fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Büyükçekmece Özel İlkokullar

Büyükçekmece İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan kalabalık bir ilçesidir. İlçenin kalabalık olması sebebiyle oldukça fazla ve çeşitli ilkokul bulunmaktadır. Seçeneklerin bu denli fazla olması okul arayışında olan velilerin karşısında bir zorluk olarak çıkmaktadır. Bu zorlukların karşısında Okul.com.tr’nin sunduğu kolaylıklar sizlere yardımcı olmaktadır. Büyükçekmece özel ilkokullarının arasında kriterlerine uygun olanları listeleyebilir size en uygun okulu bulabilirsiniz. Ayrıca tek bir liste üzerinden bölgedeki tüm okulları inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz. Okulların profillerinde okul binalarının detaylı fotoğrafları da bulunmaktadır. Bu sayede tek tek gitmenize gerek kalmadan özel okullar hakkında bilgi sahibi olma fırsatı bulabilirsiniz. Ek olarak okul profillerini inceleyerek verilen yabancı dil eğitimlerini, yapılan sosyal aktiviteleri ve haritadaki konumları gibi detaylı bilgilere erişilebilmektedir. Büyükçekmece’de bulunan en iyi ilkokulları Okul.com.tr üzerinde hızlıca inceleyin.


Büyükçekmece özel ilkokulları genelde kolej bünyesinde eğitim vermektedir. Kolejler bölgede adını markalaştırmış ve eğitimde uzun yıllardır bulunmanın getirdiği tecrübeye sahip okullardır. Kolejlerin tercih edilmesindeki en büyük etkenlerden birisi tüm kademelerde eğitim vermeleridir. Kolej bünyesinde yer alan okullar öğrencilere alıştıkları eğitim ortamında kalma fırsatı vermektedir. Böylece öğrenciler kademe değiştirse de okula uyum sürecini tekrar yaşamak zorunda kalmamaktadır. Kolej fiyatları da kolejin imkanlarına göre değişmektedir. Büyükçekmece’de bulunan kolejleri Okul.com.tr üzerinden inceleyebilir, hakkında yazılarını okuyarak detaylı bilgi alabilirsiniz.


İlkokul küçük yaştaki öğrencilerin akademik hayata attıkları ilk adım olarak görülmektedir. Öğrenciler bu dönemde ebeveynlerinden ayrılma ve okula alışma gibi zorlu süreçlerden geçmektedir. Bu sebeple Büyükçekmece özel ilkokullarının çoğunda rehberlik ve psikolojik danışmanlık servisleri bulunmaktadır. Bu servisler öğrencilerin okula olan bakış açısının doğru ve pozitif şekilde şekillenmesini sağlamaktadır. Öğrencilerin ilkokula karşı olan fikirlerinin ilerideki eğitim hayatlarını önemli ölçüde etkileyeceğinden okullar bu konuya özen göstermektedir. Büyükçekmece özel ilkokullarının psikolojik danışmanlık ve rehberlik servisleri de bu konulara eğilmektedir. Okullar eğitim modellerini ve eğitimci kadrolarını da bu konuya özen göstererek seçmektedir. Kurumlarda iletişimi güçlü, öğrencilerle empati kurabilen ve alanında uzman eğitimcilerle eğitim verilmektedir.


Büyükçekmece özel ilkokulları oldukça fazla olduğundan okul fiyatları da farklılık göstermektedir. Okulların sunduğu imkanlar, eğitimci kadrosunun kalitesi, fiziksel şartları ve bünyesinde bulundukları kolejlere bağlı olarak fiyatları değişmektedir. Bütçenize göre Okul.com.tr üzerinden seçim yapabilir ve size uygun okulları inceleyebilirsiniz. Okulların fiyatlarını görüntülemek için sitemize üye olmanız gerekmektedir. Böylelikle Okul.com.tr üzerinde onaylı profilleriyle yer alan okulların üyelerimize özel fiyatlarını da görüntüleyebilirsiniz. Aradığınız okul ikamet ettiğiniz ilçede bulunmuyorsa servis imkanı bulunan okulları filtreleyebilirsiniz. Bu sayede öğrencinizin eğitim öğretim yılı boyunca okula rahat ve güvenli ulaşımını sağlayan bu hizmetten yararlanabilirsiniz.


Okul.com.tr üzerinde yer alan okullara yapılan yorumlar gerçek veli deneyimlerini yansıtmaktadır. İncelediğiniz okullardaki yorumları okuyarak okul hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilir ve bu okullardan size uygun olanı daha kolay bulabilirsiniz. Bu yorumları inceleyerek okulların pratikteki eğitim işleyişleri hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Okul.com.tr’ye üye olarak daha önce eğitimini deneyimlediğiniz okullara yorum yapabilir ve okul arayışında olan velilere yol gösterebilirsiniz.


Okul.com.tr üzerinde yer alan okul profillerini teker teker inceleme fırsatı bulamıyorsanız ücretsiz eğitim danışmanlarımıza başvurabilirsiniz. Ücretsiz eğitim danışmanlarımız kriterlerinize uygun 5 okulu sizin için listelemekte ve okul arayışınızı kolaylaştırmaktadır.


14 okul bulundu.

Diğer Okullar

Özel Gökcan Koleji İlkokulu Özel Okul
Büyükçekmece / Pınartepe Mah.
Özel Gökcan Koleji İlkokulu

Kadrosu oldukça tatlı insanlardan oluşuyor. bilgili ve sıcak kanlılar.

 • Okul Saatleri:
  08:50 - 17:15
Özel Hür Okulları İlkokulu Özel Okul
Büyükçekmece / Pınartepe Mah.
Özel Hür Okulları İlkokulu

Cocugum okulunu ve ogretmenlerini cok seviyor. guleryuzlu ilgili bir kadro. bahcedeki hayvan dostlarimizi her okul donus...

Özel Büyükçekmece ALKEV İlkokulu Özel Okul
Büyükçekmece / Alkent 2000 Mah.
Özel Büyükçekmece ALKEV İlkokulu

Etkinliklerini veliler olarak dört gözle bekliyoruz. böyle faydalı işler yapan bir okullu olduğumuzun için mutluyuz.

 • Okul Saatleri:
  08:15 - 16:00
Özel Mimar Sinan Eğitim Kurumları İlkokulu Özel Okul
Büyükçekmece / Mimar Sinan Merkez Mah.
Özel Mimar Sinan Eğitim Kurumları İlkokulu

Çocuğumuzu bu okula yollarken başta tereddüt etmiştik ama şimdi iyi ki yollamışız diyoruz eşimle. eğitim kadrosu dört dö...

Özel Tema Eğitim Kurumları İlkokulu Özel Okul
Büyükçekmece / Pınartepe Mah.
Özel Tema Eğitim Kurumları İlkokulu

Akademik kadro fiziki donanım uygulanan eğitim modelleriyle klişelerden uzak harika bir okul

Özel Büyükçekmece Akademi Okulları İlkokulu Özel Okul
Büyükçekmece / Fatih Mah.
Özel Büyükçekmece Akademi Okulları İlkokulu

Daha çok velilerinden değil de öğrencilerinden duyduğuma göre "müthiş!!!" :)

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:10
Özel Büyükçekmece Kültür 2000 İlkokulu Özel Okul
Büyükçekmece / Karaağaç Mah.
Özel Büyükçekmece Kültür 2000 İlkokulu

Olanakları iyidir kullanmasını bilene. siz istekliyseniz sizi kimse durduramaz.

Özel Büyükçekmece Cihangir Okulları İlkokulu Özel Okul
Büyükçekmece / Murat Çesme Mah.
Özel Büyükçekmece Cihangir Okulları İlkokulu

Bir veli olarak cihangir kolejini seçtiğim için çok mutluyum tüm kadroya canı gönülden teşekkür ederim.

 • Okul Saatleri:
  08:50 - 16:00
Özel Mimaroba Final Okulları İlkokulu Özel Okul
Büyükçekmece / Ekinoba Mah.
Özel Mimaroba Final Okulları İlkokulu

Özel Mimaroba Final Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Büyükçekmece Batıkent Koleji İlkokulu Özel Okul
Büyükçekmece / Ekinoba Mah.
Özel Büyükçekmece Batıkent Koleji İlkokulu

Özel Büyükçekmece Batıkent Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Mimaroba Okyanus Koleji İlkokulu Özel Okul
Büyükçekmece / Mimar Sinan Merkez Mah.
Özel Mimaroba Okyanus Koleji İlkokulu

Özel Mimaroba Okyanus Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 18:00
Özel Bahçeşehir Koleji Mimaroba İlkokulu Özel Okul
Büyükçekmece / Murat Çesme Mah.
Özel Bahçeşehir Koleji Mimaroba İlkokulu

Özel Bahçeşehir Koleji Mimaroba İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:30

Büyükçekmece Özel İlkokullar

İstanbul Büyükçekmece'deki özel ilkokullar ve kolejlerin fiziksel özelliklerini, branş derslerini, fotoğraflarını görüntüleyebilir, veli yorumlarını ve hakkında yazılarını okuyarak en ideal okulu keşfedebilirsiniz.
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum