fb
Özel Esenyurt Vizyon Koleji İlkokulu

Özel Esenyurt Vizyon Koleji İlkokulu

0212 963 2076
Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • google+ share
 • mail share
Okul Saatleri: 08:30/16:10
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 17

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

İdeal okulu seçmek için okulları tek tek gezmeye vaktin yoksa, ücretsiz eğitim danışmanlarımız kriterlerine en uygun 5 okulun seni arayıp bilgi vermesini sağlasın.

Hemen Başla

Özel Esenyurt Vizyon Koleji İlkokulu Hakkında

İstanbul ilinde bulunan Özel Vizyon İlkokulu Esenyurt semtinde eğitim öğretim hizmetleri sunmaktadır. Kurumun misyonu; manevi ve milli değerleri güçlü, başarılı, vizyon sahibi bireyler yetiştirmektir. Kurumda nitelikli, vizyoner, ilkeli okulculuk anlayışı ile dünya vatandaşı olmaya aday bireyler yetiştirilmektedir. Öğrencilerin girişken, başarılı, özgüven sahibi, üretken, dinamik, çözüm odaklı, vatansever bireyler olmaları yönünde eğitim verilmektedir. Kurumda uygulanan eğitim modelinin en ayırt edici özelliği esnek oluşu, sınıfta ve okulda canlılığı desteklemesi, aktif öğrenme ile yaşam boyu başarıyı hedeflemesidir. Kurumda bulunan öğretmenler ISTE standartlarına göre eğitim almaktadır. Öğrencilere nitelikli eğitim verilmektedir. Kurumda okulu aktif yaşam merkezi haline getiren dinamik yaklaşımlar ve hareketli etkinlikler uygulanmaktadır.

Fiziksel İmkanlar

Yemekhane
Havuz
Kapalı Spor Salonu
Konferans Salonu
Laboratuvar
Sanat Atölyesi
Kantin
Kütüphane
Müzik Odası
Oyun Alanı
Revir
Bahçe
Akıllı Tahta
3D Odası

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Servis

Dil Olanakları

İngilizce

Sportif

Futbol
Masa Tenisi
Yüzme
Voleybol
Basketbol
Jimnastik

Sanatsal

Modern Dans
Drama
İngilizce Drama
Koro
El Sanatları

Kulüpler

Satranç
Akıl ve Zeka Oyunları

Yorumlar

 • S. D.

  Okul her anlamda başarılı kızımız bu sene anaokulunda ordaydı öğretmenler okul müdür yardımcımız yardımcı öğretmenler çalışan tüm personel her anlamda harikalar. Atatürk'çü bir okul, sorgulayıcı, arastırmacı bir okul. Sosyal aktiviteler,kulüp dersleri, dil eğitimi yaş grubuna göre oldukça güzel. Yemekhane ve yemekler çok iyiymiş kızımızın söylediği ki çok yemek seçen ve öğretmenlerini uğraştıran bir çocuktur. inşallah ilk okuldada devam ettirebiliriz. Anaokulu bölümünün öğretmenlerine yönetimine tüm personele bize cok guzel bir yıl yaşatıp kızımızı ilkokula hazırladıkları için canı gönülden çok teşekkür ediyorum.

 • H. Ç.

  Gelecekte çok başarılı öğrenciler yetiştirmeyi amaç edinmiş, ticaret mantığı dışında hizmet veren kurum. Teşekkürler.

 • Ş. B.

  Vizyonu iyi ki tercih etmişiz. Önceki okulumuzda çok problem yaşadık. Öğretmenlerin ilgisizliğini gördük. Ancak vizyonda çok ilgili ve tecrübeliler.

 • S. Y.

  Tecrübeli idare ve öğretmenleri ile birlikte iyi bir eğitim veren okul. Çocuğun sosyal zekasını ayrıca geliştirmeye odaklı faaliyetleri gerçekten yararlı.

 • Ç. V.

  İyi ki tercih etmişiz dediğimiz bir okul. Bu sebeple çok teşekkür ediyoruz yönetime. Dil ve sosyal faaliyetler açısından çocukları sevdirerek bir öğretim sistemi mevcut. Emeği geçenlere teşekkürler tekrar.

 • K. T.

  Beylikdüzündeki okullar arasında en kaliteli eğitimi veren sistemi oturmuş, alanında başarılı öğretmenleri bünyesinde barındıran okul. sosyal aktiviteleri, dil eğitimi bakımından kusursuz. verilen parayı hakediyor.

"Özel Esenyurt Vizyon Koleji İlkokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Esenyurt Vizyon Koleji İlkokulu İletişim Bilgileri

Yeşilkent Mahallesi Nazım Hikmet Bulvarı 2011. Sok. No:23 Esenyurt / İstanbul
0212 963 2076
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Bölgede Öne Çıkan Okullar
Vega Okulları Beylikdüzü İlkokulu Özel Okul
Vega Okulları Beylikdüzü İlkokulu

4 farklı yabancı dil eğitimini aynı anda vererek hangisini çocuk terch ederse o yönde eğilmeleri kesinlikle muhteşem. Ço...

Özel Esenyurt Boğaziçi Okulları İlkokulu Özel Okul
Özel Esenyurt Boğaziçi Okulları İlkokulu

okulun koridorlarının geniş olması sınıfların temiz ve ferah olması site içerisinde ve evime çok yakın olmasından dolayı...

Özel Mektebim Okulları Bahçeşehir İlkokulu Özel Okul
Özel Mektebim Okulları Bahçeşehir İlkokulu

Klasik ilköğretim metotlarının dışında öğrencilere eğlenceli bir şekilde eğitim verebilen, yabancı dil sevgisini aşılaya...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum