fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

İstanbul Maltepe Özel İlkokulları

İstanbul Maltepe’de yaşayan veya çocuğunu bu bölge içerisinde bir okula yazdırmak isteyen veliler için hazırladığımız liste ile, Maltepe özel İlkokulları hakkındaki tüm bilgilere hemen göz atabilir ve zaman kazanabilirsiniz. Bu liste içerisindeki okul profillerini istek, ilgi ve beklentileriniz doğrultusunda filtreleme yaparak, daha hızlı ve kolay karar verebilirsiniz. Eğitim ve Öğretimin temelini oluşturan İlkokul seviyesi, çocukların gelecek akademik hayatlarında ve fiziksel, sosyal, kültürel, bilişsel kazanımlarında oldukça önemlidir. Maltepe özel İlkokulları listesindeki okullar sosyal, kültürel, sportif ve fiziki birçok imkan sunarak öğrencileri bu dallarda başarılı bireyler yaparken, verdikleri donanımlı temel eğitim ile öğrencileri akademik olarak ta başarılı bir hale getirmeyi amaçlamıştır. Bu doğrultuda verdikleri eğitime yabancı dil eğitimi de katarak öğrencilerin temellerini sağlam bir şekilde almalarını sağlamaktadır.


İstanbul Maltepe özel ilkokulları, günümüz teknolojisi ile paralel olan bir eğitim modeli sunmaktadır. MEB müfredatına ek olarak belirledikleri eğitim sistemi ile öğrencilere temel bir eğitim veren Maltepe özel okulları, öğrencilerin eksikliklerini tespit edip bu eksiklikler üzerine yoğunlaşarak donanımlı bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir. Maltepe özel İlkokulları dil gelişimine de oldukça önem vermektedir. İlkokul seviyesinde başlayan dil eğitimiyle çocukların kendilerini uluslararası düzeyde ifade edebilmelerine temel hazırlamaktadır. İstanbul Maltepe ilçesi, sunmuş olduğu okul sayısı ile birçok avantaja sahiptir. Her kültüre, bütçeye ve eğitim anlayışına uygun çeşitli okul yelpazesiyle sizlere geniş bakış açısı sunmakta ve karar vermede kolaylık sağlamaktadır. Bunun için listelerimizi inceleyip, objektif veli yorumlarını okuyup, okulların donanım bilgileri ve fotoğraf galerilerini ziyaret edebilirsiniz.


Aradığınız kriterlere uygun okulu bulmak için hazırladığımız listedeki okul profillerini ziyaret ederek filtreleme yaparak istek ve beklentileriniz doğrultusunda karar verebilirsiniz. Okul profilleri içerisinde okullar hakkında daha detaylı bilgi alabilir, okulların görselleri, öğrencilere sunmuş oldukları imkanları ve okulların fiyatlarını bulabilir, okullarla iletişime geçebilirsiniz veya iletişim danışmanlarımızla iletişime geçerek sizler için en uygun okulu bulmakta size destek olmalarını isteyebilirsiniz.


Tuzla'ya yakın bir ilçe olan Kadıköy'deki özel ilkokullarına da hemen göz atabilir, ayrıntılı tüm bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.

18 okul bulundu.
Özel Maltepe Mini Renk Koleji İlkokulu Özel Okul
Maltepe / Zümrütevler Mah.
Özel Maltepe Mini Renk Koleji İlkokulu verified

Özel Maltepe Mini Renk Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Diğer Okullar

Özel Marmara Eğitim Kurumları İlkokulu Özel Okul
Maltepe / Büyükbakkalköy Mah.
Özel Marmara Eğitim Kurumları İlkokulu

Bu bölgede 6 okul gezerek karar verdim. okulu seçerken kurum yöneticisinden, öğretmenine, çalışanlarına fiziksel özellik...

Özel Maltepe ERA Koleji İlkokulu Özel Okul
Maltepe / Zümrütevler Mah.
Özel Maltepe ERA Koleji İlkokulu

Özel Maltepe ERA Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Maltepe Gökyüzü Koleji İlkokulu Özel Okul
Maltepe / Esenkent Mah.
Özel Maltepe Gökyüzü Koleji İlkokulu

Ailenin dışında da milli manevi değerleri küçük yaştan itibaren yaşayan yaşatan bir kurum. bizlerin ve yavrumuzun yanın...

Özel Maltepe Belit Akay Koleji İlkokulu Özel Okul
Maltepe / Zümrütevler Mah.
Özel Maltepe Belit Akay Koleji İlkokulu

Yeni açılacak olması nedeniyle gidip gezdiğimiz ve bilgi aldığımız belit akay ilkokulunda kurucuları ve kayıt ekibinin i...

Özel TED Rönesans Koleji İlkokulu Özel Okul
Maltepe / Aydınevler Mah.
Özel TED Rönesans Koleji İlkokulu

Öğrencilerine yarış atı muamelesi yapmayan, sosyal aktivitelerde başarılı, toplumsal farkındalığı olan bireyler yetiştir...

Özel Maltepe Oğuzkaan Koleji İlkokulu Özel Okul
Maltepe / Gülsuyu Mah.
Özel Maltepe Oğuzkaan Koleji İlkokulu

Okul anadolu yakasında çok bilinmese de 23 yıllık bir okul. atatürkçü ve kaliteli bir eğitimi var. ingilizce ve akademik...

Özel Küçükyalı Tekden Koleji İlkokulu Özel Okul
Maltepe / Aydınevler Mah.
Özel Küçükyalı Tekden Koleji İlkokulu

Ufak ve butik bir okul olduğu için ilgili bir kadro var. güvenlik iyi durumda. yemekhane fena değil, öğretmenler ve yöne...

Özel Tüzyev Mozaik İlkokulu Özel Okul
Maltepe / Cevizli Mah.
Özel Tüzyev Mozaik İlkokulu

Yeni bir okul, gidip görüp konuşup ikna olmanız lazım.

Özel Günhan Koleji İlkokulu Özel Okul
Maltepe / Yalı Mah.
Özel Günhan Koleji İlkokulu

Az mevcutlu sınıflarıyla iyi bir okul.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:20
Özel Dragos Amerikan Kültür Koleji İlkokulu Özel Okul
Maltepe / Yalı Mah.
Özel Dragos Amerikan Kültür Koleji İlkokulu

İngilizce eğitimi cok iyi. anaokulundan itibaren tam gün ingilizce eğitimi var. doğa icinde butik bir okul. kalabalık...

Özel Artı Sonsuz Koleji İlkokulu Özel Okul
Maltepe / Gülsuyu Mah.
Özel Artı Sonsuz Koleji İlkokulu

Öğretmenlerin ve idarecilerin profesyonellikleri yanı sıra güler yüzleri ve pozitif enerjilerini çok beğeniyorum,hepsine...

Özel Bahçeşehir Koleji Maltepe İlkokulu Özel Okul
Maltepe / Zümrütevler Mah.
Özel Bahçeşehir Koleji Maltepe İlkokulu

Özel Bahçeşehir Koleji Maltepe İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
Özel Maltepe Anabilim Eğitim Kurumları İlkokulu Özel Okul
Maltepe / Başıbüyük Mah.
Özel Maltepe Anabilim Eğitim Kurumları İlkokulu

Özel Maltepe Anabilim Eğitim Kurumları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
Özel Süreyyapaşa Fide Okulları İlkokulu Özel Okul
Maltepe / Zümrütevler Mah.
Özel Süreyyapaşa Fide Okulları İlkokulu

Özel Süreyyapaşa Fide Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İstanbul Mahir İlkokulu Özel Okul
Maltepe / Cevizli Mah.
Özel İstanbul Mahir İlkokulu

Özel İstanbul Mahir İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:00
Özel Maltepe Tarhan Koleji İlkokulu Özel Okul
Maltepe / Cevizli Mah.
Özel Maltepe Tarhan Koleji İlkokulu

Özel Maltepe Tarhan Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 18:00
Özel Maltepe İsabet Okulları İlkokulu Özel Okul
Maltepe / Gülsuyu Mah.
Özel Maltepe İsabet Okulları İlkokulu

Özel Maltepe İsabet Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:45 - 16:00

İstanbul Maltepe Özel İlkokulları

İstanbul'un Maltepe ilçesinde bulunan kolejler ve özel ilkokullar hakkında yazılan yazıları, veli yorumlarını okuyabilir, fiziksel özelliklerini, senelik ücretlerini, fotoğraf galerilerini ve branş derslerini inceleyebilirsiniz.

Maltepe Özel İlkokulları - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum