fb
Özel Aydın Kids Anaokulu

Özel Aydın Kids Anaokulu

0 212 963 2151
Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • google+ share
 • mail share
Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 16
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/17:00

Özel Aydın Kids Anaokulu Hakkında

Özel Aydın Kids Anaokulu, Aydın Çocuk evi adı ile 30 yıllık eğitim veren kurum yeni okuluyla hizmetinizde. Bu tecrübelerini daha fazla öğrenciyle paylaşmak isteyen Aydın Kids Anaokulu deneyimli kadrosu ile yeni öğrencilerini bekliyor.Sürekli gelişen ve değişen programımız, dinamik ve interaktif bir bakışaçımız var.

Sanat ve yaratıcılık ağırlıklı programımızda çağdaş öğrenme tekniklerinden destek alarak bilim, teknik, doğa, çevre, yaşam ve insana odaklanıyor, içine bolca eğlence katarak çocuklara sunuyoruz.

24 aylık çocuklardan itibaren kabul edilen Özel Aydın Kids Anaokulu 'nda istasyon tekniği uygulanmaktadır.
Her yaş grubunun 2 öğretmeni vardır.
Odalarımız 20 m2 olup,kendi amacına uygun tasarlanmıştır.
Dikkat ve konsantrasyon gelişimi için puzzle ve zeka oyunları odası,
Sosyalleşme,paylaşım,iletişim,oyun kurabilme gelişimleri için oyuncak odası.
Dil gelişimi,artikülasyon,kitap sevgisi için sohbet ve hikaye odası.
Kaba motor gelişimi,bale,drama,yoga,hareketli oyun,özel gün kutlamalı için 35 m2'lik salonumuzu kullanmaktayız.
Kurumumuzda çocukların açık havada,doğal bahçe ortamında,portakal,dut,limon,elma ağaçlarının,yasemin kokularının içinde,kum havuzunda eğlenceli vakitler geçirdikleri 40 m2'lik bahçemiz bulunmaktadır.
Sağlıklı bir bedensel gelişim için sporun öneminin farkındayız.Her sabah güne jimnastik ile başlamanın yanısıra haftada 1 gün buz pateni yapıyoruz.Sağlıklı bir bedensel gelişim kadar sağlıklı bir ruhsal gelişim ve estetik,yaratıcı bir bakış açısı kazanabilmek için güncel sergi ve tiyatro oyunlarını takip ediyoruz.Ayda 2 kere geziler düzenliyoruz.

Yemeklerimiz Özel Aydın Kids Anaokulu mutfağında mevsimine uygun sebze ve meyvelerde oluşmaktadır. Çocukların günlük kalori ihtiyacına göre hazırlanmaktadır.

Duyurular Ve Etkinlikler

Fiziksel İmkanlar

Uyku Odası
Yemekhane
Sanat Atölyesi
Kütüphane
Oyun Alanı
Bahçe
Mutfak Atölyesi

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Yaz Okulu
Oyun Grubu
Anne-Çocuk Oyun Grubu

Dil Olanakları

Almanca
İngilizce

Sportif

Jimnastik
Yoga

Sanatsal

Bale
Drama
Orff

Kulüpler

Gezi Kulübü
Bilişim Kulübü
Akıl ve Zeka Oyunları
Robotik ve Kodlama
Yabancı Dil Kulübü

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

● Oyuncaklar ağırlıklı olarak hangi materyallerden yapılmış?

- Ahşap

● Branş derslerini kimler veriyor?

- Alanında Eğitimli Kişiler

● Güvenlik nasıl sağlanıyor?

- Güvenlik Görevlisi

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

● Okulda görev alan öğretmenlerin branşları nelerdir?

- Sınıf Öğretmeni

- Yardımcı/Stajyer Öğretmen

- Psikolojik Danışman

- Yabancı Dil Öğretmeni

● Çocuklarla oynanan oyunlarda, onlara hangi becerilerin kazandırılması amaçlanıyor?

- Kaba Motor Becerileri

- İnce Motor Becerileri

- El-Göz Koordinasyonu

- Muhakeme Becerisi

- İletişim Becerisi

- Zeka Gelişimi

- Duygu Gelişimi

- Dil/Konuşma Gelişimi

● Psikolojik danışman öğrencilerle ne sıklıkla görüşme yapıyor?

- Haftada 1 kere

● Rehberlik servisi tarafında okulda özel ihtiyaçları (yetersizliği) olan öğrencilere yönelik ne tür çalışmalar yapılıyor?

- Aile Görüşmeleri

- Anne-Baba Eğitimleri

- Psikolojik Danışma

- Bilgi Verici Danışmanlık

- Mesleki Rehberlik

Yorumlar

 • M. Ü.

  4 yaşındaki kuIm aydın kids e gidiyor çok severek itiraz etmeden gidiyor ögretmenlerimizin sıcaklıgı ilgili olmaları onları gitmeye sevk editor bende çok memnunum Her an ögretmenlerle iletişim içindeyiz seneye yine bu okulda olucaz. Sanırım ordan mezun olucaz bütün herkesin emegine saglık çocuklar size emanet

 • D. K.

  Aydın kids de 1. Senemizi tamamladık kızımın ilk okul deneyimi olduğu için biraz tedirgin biraz şüpheci davrandım alışma sürecinde bana her türlü desteği verdikler hem beni hem kızımı kendilerine bağladılar , önümüzdeki dönem içinde kaydımızı şimdiden yaptırdık. Okulun konumuda benim için çok avantajlı karşıda ağabey abla okuyor ufaklığım da aydın kids de . Geçirmiş olduğumuz okul döneminde emeği geçen herkese bütün çalışanlara tşkler hepinizi seviyoruz

 • S. D.

  Oglum 2 senedir Aydin Kids te. Çok memnunuz çok mutluyuz. Oglum çok mutlu bir sekilde gidiyor okula. Daha once bask bir okulda kotu bir deneyimimiz oldu. Ama sonunda dogruyu buldugumuz icin çok mutluyuz. :))

 • T.

  Henüz 2 yaşında olan oğlumuzu ana okuluna başlattığımızda kaygılıydık çok küçük olduğu için okulda durabilecek mi, yemeğini yiyebilecek mi, mutlu mu yoksa ağlıyor mu gibi gibi.. Bu kaygıların hepsi çok kısa sürede geçti. Oğlum okulunu gerçekten de çok sevdi. Öğretmenlerin ilgisi, güzel ortamı ve bence istasyon sistemi sayesinde.. Okulun en sevdiğim yanlarından birisi de bu sistem, farklı ilgi alanları için farklı alanlar var, puzzle odası ve hikaye odası en sevdiklerimden♥️ Bu sayede çocuklar serbestçe sıkılmadan bütün günlerini hem öğrenerek hem oynayarak geçirebiliyorlar. Ayrıca yoga, bale ve eğlenceli bilim dersleri olması, tüm gün ingilizce olması okulun diğer güzel yanlarınlarından. Ve tabii her ay bir ressam ve kompözitör öğreniyor olmaları, eserlerini incelemeleri ve yorumlamaları çocukların gelişimi için gerçekten çok kıymetli. 1 seneden beri devam ettiğimiz okulumuzdan biz çok memnunuz. Samimiyete, doğallığa, sanata, yaratıcılığa ve eğlenceli öğrenmeye önem veren tüm ebeveynlere Aydın Kids'i tavsiye ediyorum:)

 • P. t.

  Oğlum ve kızım bu sene başladılar. Başladıkları ilk günler alışamamaları korkusunu diğer veliler gibi bende yaşadım ama Aydın kids bu endişemi üç günde giderdi ve sabah çocuklar kendi istekleri ve heyecanla sabah kalkarak okula gittiler . Eve döndüklerinde ise çok mutlu ve yeni birşeyler öğrenmenin hevesiyle okulda yaptıkları faaliyetleri anlatıyorlar. Çalışanlar ve öğretmenler çok Güler yüzlü ve anlayışlı... Teşekkurler Aydın kids

 • y. k.

  oğlum geçen yıl çok kötü bir kreş deneyimi oldu ailece korku endişe sardı eğitim hayatını etkilicek ve hiçbirzaman okula gitmek istemicek diye fakak aydınkids ailesiyle tanıştık bu yıl nekadar minnet duysak azdır oğlumuz tatillerde bile nezaman okul başlıcak demeye başladı öğretmenler çalışanlar hepsinin samimiyeti sevgi dolu olup oğlumuzu sevgiyle şevkatle kucaklamaları çocuğumuzun okul korkusunu atması anlatılamaz bir duygu bütün aydınkids ailesine nekadar teşekkür etsem azdır iyki varsınız iyki aydınkidsi tanımışız

 • Ş. K.

  Oğlumun Aydın Kids'de bu sene 3. senesi. 3 senedir adeta bir evinden çıkıp diğer evine gidiyor. Çocukları aileleri gibi seven, en iyi şekilde yetişmeleri için ellerinden geleni yapan çok tatlı öğretmenleri var. 25 yılı aşkın tecrübeleriyle de yaratıcı, keşfeden, isteyerek ve severek öğrenen ve fark edilen çocuklar yetiştiriyorlar. En sevdiğim şeylerden biri; çocuklar her ay farklı bir kompozitör ve ressam öğreniyor, tüm ay boyunca onların müziklerini dinleyip, resimlerini inceleyip yapıyorlar. İkinci oğlumu da büyür büyümez Aydın Kids'in sevgi dolu kollarına göndereceğim :)

 • S. a.

  Kızım için birçok anaokulu hakkında araştırma yaptım her anne gibi ama bu kadar mutlu olacağını ben bile hayal etmemiştim ...ikinci ailesi aydınkids oldu . Şimdi masal gibi kapısından her içeri girdiğinde o da ben de biliyoruz ki onu hem eğitici hem öğretici ama en çok da çoooook eğleneceği muhteşem birgün bekliyor ...haftasonu okulunu öZleyen minik olur mu ♥️♥️Sevgi , oyun , sağlıklı yemek ve okul öncesi doğru eğitim arıyorsanız en doğru adres

 • H. H.

  Özel Aydın Kids Anaokulu, Aydın Çocuk evi adı ile 27 yıllık eğitim veren kurum yeni okuluyla hizmetiniz. Bu tecrübelerini daha fazla öğrenciyle paylaşmak isteyen Aydın Kids Anaokulu deneyimli kadrosu ile yeni öğrencilerini bekliyor.

"Özel Aydın Kids Anaokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Aydın Kids Anaokulu İletişim Bilgileri

Şenlikköy Mah. Selim Pars Sokak, No: 3/1, Florya-Bakırköy
0 212 963 2151
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum