fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

İstanbul Bakırköy Özel İlkokulları

Bakırköy, İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan ilçelerden bir tanesidir. Nüfus olarak kalabalık bir ilçedir. Bölgenin nüfus yapısı çoğunlukla ailelerden oluşmakta, bu da bölgede çok sayıda özel eğitim kurumu bulunmasına sebebiyet vermektedir. Bakırköy özel ilkokulları da bu sebepten nitelik ve nicelik bakımından birbiriyle yarışır niteliktedir. Bölgede çok sayıda eğitim kurumu bulunması ailelerin okul seçmesini zorlaştırmaktadır. Aileler okulları tek tek gezerken vakit kaybetmekte, en uygun okula karar vermekte zorluk çekmektedir. Bu noktada Okul.com.tr ailelere büyük kolaylık sağlamaktadır. Okulları tek tek gezmenize gerek kalmadan bütün fiziksel imkanlarını, öğrencilere sağladıkları kazanımları ve okulların görsellerini kolayca inceleyebilirsiniz. Okulların profillerinde bulunan yorumlardan ve okulların hakkında yazılarından yola çıkarak eğitim öğretim sürecinin işleyişi hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.


İlkokulda öğrenciler daha önce deneyimlemedikleri bir sürece girmiş olurlar. Harfleri, sayıları, sınavları, bir otorite figürü olarak öğretmeni bu dönemde tanırlar. Bu sebeple okulu bu dönemde sevmeleri gelecek dönemlerdeki akademik başarılarını etkilemektedir. Bu gerçeğin farkında olan Bakırköy özel ilkokulları çocukların okulu sevmeleri ve okula karşı olumlu bir tutum geliştirmeleri için ellerinden geleni yapmaktadır. Akademik kadrolarını öğrencilerle arası iyi, ikili iletişim becerileri güçlü kişilerden seçmekte; okul içi ekipmanlarını ve sınıfların öğrencilere sunduğu imkanları öğrencilerin en çok faydasına olacak şekilde düzenlemektedir. Okulların akademik kadrolarının ve okul için fırsatlarının niteliğini okulların profillerinde bulunan yorumlar aracılığıyla inceleyebilirsiniz. Okulların profillerinde bulunan yorumlar öğrencilere, mezunlara, ailelere ya da okulda görev almış öğretmenlere ait olabilmektedir ve bu kişilerin deneyimlerine dayanmaktadır. Sizler de daha önce eğitim aldığınız kurumlara yorum yaparak okul arayışında olan diğer ailelere yardımcı olabilirsiniz.


İlkokul öğrencilerinin gelişimlerinin çok yönlü olarak ele alınması gerekmektedir. Bu dönemde algıları son derece açık olan çocukların gelişimlerini akademik, zihinsel, fiziksel ve sosyal anlamda desteklemek çok önemlidir. Bu sebeple Bakırköy özel ilkokulları müfredat derslerinin yanında öğrencilere çeşitli yabancı dil eğitimleri vererek zihinsel becerilerini desteklemektedir. Okulların içerisinde ve bahçelerde sağlanan fiziksel imkanlar sayesinde öğrenciler spor yapabilmekte, oyun oynayabilmekte ve fiziksel gelişimlerini destekleyebilmektedir. Bakırköy özel ilkokullarının öğrencilere sunduğu fiziksel imkanlara, sosyal faaliyetlere, yabancı dil olanaklarına Okul.com.tr üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.


Bakırköy özel ilkokulları çoğunlukla kolej bünyesinde bulunan okullardır. Kolejlerin anaokulu kademesinden lise kademesine kadar aynı kampüs içerisinde bütün bir yapıda eğitim veriyor olması öğrencilerin yaşayabilecekleri olası uyum problemlerinin önüne geçmektedir, bu da ailelerin kolej tercih sebeplerinden birisi olmaktadır. Ayrıca kolejlerin eğitim kalitelerinin yıllardır biliniyor olması da ailelerin kolej tercih etmelerine sebep olabilmektedir. Bakırköy kolejlerinin yanında bölgede butik yapıda eğitim vermekte olan okullar da bulunmaktadır. Butik yapıda hizmet veren kurumlar az sayıda kabul ettikleri öğrenci sayısı, sahip oldukları bireysel fırsatlarla öğrencilere birebir ilgi imkanı sunmakta ve bu sebepten tercih edilebilmektedir. Bakırköy kolejlerinin detaylı bilgilerine, tanıtım metinlerine, bulunan kampüslerine, kademelerine ve kolej tarihçelerine Okul.com.tr üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.


Bakırköy özel ilkokulları aylık ortalama fiyat bilgileri okulların sahip oldukları imkanlara, fiziksel şartlarına, bağlı oldukları kolej bünyesine göre değişiklik göstermektedir. Bölgede çok fazla kurum bulunduğundan ailelerin bütçelerine uygun kurum bulmaları kolay olmaktadır. Bakırköy özel ilkokul fiyatları ortalama 2500 TL ile 6000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Okulların fiyat bilgilerini görüntülemek için Okul.com.tr’ye üye olmanız gerekmektedir. Okul.com.tr’ye üye olarak okulların fiyat bilgilerini görüntülemenin yanında Okul.com.tr velilerine özel olarak tanımlanan indirimlerden faydalanarak avantajlı fiyatlarla kayıt gerçekleştirebilirsiniz.


Okulları tek tek gezecek vaktiniz yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarından yardım alabilirsiniz. İstediğiniz kriterlere form doldurabilir, ücretsiz eğitim danışmanlarımız kriterlerinize göre en uygun 5 okulu listelemesini isteleyebilirsiniz.

17 okul bulundu.
%16 İndirim Özel Yeşilköy İlkokulu Özel Okul
Bakırköy / Yeşilköy Mah.
Özel Yeşilköy İlkokulu verified

Çocuğumu bu okula gönderiyorum 3. senesi bu yıl eğitiminden son derece memnunuz ezberden uzak araştırmaya gözlemlemeye t...

Diğer Okullar

Özel Yeşilyurt Açı Koleji İlkokulu Özel Okul
Bakırköy / Yeşilyurt Mah.
Özel Yeşilyurt Açı Koleji İlkokulu

Merhaba doğayla iç içe yeşillikler arasında deniz manzarası eşliğinde öğretmenlerin hepsi güler yüzlü çalışan personel c...

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 17:00
Özel Florya Koleji İlkokulu Özel Okul
Bakırköy / Şenlikköy Mah.
Özel Florya Koleji İlkokulu

Çok geniş sınıf ve koridorları olan bir okul. üstelik etrafındaki yeşillikler ile kesinlikle çok geniş bir alana sahip....

Özel Florya CND Okulları İlkokulu Özel Okul
Bakırköy / Şenlikköy Mah.
Özel Florya CND Okulları İlkokulu

Öğretmenleri çok ilgili, personeli çok nazik temizliği ,yemeği herşeyinle çok memnunum. eğitimi mükemmel

Özel İSTEK Bilge Kağan İlkokulu Özel Okul
Bakırköy / Basınköy Mah.
Özel İSTEK Bilge Kağan İlkokulu

İstanbul'un en iyi okulunun en iyi şubesi bence.

Özel Bahçeşehir Koleji Florya İlkokulu Özel Okul
Bakırköy / Şenlikköy Mah.
Özel Bahçeşehir Koleji Florya İlkokulu

-öğretmenler ilgili, -kaynakları güzel ve yeterli. -okulun fiziki yapısı iyi.

Özel Ataköy Kültür Koleji İlkokulu Özel Okul
Bakırköy / Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mah.
Özel Ataköy Kültür Koleji İlkokulu

Çocuğunuz öğrenmeye hevesli bir çocuksa her yönüyle donanımlı olarak mezun olur bu okuldan. ama aksi durumda aynı şeyi s...

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:30
Özel Basınköy Mev Koleji İlkokulu Özel Okul
Bakırköy / Basınköy Mah.
Özel Basınköy Mev Koleji İlkokulu

Çevremden duyduğum yorumlar beni buraya yöneltmişti. doğru bir seçim yapmışım.

 • Okul Saatleri:
  08:40 - 16:00
Özel Bilfen Koleji Florya İlkokulu Özel Okul
Bakırköy / Şenlikköy Mah.
Özel Bilfen Koleji Florya İlkokulu

Başarılı çocuklar yetiştiriyor etrafımda çok duyuyorum o şöyle başarılıymış bu böyle başarılıymış şimdi bizim torun ba...

Özel Florya Tarhan Koleji İlkokulu Özel Okul
Bakırköy / Şenlikköy Mah.
Özel Florya Tarhan Koleji İlkokulu

Oglumu floryadaki tarhan kolejğne kaydetttirdim. gerçekten hayatımda yaptığım en doğru karar oldu. resmen birebir eğitim...

Özel Yeşilköy 2001 Koleji İlkokulu Özel Okul
Bakırköy / Yeşilköy Mah.
Özel Yeşilköy 2001 Koleji İlkokulu

Çocuklara küçük yaşta anlama, kavrama becerisi kazandırabilen bunun yanı sıra sosyalleştiren ve bilinçlendiren bir eğiti...

Özel Yeşilköy Rum İlkokulu Özel Okul
Bakırköy / Yeşilköy Mah.
Özel Yeşilköy Rum İlkokulu

Özel Yeşilköy Rum İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:50 - 16:30
Özel Bakırköy Bahçeşehir Koleji İlkokulu Özel Okul
Bakırköy / Yenimahalle Mah.
Özel Bakırköy Bahçeşehir Koleji İlkokulu

Özel Bakırköy Bahçeşehir Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Dadyan Ermeni İlkokulu Özel Okul
Bakırköy / Cevizlik Mah.
Özel Dadyan Ermeni İlkokulu

Özel Dadyan Ermeni İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kent Eğitim Koleji İlkokulu Özel Okul
Bakırköy / Zuhuratbaba Mah.
Özel Kent Eğitim Koleji İlkokulu

Özel Kent Eğitim Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bakırköy Final Okulları İlkokulu Özel Okul
Bakırköy / Kartaltepe Mah.
Özel Bakırköy Final Okulları İlkokulu

Özel Bakırköy Final Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 19:00
Özel Yeşilköy Ermeni İlkokulu Özel Okul
Bakırköy / Yeşilköy Mah.
Özel Yeşilköy Ermeni İlkokulu

Özel Yeşilköy Ermeni İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:10 - 16:10

İstanbul Bakırköy Özel İlkokulları

İstanbul Bakırköy'de bulunan özel ilkokullar ve kolejlerin fotoğraf galerilerine, çalışma saatlerine, ebeveyn yorumlarına, branş derslerine ve hakkında yazılarına erişerek, en uygun okulu bulabilirsiniz.

Bakırköy Özel İlkokulları - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum