fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

İstanbul Sancaktepe Özel İlkokulları

Sancaktepe ilçesi İstanbul’un Anadolu yakası içerisinde bulunmaktadır. Bu ilçede oturan veya çocuğunu bu bölge içerisinde bir okula yazdırmak isteyen velilerimiz için hazırladığımız Sancaktepe özel ilkokulları listesinde hızla gelişen ve nüfusu artan bölgede tek tek okul aramak yerine okulların bir arada bulundurarak büyük kolaylıklar sunmaktayız. Uzun yılların birikimi ve tecrübelerini sunan Sancaktepe özel ilkokulları, alanında uzman ve tecrübeli öğretmenler tarafından öğrencileri en iyi şekilde yetiştirmektedir. Bu doğrultuda, günümüz teknolojisini kullanan bir eğitim sistemi ile birlikte, eğitimin temelinin atıldığı Sancaktepe özel ilkokullarında öğrenciler için birçok farklı aktivite sunulmaktadır. Kolej bünyesinde eğitim veren Sancaktepe özel ilkokulları sayesinde öğrenciler herhangi bir uyum problemi yaşamadan eğitim hayatlarını sürdürebilmektedirler.


Sağlam bir temel ile öğrencileri akademik bir başarıya hazırlayan bu okullar, sosyal, kültürel, sportif aktivitelerle öğrencileri daha sosyal ve mutlu bireyler haline getirmektedir. Bu erken yaşlarda donanımlı bireyler yetiştirmeyi hedefleyen Sancaktepe özel ilkokulları, yabancı dil eğitimlerini de oldukça kapsamlı bir şekilde vermektedir. İlkokul, akademik eğitim hayatının ilk basamağıdır. Bu nedenle ilkokula başlayan çocukların nitelikli bir eğitim programıyla başlamaları ileriki eğitim hayatları için önem taşımaktadır. Bu önemin farkında olan Sancaktepe özel ilkokulları çocukların eğitim hayatlarını çeşitlendirmek ve renklendirmek adına çaba göstermektedir. Okuma yazmayı öğrenmek, temel motor becerilerini geliştirmek, sosyal ilişkiler kurmaya başlamak, okul kültürüne ve disiplinine alışmak gibi durumlar okul bünyesinde öğrencilerin edineceği deneyimlerdir. Çevre mahallelerden öğrencilerin de okula kolayca ve güvenle ulaşmalarını sağlamak adına kurumlarda servis imkanı bulunmaktadır. Sancaktepe bölgesinde bulunan ve sizin için en uygun olan özel okulu Okul.com.tr üzerinden kolayca bulabilirsiniz.


Sancaktepe özel ilkokul fiyatları okulların sağladığı imkanlara, okulun adına ve bağlı bulunduğu kolej bünyesine bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Okul.com.tr’ye üye olarak okulların fiyat bilgilerini görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca okul.com.tr’ye üye olan velilere özel olarak tanımlanan indirimlerden ve ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz. Listemiz içerisindeki okul profillerini filtreleyip istek ve beklentileriniz doğrultusunda size en uygun okulu kolayca ayırt edebilirsiniz. Okulları tek tek arayıp kaybettiğiniz zamanı sizlere kazandıran Okul.com.tr, buna ek olarak bulduğunuz okullar arasında da gerekli bilgileri alıp bir daha bir süzgeçten geçirmenizi sağlayacak imkanlar sunmaktadır. Bu imkanlar doğrultusunda Sancaktepe özel ilkokulları listesi içerisindeki okul profillerine girerek okullar hakkında daha detaylı bilgiler, okulun bulunduğu bölge, okulların, sınıfların ve bahçelerin görselleri, öğrencilere sundukları imkanlar ve okulların fiyatları gibi birçok bilgiye erişim sağlayabilirsiniz. Okulların profillerine yapılan yorumları okuyarak okulu daha önce deneyimlemiş öğretmen, öğrenci, aile veya mezun öğrencilerin okul deneyimleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Siz de daha önce eğitim hizmeti aldığınız okullara yorum yaparak okul arayışında olan diğer ailelere yardımcı olabilirsiniz. Bunun yanında okul profilleri içerisindeki okul bilgileri ile okullara ulaşıp bilgi alabilirsiniz. Okulları tek tek inceleyecek vaktiniz yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarından size en uygun okulları listelemelerini isteyebilirsiniz. Ücretsiz eğitim danışmanlarımız aradığınız kriterlere uygun olarak sizin için en uygun okullarla iletişime geçmenize yardımcı olsun.

15 okul bulundu.
Özel Esenşehir Bil Koleji İlkokulu Özel Okul
Sancaktepe / Meclis Mah.
Özel Esenşehir Bil Koleji İlkokulu verified

Özel Esenşehir Bil Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:30

Diğer Okullar

Özel Bahçeşehir Koleji Sancaktepe İlkokulu Özel Okul
Sancaktepe / Eyüp Sultan Mah.
Özel Bahçeşehir Koleji Sancaktepe İlkokulu

Bahçeşehir branş dersleri ve sosyal derslerin yanında sosyal sorumluluk projelerinde de aktif olan bir okul olduğu için...

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:30
Özel SAJEV Küçük Prens Okulları İlkokulu Özel Okul
Sancaktepe / Abdurrahmangazi Mah.
Özel SAJEV Küçük Prens Okulları İlkokulu

Fransızca eğitim istiyorsanız gözünüz kapalı yollayacağınız okul.

Özel Sancaktepe Anabilim Eğitim Kurumları İlkokulu Özel Okul
Sancaktepe / Meclis Mah.
Özel Sancaktepe Anabilim Eğitim Kurumları İlkokulu

Kaliteli bir eğitimi var. hijyen ve güvenlik konusunda çok titizler çocuğunuzu gözünüz kapalı emanet edebileceğiniz bir...

Özel Sancaktepe Safa Okulları İlkokulu Özel Okul
Sancaktepe / Safa Mah.
Özel Sancaktepe Safa Okulları İlkokulu

Özel safa okulu ilkokul ve ortaokulunda 3 yıldır yeğenlerim eğitim alıyor. akademik ve değerler eğitimi konusunda okul b...

Özel Sancaktepe Birikim Okulları İlkokulu Özel Okul
Sancaktepe / Kemal Türkler Mah.
Özel Sancaktepe Birikim Okulları İlkokulu

Gayet güzel bi okul herkese tavsiye ederim

Özel Sancaktepe Nazmi Arıkan Fen Bilimleri İlkokulu Özel Okul
Sancaktepe / Osmangazi Mah.
Özel Sancaktepe Nazmi Arıkan Fen Bilimleri İlkokulu

Pandemi dönemini verimli bir şekilde geçirdik. eğitim kadrosu özverili.kayıt yaptırdık.sadece okul bahçesi biraz küçük....

Özel Sancaktepe Bilfen Koleji İlkokulu Özel Okul
Sancaktepe / Veysel Karani Mah.
Özel Sancaktepe Bilfen Koleji İlkokulu

Matematik,fen,türkçe,sosyal bilgiler gibi temel derslerde alanında başarılı öğretmenlerle çalışıyorlar ve iyi bir eğitim...

Özel Samandıra Safa Okulları İlkokulu Özel Okul
Sancaktepe / Osmangazi Mah.
Özel Samandıra Safa Okulları İlkokulu

Özel Samandıra Safa Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 18:00
Özel Sancaktepe Tercih Koleji İlkokulu Özel Okul
Sancaktepe / Meclis Mah.
Özel Sancaktepe Tercih Koleji İlkokulu

Özel Sancaktepe Tercih Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Sancaktepe Bil Koleji İlkokulu Özel Okul
Sancaktepe / Safa Mah.
Özel Sancaktepe Bil Koleji İlkokulu

Özel Sancaktepe Bil Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Sancaktepe Yenidoğu Okulları İlkokulu Özel Okul
Sancaktepe / Veysel Karani Mah.
Özel Sancaktepe Yenidoğu Okulları İlkokulu

Özel Sancaktepe Yenidoğu Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 17:00
Özel Sancaktepe Era Koleji İlkokulu Özel Okul
Sancaktepe / Eyüp Sultan Mah.
Özel Sancaktepe Era Koleji İlkokulu

Özel Sancaktepe Era Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

İstanbul Sancaktepe Özel İlkokulları

Sancaktepe ilkokul fiyatlarını inceleyerek bütçenize en uygun kurumu kolayca bulun. Kolejler ve butik okullar hakkında bilgi sahibi olun!

Sancaktepe Özel İlkokulları - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum