fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Lütfen Bekleyin...

Doğrulanmış Profil
Özel Florya Bilfen Koleji Anaokulu

Özel Florya Bilfen Koleji Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 20
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/17:00

Özel Florya Bilfen Koleji Anaokulu Hakkında

Özel Florya Bilfen Koleji Anaokulu, Bilfen okullarından anaokulları içerisinde İstanbul Bakırköy semtinde yer alan okuludur. 4-6 yaş arasındaki çocukların kabul edildiği okulda, okulun çalışma saatleri sabah 08.30 ile akşam 17.30 saatleri arasındadır. Okulda ailelerin çocuklara doğru yaklaşımlarda bulunmalarını sağlamak ve çocukların okul içerisindeki davranışlarını aileleri ile paylaşmak için veliler ile sıklıkla görüşmeler yapan psikolojik danışman görev yapmaktadır. Bilfen okullarının kalite ve hizmet standartlarına sahip olan Özel Florya Bilfen Koleji Anaokulu'nda çocukların ihtiyaçlarının eksiksiz karşılanması için hizmet veren özel odalar bulunmaktadır. Revir, kütüphane, oyun odaları, etkinlik odaları, bilgisayar odası, laboratuvar bulunan okulda, yeterli ve fonksiyonel bahçe oyuncaklarının bulunduğu geniş bir bahçe bulunmaktadır. Hem okul içerisinde hem de bahçede çocukların güvenli bir ortamda olmalarını sağlamak amacıyla özel güvenlik sistemlerinin bulunduğu okulda, okul yönetimi sizin bilginiz ve izniniz olmadan çocuğunuzu kimseye teslim etmemektedir. Geniş, yüksek tavanlı, gün ışığını alan aydınlık ve ferah odalara sahip olan okuldaki odaların dizaynı yönetmeliklere ve çocukların kullanımlarına özel olarak tasarlanmıştır. İhtiyacınız olması durumunda okulun servis hizmetinden yararlanabilirsiniz. Servis şoförleri çocuk yolcularının sorunsuz yolculuk yapmalarına özel araç kullanmakta olup, servisler, çocuklara özel donanıma sahip, bakımlı araçlardan oluşmaktadır. Servis içerisinde çocuklara refakat eden yardımcı bir öğretmen bulundurulmaktadır. Çocukların eğitim dönemi ve sonrasında ihtiyaçları olacak olan ve artık günümüzde bilinmesi elzem olan yabancı dil eğitimine önem veren okulda İngilizceye gün içerisindeki etkinliklerin çoğunda yer verilerek çocukların İngilizceyi kalıcı bir şekilde öğrenmeleri sağlanmaktadır. Sanatsal etkinliklerden bale, modern dans ve tiyatro ile ilgilenme olanağı bulan çocuklar, sanat etkinliklerinde öğrendiklerini özel günlerde gösteri şeklinde sahnede sunmakta, özgüvenleri ve yaratıcılıkları desteklenmektedir. Özel Florya Bilfen Koleji Anaokulu'nun eğitimde üzerinde durduğu bir diğer konuda satranç dersleridir. Zeka gelişimi, analitik çözümleme, ileriyi tahmin etme gibi konuların gelişimine yardımcı olan satranç dersleri her yaş gurubunun seviyesine yönelik programlarla çocuklara verilmektedir. Bilişim kulübü etkinlikleri bilim teknolojiyi çocukların seviyesine indirgeyerek onlara öğretmektedir. Müzik kulübünde müzik aletlerinden onların seviyelerine uygun olanlarının nasıl çalınacağı, ritim tutmanın nasıl olacağı konularında dersler alan çocuklar koro ve solo olarak öğrendikleri şarkıları söylemektedirler.

Özel Florya Bilfen Koleji Anaokulu Sıkça Sorulan Sorular

 • Özel Florya Bilfen Koleji Anaokulu ortalama sınıf mevcutları kaçtır?
  20
 • Özel Florya Bilfen Koleji Anaokulu hangi saatlerde hizmet veriyor?
  Tam gün eğitim saatleri 09:00 - 17:00 şeklindedir.
 • Özel Florya Bilfen Koleji Anaokulu hangi yabancı dil imkanlarını sunuyor?
  Kurumda İngilizce dil eğitimi verilmektedir.
 • Özel Florya Bilfen Koleji Anaokulu yaş aralığı nedir?
  3-6
 • Özel Florya Bilfen Koleji Anaokulu yaz okulu hizmeti sunuyor mu?
  Kurumda yaz okulu hizmeti bulunmaktadır.
 • Özel Florya Bilfen Koleji Anaokulu psikolojik danışman bulunduruyor mu?
  Kurumda psikolojik danışman bulunmaktadır.

Özel Florya Bilfen Koleji Anaokulu Yorumları (5)

 • GE

  Dil eğitimi çok iyi olan bir okul İngilizce derslerinin saatleri fazla dersler konuşma odaklı işleniyor ve öğrencilerin eğlenerek öğrenmesi sağlanıyor. Öğretmenlerine çok teşekkürler.

 • Geçen sene kızımı bu okula yolladım eğitimi zaten iyi onun yanında okulda bir aile ortamı var ve sosyal faaliyetler bol miktarda var çocuğunuza makine gibi davranmıyorlar. Çok memnun kaldık kesinlikle tavsiye ederim.

 • AK

  Sundukları imkanlar çok iyi. Çocuğumuz için en iyisi olsun istedik. güvenilir bir okul olması da bizi etkileyen yanlarından biri oldu. Çevremizden hep olumlu yorumlar aldık. Kızım bir senedir burada ilkokulda da Bilfende devam edecek

 • Eğitim kalitesi en iyi okul diyebilirim bu bölgedeki ders çeşitliliği bol ve öğretmen profili çok iyi. Okulda disiplin mevcut verdikleri hizmetlerde hiç bir şey aksamıyor okul müdürü çok anlayışlı ve ilgili tüm istek ve şikayetlerimizi dinliyor.

 • Veli

  Okuldan ne kadar memnun olduğumuzu anlamanız için küçük yavrunuzun İngilizce konuşmaya başladığı günü düşünün. Hiç sorun da yaşamadık okulla ilgili

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Florya Bilfen Koleji Anaokulu İletişim Bilgileri

Basınköy Mahallesi, Emre Sokak, No:2, Bakırköy / İstanbul
0 212 963 2084
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Harita
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum