fb
Okul Ekle
Özel Acıbadem Koleji İlkokulu

Özel Acıbadem Koleji İlkokulu

0216 706 6902
Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • google+ share
 • mail share
Okul Saatleri: 08:40/16:10
Psikolojik Danışman
Sınıf Mevcudu: 22

Özel Acıbadem Koleji İlkokulu Hakkında

İstanbul Üsküdar da bulunan Özel Acıbadem İlkokulu, 08.30 ve 16.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Okulda tam donanımlı 22 kişilik sınıflarda eğitim verilir. Okulda yemekhane, kapalı spor salonu, laboratuvar, kütüphane, akıllı tahta, futbol sahası, sanat atölyesi, müzik odası, bahçe, bilgisaya...

Devamını Oku

Fiziksel İmkanlar

Yemekhane
Havuz
Bilgisayar Laboratuvarı
Kapalı Spor Salonu
Futbol Sahası
Konferans Salonu
Laboratuvar
Sanat Atölyesi
Kantin
Kütüphane
Müzik Odası
Oyun Alanı
Revir
Bahçe
Lojman
Akıllı Tahta
Hayvanat Bahçesi
Sera
3D Odası
Mutfak Atölyesi

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Yaz Okulu
Servis
Haftasonu Eğitim
Organik Beslenme
Dini Eğitim

Dil Olanakları

Çince
Fransızca
Almanca
İngilizce
İspanyolca
Arapça
İbranice
İtalyanca
Rusça
Ermenice
Japonca

Sportif

Futbol
Judo
Masa Tenisi
Su Topu
Yüzme
Hentbol
Voleybol
Basketbol
Tenis
Güreş
Eskrim
Atletizm
Okçuluk
Jimnastik
Yoga
Badminton

Sanatsal

Fotoğrafçılık
Bale
Heykel
Su Balesi
Sinema
Dekoratif Sanatlar
Buz Pateni
Orkestra
Origami
Modern Dans
Drama
Görsel Sanatlar
Tiyatro
Ebru
Perküsyon
Piyano
İngilizce Drama
Koro
Halk Oyunları
Dans
El Sanatları
Orff

Kulüpler

Seramik Kulübü
Satranç
Binicilik Kulübü
Yabancı Dil Kulübü
Müzik Kulübü
İzcilik
Proje Kulübü
Gezi Kulübü
Kaya Tırmanışı
Bilişim Kulübü
Gazetecilik
Ekoloji
Akıl ve Zeka Oyunları
Değerler Eğitimi
Planetarium - Gök Bilimi
Robotik ve Kodlama

Yorumlar

 • i. i.

  çok iyi ve güzel bir okul. Bu arada yukarıda demiyor ama dini ve değerler eğitimi de var

 • S. K.

  bu çevrede kaliteli eğitim veren sayılı okullardan biri gösteriş peşinde değil kaliteli bir hizmet ve eğitim vermeyi hedefleyen bir okul. Okula olan güvenim sonsuz ve çocumda gördüm gelişim de güvenimi haksız çıkarmıyor.

 • F. T.

  Çocuğum bu okul gitmenin avantajını hem bu okulda okurken hem de mezun olduğunda yaşadı muhtemelen de hayatı boyunca yaşayacak. Ne iyi ettik de gönderdik diyorum. hem kaliteli bir eğitim hem güzel arkadaşlıklar kazandı.

 • E. T.

  Okulda güvenlik çok sıkı ve çocuklar hem okul içinde hem gezilerde hem servisteyken güvende bu da içimizi rahatlatıyor. Eğitim kalitesi bakımından çok iyi ezberci eğitimle alakası olmayan eğtim hayatı boyunca çocuklara fayda sağlayacak bir eğitim sistemleri var.

 • T. B.

  diğer kolejler kadar duyulmamış olsa da eğitimi ve sunduğu imkanlar bakımından dört dörtlük bir okul. Öğrencilerin iyi bir eğitim alması, sağlıklı, mutlu ve bilinçli bireyler olabilmesi için her türlü şeyi düşünmüşler. İşlerini severek ve iyi bir şekilde yapıyorlar okul ticarethaneye dönüşmemiş umarım bu şekilde devam ederler yollarına.

 • Veli

  okul içi etkinlikler cidden çocukların her türlü gelişimi ve dünyayı daha iyi anlamalarını sağlayan düşünülmüş güzel ve yerinde işler olmuş.

 • Veli

  Gelecek nesil çok iyi geliyor.

"Özel Acıbadem Koleji İlkokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Acıbadem Koleji İlkokulu İletişim Bilgileri

Acıbadem Mh. Çeçen Sk. No:48 Akasya Sitesi İçi, Üsküdar – İstanbul
0216 706 6902
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 20 85

Özel Acıbadem Koleji İlkokulu Hakkında

İstanbul Üsküdar da bulunan Özel Acıbadem İlkokulu, 08.30 ve 16.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Okulda tam donanımlı 22 kişilik sınıflarda eğitim verilir. Okulda yemekhane, kapalı spor salonu, laboratuvar, kütüphane, akıllı tahta, futbol sahası, sanat atölyesi, müzik odası, bahçe, bilgisayar laboratuvarı, konferans salonu, kantin bulunmaktadır. Okul kütüphanesi öğretmenlerin ve öğrencilerin kullanımına açıktır. Kütüphanede ansiklopedi, sözlük, atlas, sanat ve bilim kitapları, romanlar, şiir kitapları bulunmaktadır. Seminer, toplantı, yıl sonu gösterileri ve tiyatro gösterileri gibi daha birçok etkinliğin gerçekleştiği konferans salonu 100 kişiliktir ve 2 kulisten oluşmaktadır. Işık, ses sistemi ve teknik donanıma sahip salon çok amaçlı kullanılmaktadır. Atölyelerde öğrenciler duygularının dışa vurumunu sağlayabilmekte, geniş perspektifli düşünme, kendilerini özgürce ifade edebilme becerisi oluşturabilmekte ve teknoloji tasarım, seramik ve el sanatları derslerini ve kulüp çalışmalarını yürütmektedirler. Okulda hafta sonu ekstra eğitim verilmekte olup yaz okulu uygulaması mevcuttur. Okul güvenlik kameraları ile gün boyu izlenmekte ve kayıt altına alınmaktadır. Güvenlik hizmeti kurum bünyesinde çalışan personeller tarafından sağlanmaktadır. Güvenlik elemanları, okulda bulunan öğrencilerin ve öğretmenlerin, gelen misafirlerin can ve mal güvenliğini sağlamakla görevlidir. 24 saat güvenlik hizmeti mevcuttur. Temizlik hizmeti kurum bünyesinde çalışan personeller tarafından sağlanmaktadır. Görev yerleri belirlenmiş kat görevlileri düzenli olarak temizlik hizmetini yerine getirmektedir. Okulda rehberlik ve servis hizmeti mevcuttur. Branş dersleri dışında İngilizce, futbol, voleybol, masa tenisi, basketbol, atletizm, ekoloji, drama, piyano, koro, el sanatları ve müzik eğitimi verilmektedir. Okulda satranç, müzik, akıl ve zeka oyunları kulübü bulunmaktadır. Okulda personel ve öğrencilere yemek hizmeti kurumumun kendi mutfağında deneyimli personel tarafından hazırlanır. Yemek servisi ve sonrasındaki tüm hizmetler tecrübeli personeller tarafından gerçekleştirilir. Menüler, mevsim sebzelerine, öğrenci ihtiyaç, yaş ve gelişim düzeylerine göre seçmeli olarak hazırlanır ve okulun internet sayfasında aylık olarak yayınlanır. Servis hizmeti verilmekte olup öğrencilerin güvenli ve sorunsuz ulaşımları için servislerde servis hostesleri görev yapmaktadır.

Bölgenizde Yorumlanan Bazı Okullar
Özel Yıldızlarım Koleji İlkokulu Özel Okul
Özel Yıldızlarım Koleji İlkokulu

Yıldızlarıma başladığından beri kızım o kadar çok şey öğrendi ki öğretmenleri tecrübeli ve çok ilgili. Sınıfların kalaba...

Özel Nun Okulları İlkokulu Özel Okul
Özel Nun Okulları İlkokulu

Oğlumu bu okula gönderiyorum. Okulda her türlü imkan mevcut akıllı tahta var sınıflarda. Tecrübeli öğretmenlerle çalışıy...

Kilittaşı İlkokulu Özel Okul
Kilittaşı İlkokulu

Yabancı dil konusundaki başarısı tartışılmaz. Organik beslenmeyi detekleyen ve uygulayan harika bir mutfak şefine sahip....

6099 Farklı Okuldan
Uygun Olanı
Bul!

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum