fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

İstanbul Şişli Özel İlkokulları

Şişli, İstanbul Avrupa yakasında bulunan ilçelerden bir tanesidir. Kalabalık ve gelişmiş bir ilçedir. Bu kalabalığın bir sonucu olarak bölgede çok sayıda eğitim kurumu bulunmaktadır. Bu eğitim kurumlarından çocukları için en iyisini bulmak adına çabalayan aileler, her kurumu incelemeye çalışırken vakit kaybedebilmektedir. Bu vakit kaybının önüne geçmek adına Okul.com.tr Şişli özel ilkokullarını tek bir sayfa üzerinden listelemektedir. Şişli’de bulunan özel ilkokulların detaylı bilgilerine, fotoğraflarına, haritadaki konumlarına Okul.com.tr listeleme sayfası üzerinden erişebilirsibiz. Bu listeleme sayfası üzerinden Şişli bölgesinden bulunan bütün ilkokullarını inceleyebilir, sizin için en uygun olan okullarla doğrudan iletişime geçebilir, yüz yüze görüşmek için hızlıca randevu talep edebilirsiniz.


İlkokula giden bir öğrencinin okula karşı geliştireceği tutum çok önemlidir. Çünkü bu dönemde çocuklar okulla ilk kez tanışmaktadır ve bu dönemde okula karşı olan hisleri bütün eğitim hayatını etkileyebilmektedir. Bunun farkında olan Şişli özel ilkokulları eğitim kadrolarını öğrencilerin duygusal ve zihinsel ihtiyaçlarını karşılayabilecek kişilerden oluşturmaktadır. Ayrıca bünyelerinde barındıkları rehberlik öğretmenleri ile öğrencilerin yaşayabilecekleri problemlerin önüne geçerek onlara yardımcı olmaktadır. Ayrıca rehberlik ve psikolojik danışmanlık birimleri öğrencilerin gelişimlerini izlemekte, bu süreçte yaşadıkları sorunlarda gerekirse ailelerle ve profesyonel bir destekle iş birliği içerisinde çalışmaktadır. Şişli özel ilkokullarından psikolojik danışmanlık ve rehberlik hizmeti bulunan okulları Okul.com.tr üzerinden kolayca filtreleyebilir, bu hizmetin bulunduğu okullarla iletişime geçebilirsiniz.


Şişli bölgesinde bulunan özel ilkokulların büyük çoğunluğu kolej bünyesinde eğitim veren kurumlardır. Şişli kolejleri ise İstanbul genelinde kampüsleri bulunan, eğitim alanında öncü kurumlar olduğundan aileler çocuklarını bu kurumlara göndermek konusunda herhangi bir tereddüt yaşamamaktadır. Şişli’de bulunan kolejlerin yanında butik olarak hizmet veren farklı dinleri ve kültürleri temel alan özel ilkokullar da mevcuttur. Bu okullar bölgede yaşayan nüfusu fazla olduğundan çoğunlukla Ermeni okulu şeklinde bulunmaktadır. Şişli bölgesinde eğitim vermekte olan kolejleri, kolejlerin diğer ilçelerdeki kampüslerini, tanıtım videolarını ve kolejler hakkındaki detaylı bilgileri Okul.com.tr üzerinden kolayca görüntüleyebilir, size en uygun kolej ile iletişime geçebilirsiniz. Okulların profillerinde bulunan yorumlardan yola çıkarak sizin için en uygun okula karar verebilirsiniz. Bu yorumlar okulu daha önce deneyimlemiş mezun öğrencilere, ailelere ya da okulda eğitmenlik yapmış öğretmenlere ait olabilmektedir. Siz de daha önce eğitim sürecini deneyimlediğiniz okullara yorum yaparak okul arayışında olan diğer ailelere yardımcı olabilirsiniz.


Şişli özel ilkokul fiyatları okulların sahip oldukları imkanlara bağlı olarak değişmektedir. Okulların fiziksel şartları, bağlı oldukları kolej bünyesi, öğrencilere sağladığı imkanlar gibi durumlara bağlı olarak okulların fiyat bilgileri değişmektedir. Şişli özel ilkokullarının aylık fiyatları ortalama 3000 TL ile 7000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Okul.com.tr üzerinden bütçenize uygun okulu bulmak için kendi bütçenize uygun fiyat aralığını girerek yapacağınız filtrelemeyle zaman kaybetmeden size en uygun okulu bulabilirsiniz. Okulların aylık fiyatlarının yanında kimi okullar servis ücreti, yemekhane ücreti, kırtasiye ücreti gibi ek ücretler de talep etmektedir. Bu ücretleri görüntülemek için Okul.com.tr’ye üye olmanız gerekmektedir. Ayrıca Okul.com.tr’ye üye olarak, Okul.com.tr üyelerine özel olarak tanımlanan indirimlerden faydalanabilirsiniz.


Okulları tek tek inceleyecek vaktiniz yoksa ücretsiz eğitim danışmanlarımıza danışabilirsiniz. Ücretsiz eğitim danışmanlarımız sizin için en uygun okulları sizler için bulmakta ve sizlere okullarla doğrudan iletişime geçmeniz noktasında yardımcı olmaktadır.


11 okul bulundu.
Özel YeniOkul İlkokulu Özel Okul
Şişli / Esentepe Mah.
Özel YeniOkul İlkokulu verified

Öğretmen seçiminde titiz olmalarının sonucu olarak kaliteli bir okul yaratıyorlar.

Diğer Okullar

Özel Şişli Sınav Koleji İlkokulu Özel Okul
Şişli / Halil Rıfat Paşa Mah.
Özel Şişli Sınav Koleji İlkokulu

Tüm öğrencilerin yeteneklerini dikkate alarak, akademik mükemmelliği hedef edinmiş olan okulunuzun tüm öğretmen ve yönet...

Özel Lider Şişli İlkokulu Özel Okul
Şişli / Cumhuriyet Mah.
Özel Lider Şişli İlkokulu

Özel Lider Şişli İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 16:00
Özel Karagözyan Ermeni İlkokulu Özel Okul
Şişli / Merkez Mah.
Özel Karagözyan Ermeni İlkokulu

1902 den beri eğitimiyle ayakta kalmış tarihi okul. çocuğumuz öğrendikleriyle başarılarını göstermeye başladığı için mut...

 • Okul Saatleri:
  08:10 - 15:30
Özel Şişli Doğa Koleji İlkokulu Özel Okul
Şişli / Merkez Mah.
Özel Şişli Doğa Koleji İlkokulu

Eğitim felsefesi farklı başarılı bir okul, umarım hep böyle devam eder.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:00
Özel FMV Işık Okulları Nişantaşı İlkokulu Özel Okul
Şişli / Teşvikiye Mah.
Özel FMV Işık Okulları Nişantaşı İlkokulu

Bu yıl 1. sınıfa gidiyor ve öğretmenimiz çok iyi ,güzel bir okul ödevleri ağır değil , bol bol proje yapıyorlar, ben çok...

Özel İTA Okulları İlkokulu Özel Okul
Şişli / Cumhuriyet Mah.
Özel İTA Okulları İlkokulu

Özel İTA Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kurtuluş Rum İlkokulu Özel Okul
Şişli / Feriköy Mah.
Özel Kurtuluş Rum İlkokulu

Özel Kurtuluş Rum İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bomonti Ermeni Katolik İlkokulu Özel Okul
Şişli / İzzet Paşa Mah.
Özel Bomonti Ermeni Katolik İlkokulu

Özel Bomonti Ermeni Katolik İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:15 - 16:00
Özel Feriköy Ermeni İlkokulu Özel Okul
Şişli / Feriköy Mah.
Özel Feriköy Ermeni İlkokulu

Özel Feriköy Ermeni İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Pangaltı Ermeni İlkokulu Özel Okul
Şişli / Halaskargazi Mah.
Özel Pangaltı Ermeni İlkokulu

Özel Pangaltı Ermeni İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 15:30

İstanbul Şişli Özel İlkokulları

Şişli İstanbul'da bulunan özel ilkokullar ve kolejlerin branş derslerini, çalışma saatlerini, fiziksel özelliklerini görüntüleyebilir, hakkında yazılarını ve veli yorumlarını okuyabilirsiniz.

Şişli Özel İlkokulları - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum