fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

İstanbul Esenyurt Özel İlkokulları

İstanbul Esenyurt kültürel çeşitliliğin bol olduğu ve nüfus olarak da oldukça kalabalık olan bir yerleşim yeridir. Dışardan oldukça göç alan bölgede genç nüfus da oldukça kalabalıktır. Dolayısıyla okul sayısı ve çeşidinde de oldukça artış olmakta ve her ihtiyaca uygun, çeşitli okulları bünyesinde bulundurmaktadır.


İstanbul Esenyurt Özel İlkokullarından size uygun kriterlerdeki okulu bulabilmek ve bütçenize uygun fiyatları, özellikleri veli yorumlarını ve fotoğraf galerisine ulaşmak için sizler için hazırladığımız İstanbul Esenyurt Özel İlkokullar listemize göz atabilirsiniz. Okulların tüm detaylı bilgileri sizin için listelenmiştir. Adres, telefon gibi iletişim bilgilerinin yanında, lokasyon bilgisi, okulun fiziki özellikleri, sosyal olanakları, dil eğitimi, branş dersleri, sunduğu çeşitli aktiviteler ve kulüp olanakları, sunduğu diğer hizmetler, servis hizmetleri, fiyat bilgisi, bahçe ve oyun alanı bilgisi gibi birçok detaylı bilgiye kolayca ulaşabilirsiniz.


Akademik eğitim öğretimin temellerinin atıldığı ilkokul seviyesi, çocukların akademik hayatlarındaki başarılarını belirlediği gibi, çocuklar için uygun ortam ve koşulların oluşturulup onların bilişsel, fiziksel, sanatsal, sportif ve sosyal becerilerinin desteklenmesi ve gelişmesinde de çok önemlidir. Esenyurt Özel İlkokulları da bu ihtiyaçlar doğrultusunda çocukların, özgüvenli, başarılı, sosyal, donanımlı, dil becerisi gelişmiş, 21. yüzyılın tüm gereksinimlerine cevap verebilen aydın, bilimsel bilgiye önem veren, başkalarına karşı saygılı, uluslararası düzeyde kendilerini ifade edebilen nesiller yetiştirmek istemektedirler.


Birçoğu kolej kategorisinde eğitim hizmeti veren Esenyurt İlkokulları, kolejde eğitim öğretime başlamanın sunduğu bir çok imkan ve avantajı da öğrencilerine sunmaktadır. Özel Final Okulları Akevler İlkokulu, Özel Beylikdüzü Vatan Okulları İlkokulu, Özel Esenyurt Kavram Koleji İlkokulu, Özel MY Okulları İlkokulu, sundukları aktiviteler, nitelikli branş dersleri eğitimi ve uzman kadrosuyla nitelikli eğitim veren ve bir çok seviyeyi bünyesinde barındıran Esenyurt kolejlerinden bazılarıdır.


Özel ilkokulların bahçe ve spor sahası olanakları, hafta sonu ve yaz okulu etkinlikleri ve MEB’e bağlı müfredattaki dersler dışındaki eğitim ve aktiviteleri de eğitim anlayışlarına adapte ederek, öğrencilerin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilmektedir. Okul fiyatları farklılık göstermekte olup, ilkokul sayfalarındaki iletişim adreslerinden okullarla iletişime geçip gerekli fiyat bilgisine ulaşabilirsiniz. Okul.com.tr’nin size sunduğu filtreleme imkanıyla sizin için uygun filtreleri kullanıp, bütçenize uygun İstanbul Esenyurt Özel İlkokulu fiyatlarını karşılaştırarak bulabilirsiniz. Aklınızdaki bütün sorulara cevap bulmak için hemen listemizi inceleyiniz.


Esenyurt'a yakın bir ilçe olan Avcılar'daki özel İlkokullarına da hemen göz atabilir, ayrıntılı tüm bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.

17 okul bulundu.
Özel Uğur Okulları Ardıçlı İlkokulu Özel Okul
Esenyurt / Ardıçlı Mah.
Özel Uğur Okulları Ardıçlı İlkokulu verified

3 yıldır devam ediyoruz çok memnunuz ilgi ve alaka için tavsiye ederim.

Özel Amerikan Kültür Koleji İlkokulu Özel Okul
Beylikdüzü / Kavaklı Mah.
Özel Amerikan Kültür Koleji İlkokulu verified

Dil eğitimi konusunda kendini tartışmaya bile gerek yok. sırf bu yüzden tercih ettik ve diğer ders hocalarından ve eğiti...

Özel Sınav Koleji Haramidere Kampüsü İlkokulu Özel Okul
Esenyurt / Zafer Mah.
Özel Sınav Koleji Haramidere Kampüsü İlkokulu verified

Asfen okullarının eğitim anlayışı araştırdığımızda hoşumuza gitmişti. önemli olan bunu ne kadar uyguladıklarıydı. bu hus...

Özel Avcılar Firuzköy Mektebim Koleji İlkokulu Özel Okul
Esenyurt / Saadetdere Mah.
Özel Avcılar Firuzköy Mektebim Koleji İlkokulu verified

Öğrenciler hem öğrenerek hem eğlenerek derslerini işliyor. dersler çeşitli aktivitelerle destekleniyor. böylelikle öğren...

Özel Beylikdüzü Nazmi Arıkan Fen Bilimleri İlkokulu Özel Okul
Esenyurt / Mevlana Mah.
Özel Beylikdüzü Nazmi Arıkan Fen Bilimleri İlkokulu verified

Çok güzel bir ortam var gördüğüm kadarıyla. öğretmenler, idareciler güler yüzlü, sıcak kanlı. eğitim konusunda da insani...

Diğer Okullar

Özel Bahçeşehir Gökkuşağı Koleji İlkokulu Özel Okul
Esenyurt / Orhan Gazi Mah.
Özel Bahçeşehir Gökkuşağı Koleji İlkokulu

Eğitim kalitesi iyi ancak spor faaliyetlerinde pek başarılı olmayan okul.

Özel Bahçeşehir Okyanus Koleji İlkokulu Özel Okul
Esenyurt / Aşık Veysel Mah.
Özel Bahçeşehir Okyanus Koleji İlkokulu

Zengin kütüphanesi, donanımlı laboratuvarları, spor salonlarıyla eksiksiz bir kampüsü var. eğitim kalitesiyle, yabancı d...

 • Okul Saatleri:
  08:45 - 16:30
Özel Esenyurt Boğaziçi Okulları İlkokulu Özel Okul
Esenyurt / Namık Kemal Mah.
Özel Esenyurt Boğaziçi Okulları İlkokulu

Okulun koridorlarının geniş olması sınıfların temiz ve ferah olması site içerisinde ve evime çok yakın olmasından dolayı...

Özel Beylikdüzü Okyanus Koleji İlkokulu Özel Okul
Esenyurt / Mevlana Mah.
Özel Beylikdüzü Okyanus Koleji İlkokulu

Yabancı dil eğitimi gayet iyi. öğrenci potansiyeli de iyi görünüyor. devam ediyoruz bu sene de.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:10
Özel Esenyurt Çınar Koleji İlkokulu Özel Okul
Esenyurt / Barbaros Hayrettin Paşa Mah.
Özel Esenyurt Çınar Koleji İlkokulu

Memnunuz. oldukça ilgililer. gerek öğrencilerle, gerek velilerle

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:00
Özel Haramidere Açı Koleji İlkokulu Özel Okul
Esenyurt / Zafer Mah.
Özel Haramidere Açı Koleji İlkokulu

Özel Haramidere Açı Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:10
Özel Beylikdüzü Vatan Okulları İlkokulu Özel Okul
Esenyurt / Cumhuriyet Mah.
Özel Beylikdüzü Vatan Okulları İlkokulu

Özel Beylikdüzü Vatan Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:30
Özel Bahçeşehir TED Atakent Koleji İlkokulu Özel Okul
Esenyurt / Koza Mah.
Özel Bahçeşehir TED Atakent Koleji İlkokulu

Özel Bahçeşehir TED Atakent Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Beylikdüzü MBA Okulları İlkokulu Özel Okul
Esenyurt / Zafer Mah.
Özel Beylikdüzü MBA Okulları İlkokulu

Özel Beylikdüzü MBA Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bahçeşehir Okyanus Koleji Üstün Zekalılar İlkokulu Özel Okul
Esenyurt / Aşık Veysel Mah.
Özel Bahçeşehir Okyanus Koleji Üstün Zekalılar İlkokulu

Özel Bahçeşehir Okyanus Koleji Üstün Zekalılar İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:00
Özel Esenyurt İhsan International İlkokulu Özel Okul
Esenyurt / Yeşilkent Mah.
Özel Esenyurt İhsan International İlkokulu

Özel Esenyurt İhsan International İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Al-Mawakeb International Schools İlkokulu Özel Okul
Esenyurt / Akçaburgaz Mah.
Özel Al-Mawakeb International Schools İlkokulu

Özel Al-Mawakeb International Schools İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 15:30

İstanbul Esenyurt Özel İlkokulları

Esenyurt İstanbul'da bulunan kolejler ve özel ilkokullar hakkında yapılan ebeveyn yorumlarına, öğrencilere sunulan hizmetlere, okulun fiziksel özelliklerine ve branş derslerine ulaşabilirsiniz.

Esenyurt Özel İlkokulları - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum