fb
Vega Okulları Sultanbeyli İlkokulu

Vega Okulları Sultanbeyli İlkokulu

0 216 706 6880
Okulu Paylaş!
  • twitter share
  • facebook share
  • google+ share
  • mail share
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 24
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/16:20

Vega Okulları Sultanbeyli İlkokulu Hakkında

İstanbul da bulunan Vega Okulları Sultanbeyli İlkokulu Sultanbeyli semtinde eğitim vermektedir. Kurumun eğitim programında öğrencilere, öğretmenlere, velilere birçok öğrenme ve kendini geliştirme fırsatı sunulmaktadır. Kurumda Milli Eğitim Bakanlığı programı temel alınmakta olup zengin metot ve yöntem anlamında zenginleştirilmiştir. Kurumda sorgulamaya dayalı eğitim programı uygulanmaktadır. Kurumda İngilizce ve Türkçe okul içinde ortak iletişim dili olarak kullanılmakta, bunların yanında yabancı dil olarak Almanca, Fransızca, İspanyolca dillerinden biri seçilerek bir dil eğitimi programı oluşturulmaktadır. Kurumda servis, güvenlik, yemek hizmetleri anlaşmalı şirketler tarafından yapılmaktadır. Sınıf kontenjanları 24 kişiden oluşmaktadır. 1, 2, 3. Sınıflarda akademik dersler sınıf öğretmenlerince işlenmekte, 4. Sınıftan itibaren branş öğretmenleri tarafından işlenmektedir. Vega Okulları Sultanbeyli İlkokulu’nda sınıflar çok yönlü olarak 2 bölümden oluşmaktadır. Ortalama 80 m2 büyüklüğe sahip olan sınıflardaki sıralar işlenecek konulara göre hareket ettirilebilmektedir. Her öğrencinin kendine ait dolabı ve Sınıfların ikinci bölümünde etkinlik köşeleri ve kütüphane bulunmaktadır. Sınıf duvarlarında öğrencilerin yaptıkları projeler ve etkinlikler sergilenmektedir. Vega Okulları Sultanbeyli İlkokulu’nda açık ve kapalı spor alanları , görsel sanatlar ve seramik atölyesi , kütüphane, fen laboratuarları matematik laboratuarı, müzik ve orff odaları, konferans salonu, hobi odaları, branş derslikleri, robotik ve teknoloji odası, bilgisayar laboratuarı bulunmaktadır. Okulda sosyal etkinlikler öğrencilerin kendileri ifade edebilmeleri için önemlidir. Bu amaçla görsel sanatlar ve seramik, oyun ve etkinlik, bedensel gelişimi destekleyici jimnastik çalışmaları, müzik - orff çalışmaları düzenlemektedir. Haftada iki saat olarak Arkeoloji, Astronomi, Felsefe, Tiyatro, Basketbol, Voleybol, Tenis, Masa Tenisi, Yüzme, Fen ve Doğa, Basın ve Edebiyat, Fotoğrafçılık, Keman, Piyano, Gitar, Orkestra, Yemek, Tarih, Çizgi Film, Bilişim, Satranç, Seramik, İzcilik ve Çevre ve Koro branş dersleri işlenmektedir.

Fiziksel İmkanlar

Yemekhane
Havuz
Bilgisayar Laboratuvarı
Kapalı Spor Salonu
Futbol Sahası
Konferans Salonu
Laboratuvar
Sanat Atölyesi
Kütüphane
Müzik Odası
Oyun Alanı
Revir
Bahçe
Akıllı Tahta

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Yaz Okulu
Servis
Haftasonu Eğitim

Dil Olanakları

Almanca
İngilizce
İspanyolca
Rusça

Sportif

Futbol
Masa Tenisi
Yüzme
Voleybol
Basketbol
Tenis
Eskrim
Atletizm
Okçuluk

Sanatsal

Orkestra
Drama
Görsel Sanatlar
Tiyatro
Piyano
Koro
Halk Oyunları
Orff

Kulüpler

Seramik Kulübü
Satranç
Müzik Kulübü
İzcilik
Gezi Kulübü
Bilişim Kulübü
Ekoloji
Akıl ve Zeka Oyunları

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Rehberlik servisi tarafında okulda özel ihtiyaçları (yetersizliği) olan öğrencilere yönelik ne tür çalışmalar yapılıyor?

- Mesleki Rehberlik

Yorumlar

  • N. G.

    Geniş, ferah, bir çok fiziksel imkanın olduğu bir kampüsü var. Dil eğitiminde başarılı ancak yeni açılan bir okul olarak sistemi tam oturmuş değil zamanla onu da oturtacaklarını umuyorum:(

"Vega Okulları Sultanbeyli İlkokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Vega Okulları Sultanbeyli İlkokulu İletişim Bilgileri

Mecidiye Mah. Fatih Bulvarı 451 Sultanbeyli - İstanbul / Türkiye
0 216 706 6880
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum