bir tanesidir. Bölge son zamanlarda şehirleşmeye başlamış, geniş bir yüzölçümüne yayılmış ilçelerdendir. Bölgenin gelişmesine bağlı olarak Beykoz özel ilkokulları sayısı da gün geçtikçe artmaktadır. Okulların nicelik bakımından artış göstermesi nitelik bakımından da rekabet oluşturmakta, bu da okulların kalitesinin artışını sağlamaktadır. Nitelikli özel okullar arasında en iyisini bulmaya çalışan aileler tek tek tüm okulları gezerek vakit kaybedebilmektedir. Bu vakit kaybının önüne geçmek adına Okul.com.tr Beykoz özel ilkokullarının tamamını tek bir listeleme sayfası üzerinden ailelerin hizmetine sunmaktadır. Okulların ortalama fiyatları, kendi bünyelerinde uyguladıkları eğitim programları, sınıf mevcutları ve daha birçok detay bilgileri Okul.com.tr üzerinde bulunmaktadır. Okulları sitemiz üzerinden kolayca inceleyebilirsiniz.


İlkokul dönemi öğrencilerin akademik hayatla tanıştıkları, ailelerinden ilk kez bu kadar uzun süre ayrı kaldıkları ve öğretmen otoritesiyle karşılaştıkları bir kademedir. Bu dönemde öğrencilerin okula karşı takındıkları tutum bütün bir eğitim süreçlerini etkileyebilecek kadar önemlidir. Bu önemin farkındalığıyla hareket eden Beykoz özel ilkokulları öğrencilerin eğitim öğretim süreçlerini onlar için en verimli olacak şekilde çeşitlendirmektedir. Akademik eğitim kadrolarını alanında eğitimini tamamlamış, çocuklarla iletişimi güçlü kişilerden seçmektedir. Böylelikle çocukların okulu sevmeleri, öğrenmeleri ve öğrendiklerinden keyif almaları sağlanmaktadır. Okulların profillerinde yer alan yorumları inceleyerek okulların bünyesinde bulunan öğretmenler, sahip oldukları imkanlar ve eğitim süreçleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Okul yorumları öğrencilere, mezunlara, ailelere ve okuldaki eğitmenlere ait olabilmektedir. Sizler de daha önce eğitim hizmetini deneyimlediğiniz Beykoz özel ilkokullarına yorum yaparak okul arayışında olan diğer ailelere yardımcı olabilirsiniz.


Beykoz özel ilkokulları, Beykoz’un sahip olduğu konum sebebiyle genellikle geniş bahçeye sahip eğitim kurumlarıdır. Bu sebeple öğrencilerin fiziksel gelişimlerini destekleyecek aktiviteler yapabilecekleri alanlar Beykoz özel okullarında bulunmaktadır. Okullarda öğrencilerin fiziksel gelişimlerinin yanında zihinsel gelişimlerinin desteklenmesi açısından da çeşitli aktiviteler düzenlenmektedir. Yabancı dil eğitimleri, okul içerisinde ve bahçede düzenlenen sosyal aktiviteler ile öğrencilerin gelişimleri her alandan desteklenmektedir. Okulların düzenlediği aktivitelere, sahip oldukları bahçe ve iç mekan imkanlarına ve yabancı dil olanaklarına Okul.com.tr üzerinden kolayca ulaşabilir; özellikle aradığınız kriterleri yine Okul.com.tr üzerinden kolaylıkla filtreleyebilirsiniz.


Beykoz özel ilkokulları çoğunlukla kolej bünyesinde bulunan kurumlardır. Kolejler, anaokulu seviyesinden lise seviyesine kadar aynı kampüs içerisinde bütün bir yapıda eğitim veriyor olmalarıyla öne çıkan kurumlardır. Bu sayede öğrencilerin yaşayabileceği olası uyum problemlerinin önüne geçiliyor olması ailelerin kolej tercih etme sebeplerinden biri olmaktadır. Kolejlerin uzun yıllardır eğitim veren ve alanlarında verdikleri eğitimle adlarından söz ettiren köklü kurumlar olmaları ailelerin kolej tercih etme sebeplerinden bir diğeridir. Beykoz kolejlerini Okul.com.tr üzerinden kolaylıkla inceleyebilirsiniz. Kolejlerin kampüslerine, kampüste verdikleri eğitim kademelerine, tanıtım yazılarına ve kolejlerin tarihçelerine Okul.com.tr üzerinden tek bir sayfada kolaylıkla ulaşabilirsiniz.


Beykoz özel ilkokul fiyatları okulların sağladığı imkanlara, bağlı oldukları kolej bünyesine, fiziksel şartlarına göre değişiklik gösterebilmektedir. Okul fiyatları aylık olarak ortalama 3500 TL ile 6000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Okulların fiyat bilgilerini görüntülemek için Okul.com.tr’ye üye olmanız gerekmektedir. Ayrıca Okul.com.tr’ye üye olarak onaylanmış profilleriyle Okul.com.tr’de bulunan kurumlar tarafından üyelere özel olarak sağlanmış indirimlerden faydalanarak avantajlı fiyatlarla kayıt gerçekleştirebilirsiniz.


Okulları tek tek inceleyecek detaylı vaktiniz yoksa, ücretsiz eğitim danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz. Ücretsiz eğitim danışmanlarımız aradığınız kriterler doğrultusunda sizler için en uygun okulları listeleyip okullarla direkt iletişime geçmeniz konusunda sizlere yardımcı olmaktadır.

7 okul bulundu.
Özel Acarkent İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji İlkokulu Özel Okul
Beykoz / Acarlar Mah.
Özel Acarkent İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji İlkokulu verified

Özel Acarkent İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Beykoz Final Okulları İlkokulu Özel Okul
Beykoz / Çengeldere Mah.
Özel Beykoz Final Okulları İlkokulu verified

Tolgahan öğretmenimiz akademik açıdan olsun çocuklarla iletişimi olsun her konuda takdire şayan.

Özel Pakkan Okulları İlkokulu Özel Okul
Beykoz / Merkez Mah.
Özel Pakkan Okulları İlkokulu verified

Merhaba, oğlum geçen sene 1.sınıfta okula başladı suan 2.sınıf oldu .biz ailecek okuldan çok memnunuz . ilk sene açılm...

Diğer Okullar

Özel Beykoz Açı Koleji İlkokulu Özel Okul
Beykoz / Kavacık Mah.
Özel Beykoz Açı Koleji İlkokulu

Hiperaktif bir çocuk sahibiyseniz veya başka özel bir durum varsa kesinlikle yaklaşmayın. bu durumu idare edemedikleri g...

Özel Beykoz Doğa Koleji İlkokulu Özel Okul
Beykoz / Akbaba Mah.
Özel Beykoz Doğa Koleji İlkokulu

Kızımız için okul ararken çok araştırdık ve sonuçta verdiğimiz karardan memnunuz.

  • Okul Saatleri:
    09:00 - 16:00
Özel TED İstanbul Koleji Vakfı İlkokulu Özel Okul
Beykoz / Acarlar Mah.
Özel TED İstanbul Koleji Vakfı İlkokulu

Her sene daha da çok özlediğim okulumdur. güzel insanlar tanıdık..

Özel Beykoz NUN Okulları İlkokulu Özel Okul
Beykoz / Elmalı Mah.
Özel Beykoz NUN Okulları İlkokulu

Özel Beykoz NUN Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Beykoz Özel İlkokullar

Beykoz İstanbul'daki özel ilkokullar hakkında yazılan anne ve baba yorumlarını okuyabilir, okulun fiziksel özelliklerini, fotoğraf galerilerini ve branş derslerini inceleyerek, en ideal okulu keşfedebilirsiniz.
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum