fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Kartal Özel İlkokullar

Kartal, İstanbul Anadolu yakasında bulunan ilçelerden bir tanesidir. İstanbul’un en büyük ilçelerinden bir tanesi olan Kartal günümüzde hala gelişimini ve ilerleyişini sürdürmektedir. Bu sürecin bir sonucu olarak Kartal ilçemizde eğitim ihtiyacı da artmakta, artan eğitim ihtiyacını karşılamak adına bölgede özel eğitim kurumlarının sayısı hızla artmaktadır. Kartal özel ilkokulları da bu artıştan etkilenmekte, bölgedeki ilkokul sayısının çeşitliliği de gün geçtikçe yükselmektedir. Ailelerin artan okullar içerisinden kendilerine en uygun okulu bulmaları ise gittikçe zorlaşmaktadır. Okulları fiziksel olarak tek tek gezmek ve içlerinden en doğru olanına karar vermek ailelerini işini zorlaştıran bir etmen olmaktadır. Bu zorluğun önüne geçmek adına Okul.com.tr Kartal bölgesinde bulunan özel ilkokulların tamanını sizler için tüm detaylı bilgileriyle listelemektedir. Böylelikle kurumları tek tek gezmenize gerek kalmadan sizin için en uygun olan okulla nokta atışı bir görüşme sağlayabilirsiniz.


İlkokul, çocukların ev dışında ilk kez uzunca başka bir yerde zaman geçirdikleri, akademik hayatla ve okul konseptiyle tanıştıkları kademedir. Ev dışındaki kuralları, ebeveyn dışındaki otoriteleri ve yaşıtlarıyla uzun uzun zaman geçirme durumlarını çocuklar ilkokulda deneyimlerler. Bu deneyimin problemsiz geçmesi açısından okul bileşenlerinin tutumu ve yaklaşımı çok önemlidir. Bu önemin farkında olan Kartal özel ilkokulları bünyelerinde en az bir adet rehberlik ve psikolojik danışmanlık servisi bulundurmaya gayret etmektedir. Okullarda bulunan bu birim öğrencilerin okula uyum süreçlerinde ailelerle işbirliği içerisinde hareket etmekte ve çocukların gelişimlerini takip etmektedir. Bünyesinde rehberlik ve psikolojik danışmanlık hizmeti veren Kartal özel ilkokullarına Okul.com.tr üzerinden yapacağınız filtrelemelerle kolayca ulaşabilirsiniz.


Kartal özel ilkokullarının büyük çoğunluğu kolej bünyesinde eğitim veren ilkokullardır. Kartal kolejleri içerisinde bulunan kolejler uzun yıllardır şehir genelinde bulunan kampüsleriyle eğitim veren ve eğitimlerinin kalitesi bilinen kurumlardır. Bu sebepten aileler çocuklarını bu kolejlere gönderirken rahat olmaktadırlar. Ayrıca kolejlerde anaokulu kademesinden lise kademesine kadar tek bir kampüs içerisinde bütün bir eğitim veriliyor olması çocukların yaşayabileceği olası uyum problemlerinin önüne geçmekte, bu da ailelerin kolej tercih etme sebeplerinden bir tanesi olmaktadır. Kartal kolejlerini, kolejlerin tüm kampüslerini ve kolejler hakkında detaylı tüm bilgileri Okul.com.tr üzerinden kolayca görüntüleyebilir, kolejler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Okulların profillerinde yer alan yorumları okuyarak okulların artı ve eksi yönlerine dair detaylı bilgi alabilirsiniz. Bu yorumlar kurumda görev yapmış öğretmenlere, ebeveynlere, mezunlara ve öğrencilere ait olabilmekte ve Kartal özel ilkokulları hakkında detaylı bilgi vermektedir. Sizler de daha önce eğitimini deneyimlediğiniz kurumlara yorum yaparak okul arayışında olan diğer ailelere yardımcı olabilirsiniz.


Kartal özel ilkokulları ortalama fiyat bilgileri okulun öğrencilere sağladığı imkanlara, okulun bağlı bulunduğu kolej bünyesine, fiziksel şartlarına göre değişiklik gösterebilmektedir. Okulların ortalama fiyatları 2500 TL ile 6000 TL arasında değişmekte, bu fiyatlara yemekhane, servis ücreti, kırtasiye masrafı gibi masraflar da okulun izlediği politikaya göre dahil olabilmektedir. Okulların fiyat bilgilerini görüntülemek için Okul.com.tr’ye üye olmanız gerekmektedir. Ayrıca Okul.com.tr’ye üye olarak onaylanmış profilleriyle sitemizde yer alan kurumların Okul.com.tr üyelerine özel olarak tanımladığı indirimlerden yararlanarak avantajlı fiyatlarla kayıt gerçekleştirebilirsiniz.


Okulları tek tek inceleyecek zamanınız yoksa ücretsiz eğitim danışmanlarımıza kolayca ulaşabilirsiniz. Ücretsiz eğitim danışmanlarımız sizler için en uygun kurumları seçerek bu kurumlarla doğrudan iletişime geçmeniz noktasında sizlere yardımcı olmaktadır.


13 okul bulundu.
Özel Kartal İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji İlkokulu Özel Okul
Kartal / Kordonboyu Mah.
Özel Kartal İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji İlkokulu verified

Okul değil alice'in harikalar bahçesi sanki. boş vaktim olsa da manzarasına baksam, bahçesinde vakit geçirsem dediğim ca...

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:00
Özel Yakacık İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji İlkokulu Özel Okul
Kartal / Hürriyet Mah.
Özel Yakacık İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji İlkokulu verified

Özel Yakacık İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:45 - 16:15

Diğer Okullar

Özel Bahçeşehir Koleji Dragos İlkokulu Özel Okul
Kartal / Orhantepe Mah.
Özel Bahçeşehir Koleji Dragos İlkokulu

Harika bir kampüs olduğunu öncelikle belirteyim. çocukların fiziksel ve zihinsel gelişimlerini destekleyecek her türlü...

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:20
Özel İSTEK Uluğbey İlkokulu Özel Okul
Kartal / Atalar Mah.
Özel İSTEK Uluğbey İlkokulu

Özel İSTEK Uluğbey İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kartal Sınav Koleji İlkokulu Özel Okul
Kartal / Soğanlık Yeni Mah.
Özel Kartal Sınav Koleji İlkokulu

Her sabah güne sabah sporuyla başlıyor öğrenciler side to side sistemi de mükemmel

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
Özel Kıraç Koleji İlkokulu Özel Okul
Kartal / Petrol İş Mah.
Özel Kıraç Koleji İlkokulu

Okulun kurulduğu alan büyük, çocukların koşup oynaması için yeterince geniş. okul eğitim sistemi açısından ilk görüşmemi...

Özel Yakacık Balkanlar Koleji İlkokulu Özel Okul
Kartal / Cumhuriyet Mah.
Özel Yakacık Balkanlar Koleji İlkokulu

Çok iyi bir okul, çok memnunuz.

Özel Kartal Bilnet Okulları İlkokulu Özel Okul
Kartal / Yalı Mah.
Özel Kartal Bilnet Okulları İlkokulu

Kadrosu çok iyi güvenilr imkanları güzel

 • Okul Saatleri:
  08:45 - 17:10
Özel Kartal Oran Okulları İlkokulu Özel Okul
Kartal / Cumhuriyet Mah.
Özel Kartal Oran Okulları İlkokulu

Özel Kartal Oran Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kartal İFBM Medeniyet Okulları İlkokulu Özel Okul
Kartal / Orta Mah.
Özel Kartal İFBM Medeniyet Okulları İlkokulu

Özel Kartal İFBM Medeniyet Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:10
Özel Çam Koleji İlkokulu Özel Okul
Kartal / Esentepe Mah.
Özel Çam Koleji İlkokulu

Özel Çam Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kartal Ege Bilim Koleji İlkokulu Özel Okul
Kartal / Cumhuriyet Mah.
Özel Kartal Ege Bilim Koleji İlkokulu

Özel Kartal Ege Bilim Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Kartal Özel İlkokullar

İstanbul Kartal'da hizmet veren özel ilkokullar ve kolejler hakkında yazılan yazılara, veli yorumlarına, fotoğraf galerilerine, fiziksel özelliklere ve senelik fiyatlara ulaşabilirsiniz.
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum