fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Sarıyer Özel İlkokullar

Sarıyer bölgesinin sürekli gelişmekte olması ve nüfusunun oldukça fazla olması sebebiyle eğitim kurumlarının sayısı hayli fazladır. Sarıyer özel ilkokulları da aynı oranda arttığından okul arayışı gittikçe zorlaşmaktadır. Veliler kriterlerine uygun özel okulları bulmakta sorun yaşayabilmektedir. Okul.com.tr özel Sarıyer ilkokullarını tek bir sayfa üzerinde listeleyerek bu duruma çözüm getirmektedir. Okulların profillerinden detaylı fotoğrafları, ortalama fiyat bilgileri, okulların eğitimini deneyimlemiş kullanıcıların yorumları, fiziksel imkanları ve verdiği yabancı dil eğitimleri incelenebilmektedir. Siz de Okul.com.tr üzerinden kriterlerinize uygun filtreleri uygulayarak hızlıca okulları inceleyin.


İlkokul, öğrencilerin okul hayatı için oldukça önemli bir dönem olarak görülmektedir. Öğrencilerin eğitimdeki başarıları bu dönemde aldıkları eğitimin kalitesine bağlı olarak değişmektedir. Sarıyer özel İlkokulları öğrencilerine bu dönemin önemini göz önünde bulundurarak eğitim vermektedir. Bu sebeple öğretmen kadrosu iletişim becerileri güçlü, öğrencilere okulu sevdirmeyi amaçlayan ve onlarla empati kurabilen kişilerden seçilmektedir. Eğitimciler öğrencilerin eğitimlerinin her anında yanında bulunmakta ve destek olmaktadır. Bu sayede öğrencilerin okula alışma sürecinde yaşayabilecekleri problemler önlenebilmektedir.


Sarıyer özel ilkokulları çoğunlukla kolej bünyesinde hizmet veren kurumlardan oluşmaktadır. Bu kolejler başarılarını daha önce defalarca kanıtlamış ve eğitim alanında uzun yılların getirdiği tecrübeye sahip kurumlardır. Ek olarak kolejler ilkokul kademesinden lise kademesine kadar eğitim öğretim sunmaktadır. Öğrenciler aynı kampüs içerisinde lise kademesine kadar okuyabildiklerinden herhangi bir uyum sorunu yaşamamaktadır. Kolejler bu ve benzeri sebeplerle birçok veli tarafından tercih edilmektedir. Sarıyer özel ilkokulları sayfası üzerinden kolej bünyesindeki okullar hakkında detaylı bilgileri inceleyebilirsiniz.


Sarıyer özel ilkokul fiyatları bölgede birçok okul bulunduğundan farklılık göstermektedir. Okulların eğitim ücretlerinin belirlenmesinde sunduğu imkanlar, eğitim verdikleri fiziksel şartlar, yabancı dille eğitim vermeleri ve bünyesinde bulundukları kolejler gibi birçok etken bulunmaktadır. Okul.com.tr üzerindeki fiyat filtreleme özelliğini kullanarak bütçenize uygun özel okul fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Okulların profillerinde bulunan fiyatları görüntüleyebilmek için öncelikle üye olmanız gerekmektedir. Ek olarak Okul.com.tr üzerinde onaylanmış profilleriyle yer alan okullardan üyelere özel indirimlerden yararlanarak fiyat teklifleri alabilirsiniz. Çevre ilçelerden Sarıyer özel ilkokullarını inceliyorsanız servis bulunan okulları filtreleyerek size uygun okulu bulabilirsiniz. Bu sayede öğrencinizin okula rahat ve güvenli şekilde ulaşmasını sağlayan servis hizmetinin fiyatlarını öğrenebilirsiniz.


Okul.com.tr üzerinde yer alan okulların profillerinde bulunan yorumlar okulun eğitimini deneyimlemiş kişilerin yorumlarıdır. Okulun eğitimini almış öğrenciler, mezunlar veya aileler tarafından yapılmaktadır. Bu yorumları okuyarak okulun velilerle iletişiminin nasıl olduğunu, hangi imkanların bulunduğu ve eğitim kalitesinin nasıl olduğuyla alakalı detaylı bilgi elde edebilirsiniz. Ayrıca Okul.com.tr üzerinde üyelik oluşturarak eğitimini deneyimlediğiniz özel Sarıyer ilkokullarının profillerine yorum yapabilirsiniz. Böylece okul hakkındaki düşüncelerinizi paylaşarak özel okul arayışında olan velilere yardımcı olabilirsiniz.


Okul.com.tr kriterlerinize uygun özel okulların listesini tek bir sayfa üzerinde görüntülemenizi sağlamaktadır. Okulları incelemeye vaktiniz yoksa ücretsiz eğitim danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz. Ücretsiz eğitim danışmanlarımız seçtiğiniz kriterlere uygun 5 okulu sizler için listelemektedir. Ücretsiz eğitim danışmanlarımızın sunduğu hizmetten yararlanmak için hızlıca form doldurun.


18 okul bulundu.
Özel Sarıyer İlgi Okulları İlkokulu Özel Okul
Sarıyer / Zekeriyaköy Mah.
Özel Sarıyer İlgi Okulları İlkokulu verified

Büyük bir kampüs içinde geniş imkanlara sahip bir okul. yemyeşil bahçesi ve çocuklara sağladıkları doğal ortam sayesinde...

Özel Sarıyer İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji İlkokulu Özel Okul
Sarıyer / Zekeriyaköy Mah.
Özel Sarıyer İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji İlkokulu verified

Doğa kolejinin ve öz acarlar koleji'nin tecrübelerini birleştirerek kurdukları harika bir okul. ben bir öz acarlar kolej...

 • Okul Saatleri:
  09:10 - 16:10

Diğer Okullar

Özel Boğazhisar Koleji İlkokulu Özel Okul
Sarıyer / Maden Mah.
Özel Boğazhisar Koleji İlkokulu

Özel Boğazhisar Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İSTEK Kemal Atatürk İlkokulu Özel Okul
Sarıyer / Tarabya Mah.
Özel İSTEK Kemal Atatürk İlkokulu

10 yıldır iki çocuğumla birlikte bu okulla bağlarımız hiç kopmadı. adı gibi atatürkün yolunda emin adımlarla ilerlediğim...

Özel Erol Altaca Koleji İlkokulu Özel Okul
Sarıyer / Ferahevler Mah.
Özel Erol Altaca Koleji İlkokulu

Temel derslerin yanında sosyal, sanatsal derslerindeki hassasiyetiyle öğrencilere birey olmayı öğretebilen, farkındalıkl...

Özel Enka Okulları İlkokulu Özel Okul
Sarıyer / İstinye Mah.
Özel Enka Okulları İlkokulu

Başarılı bir okul sayılır.

Özel Mürüvvet Evyap Okulları İlkokulu Özel Okul
Sarıyer / Maden Mah.
Özel Mürüvvet Evyap Okulları İlkokulu

Prp eğitimi ile ezberden uzak bir eğitimi var ev tadında kargaşasiz aşırı temiz butik kalitesinde olağanüstü bir okul

Özel Cent Koleji İlkokulu Özel Okul
Sarıyer / Tarabya Mah.
Özel Cent Koleji İlkokulu

Özel Cent Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel FMV Işık Okulları Ayazağa İlkokulu Özel Okul
Sarıyer / Büyükdere Mah.
Özel FMV Işık Okulları Ayazağa İlkokulu

Yüzme okulu çok iyi. eğer yüzücü olmak isteyen bir çocuğunuz varsa kaçırmayın.

Özel BÜMED MEÇ (Merak Eden Çocuklar) Okulları İstinye İlkokulu Özel Okul
Sarıyer / Darüşşafaka Mah.
Özel BÜMED MEÇ (Merak Eden Çocuklar) Okulları İstinye İlkokulu

Çocuğum 3 seneden beri bu okulda okuyor,bir veli olarak sanırım çocuğumla alakalı vermiş olduğum en doğru kararlardan bi...

Özel Bahçeköy Açı Okulları İlkokulu Özel Okul
Sarıyer / Bahçeköy Merkez Mah.
Özel Bahçeköy Açı Okulları İlkokulu

Türkiye'de bulunan en iyi özel okul olabilir. kesinlikle çok memnunuz.

Özel İstanbul The British International Primary School Özel Okul
Sarıyer / Zekeriyaköy Mah.
Özel İstanbul The British International Primary School

Özel İstanbul The British International Primary School aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 15:30
Özel Tarabya Rum İlköğretim Okulu Özel Okul
Sarıyer / Tarabya Mah.
Özel Tarabya Rum İlköğretim Okulu

Özel Tarabya Rum İlköğretim Okulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:10
Özel Maslak Bilfen Koleji İlkokulu Özel Okul
Sarıyer / Maslak Mah.
Özel Maslak Bilfen Koleji İlkokulu

Özel Maslak Bilfen Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Tarabya İngiliz Okulları İlkokulu Özel Okul
Sarıyer / Yeniköy Mah.
Özel Tarabya İngiliz Okulları İlkokulu

Özel Tarabya İngiliz Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 17:00
Özel Doğru Odak İlkokulu Özel Okul
Sarıyer / Uskumruköy Mah.
Özel Doğru Odak İlkokulu

Özel Doğru Odak İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Final Okulları Tarabya İlkokulu Özel Okul
Sarıyer / Ferahevler Mah.
Özel Final Okulları Tarabya İlkokulu

Özel Final Okulları Tarabya İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Yeni Nesil 2000 Bahçeköy İlkokulu Özel Okul
Sarıyer / Bahçeköy Yeni Mah.
Özel Yeni Nesil 2000 Bahçeköy İlkokulu

Özel Yeni Nesil 2000 Bahçeköy İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Sarıyer Özel İlkokullar

Sarıyer İstanbul'da bulunan kolejler ve özel ilkokullar hakkında detaylı iletişim bilgilerine, veli yorumlarına, fotoğraf galerilerine ve çalışma saatlerine ulaşarak, en doğru okulu hemen keşfedebilirsiniz.
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum