fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Yetenekli Eller Anaokulu

Özel Yetenekli Eller Anaokulu verified

Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 13
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:45/18:30
Sabahçı: 08:30/13:00

Özel Yetenekli Eller Anaokulu Hakkında

İstanbul Bakırköy semtinde kendine ait müstakil binası ve bahçesi ile güvenli bir ortamda çocukların zihin ve beden gelişimlerini destekleyen eğitimleri ile hizmet veren Özel Yetenekli Eller Anaokulu, 2-6 yaş aralığındaki çocuklara eğitim vermektedir. Bahçesinde oyun alanı ve ekoloji derslerinin verildiği özel bir alanı bulunmaktadır. Jimnastik ve yüzme dersleri ile kas gelişimlerinin desteklenmesi sağlanmaktadır. İngilizce derslerinin yanında sanatsal faaliyetlerin yapıldığı özel kulüpleri de bulunmaktadır. Satranç ve gezi kulübü bulunan okuldaki bu etkinlikler sayesinde, çocukların zeka ve görsel hafızalarının gelişimi desteklenmektedir. High Scop, Gems, Montessori, Reggio Emilia, Scamper, eğitim metotlarını benimsemiş bir okuldur. Rehberlik ve psikolojik danışmanlık hizmetleri bulunan okulun servis imkanından da yararlanabilirsiniz. Özel Yetenekli Eller Anaokulu 'nun rehberlik birimi çocukları gözlemleyerek onların gelişimine destek olurken bu süreçte velilerin de nasıl davranması gerektiği hakkında velileri bilgilendirir ve düzenli olarak çocukların gelişiminden haberdar etmektedir. Servis hizmetinde tecrübeli sürücülerle çalışılmaktadır ve araçların düzenli olarak bakımı yapılıp öğrencilere güvenli bir ulaşım hizmeti verilmektedir. Sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı olmak üzere günde üç öğün yemek hizmeti verilmektedir. Yemekler hijyen kurallarına bağlı olarak hazırlanmakta olup kalori hesaplarına göre hazırlanmış menülerle öğrencilere sunulur. Böylece öğrencilere dengeli beslenme alışkanlığı kazandırılmaktadır. Özel Yetenekli Eller Anaokulu 'nda yaz okulu uygulaması bulunmakta olup yaz okulunda, akıl oyunları, sanat atölyesi, İngilizce, bale, modern dans, bahçe oyunları, hikaye saati, drama, yoga, jimnastik gibi etkinlikler yapılmaktadır. Eğitim döneminde ve yaz okulu döneminde de öğrencilerin sağlığını olumsuz yönde etkileyebilecek şeylere karşı önlemler alınır. Öğrencilerden hastalananlar olduğunda sınıflar dezenfekte edilerek derslere ara vermeden devam edilmesi sağlanır. Çalışan veliler için 07:45 - 18:30 etüd programı uygulanır.

Duyurular ve Etkinlikler

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nedir?

- MEB odaklı

- Montessori Eğitimi

- Reggio Emilia Yaklaşımı

- Gems ve High Scope

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

● Oyuncaklar ağırlıklı olarak hangi materyallerden yapılmış?

- Ahşap

- Plastik

● Branş derslerini kimler veriyor?

- Alanında Eğitimli Kişiler

● Servis hizmeti kimler tarafından ve nasıl sağlanıyor?

- Bağımsız Taşıma Firması

● Okul gezilerinde çocuklara kimler refakat ediyor?

- İdareciler

- Öğretmenler

- Stajyer/Yardımcı Öğretmenler

● Güvenlik nasıl sağlanıyor?

- Güvenlik Görevlisi

- Kamera

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

● Okulda görev alan öğretmenlerin branşları nelerdir?

- Sınıf Öğretmeni

- Yardımcı/Stajyer Öğretmen

- Psikolojik Danışman

- Müzik Öğretmeni

- Yabancı Dil Öğretmeni

- Okul Öncesi Öğretmeni

- Diğer

● Çocuklarla oynanan oyunlarda, onlara hangi becerilerin kazandırılması amaçlanıyor?

- Kaba Motor Becerileri

- İnce Motor Becerileri

- El-Göz Koordinasyonu

- İletişim Becerisi

- Zeka Gelişimi

- Duygu Gelişimi

- Dil/Konuşma Gelişimi

● Psikolojik danışman öğrencilerle ne sıklıkla görüşme yapıyor?

- Haftada birkaç kere

● Rehberlik servisi tarafında okulda özel ihtiyaçları (yetersizliği) olan öğrencilere yönelik ne tür çalışmalar yapılıyor?

- Aile Görüşmeleri

- Rehberlik

- Psikolojik Danışma

Yorumlar

 • VA

  Yeteneklieller Anaokulu hakkında başlıca görüşüm,burdaki eğitim sisteminin omurgasını ticari zihniyet oluşturmuyor gerçekten idealist bir anlayış oluşturuyor.Eğitime önem veren,çocukları bir seviyeye getirme düşüncesi hakim.Sabah çocuğumuzu bırakırken kapıda bekleyen ögretmen ve yardımcılarının içten güleryüzlü karşılaması çok güzel.Ayrıca çocuklarımıza doğal temiz besinler verildiğini bilen gören birisiyim.Ben en başta bu anaokulunun kurucusu naciye gül hanıma boyle degerli bir eğitim kurumunu çocuklarımıza kazandırdığı için çok teşekkür ediyorum ve öğretmenimiz ayşe hanıma çocuğumuza aileden biri gibi kendini hissettirdiği için teşekkür ediyorum.

 • ŞÜ

  Her ebeveyn gibi birinci önceliğimiz en değerli varlığımız çocuklarımızın mutluluğu. Mutlu bir yaşam için ise yaşamak istedikleri hayatı ve geleceklerini şekillendirebilme yetilerine sahip olabilmeleri çok önemli. Özellikle okul öncesi dönemde alacakları iyi bir eğitimin ve bu dönemdeki kazanımlarının çok kıymetli ve önemli olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle, çocuklarımızı hayata hazırlayacak en doğru okulu seçtik. Her türlü bilgiyi ve yargıyı dayatmadan, kalıplara sokmadan aktaran, bilgi aktarımında ezber yerine çocuklara tüm duyuları ile öğrenmeyi öğreten, sorgulama ve düşünme becerilerini geliştiren bir okul. Farklılıklara saygılı, dünyayı tanıyan ve çevresine duyarlı bireyler yetiştirme amacında olan, sanatsal alanda da gelişimlerine önem veren okulumuz, çocuklarımızın kendilerini hem zihnen hem de ruhen güvende hissettirerek yüksek özgüven duygusunu aşılar. Beklentilerimiz ve kriterlerimiz doğrultusunda, ilk yılımızı tamamladıktan sonra memnuniyetimiz yüksek olduğundan hiç düşünmeden devam etik ve 3 yılımızda da birlikteyiz. Bu sene kızımın son senesi seneye kardeşi de başlayacak. Çocuklarımızı ilk günden itibaren mutlu bir şekilde, kocaman bir "günaydın" ve en önemlisi ise SEVGİ ile kucaklayıp sınıflarına alıyorlar. Gerek sınıf öğretmenleri ve gerekse branş öğretmenlerinin yetkinliği, veli iletişimleri ve geri bildirimleri, rehberlik hizmetleri, yemeklerinin lezzeti ve hazırlanışı bizi memnun eden diğer konular. Okul kapısından içeriye girdiğinizde her seviyedeki öğrencinin okula aidiyet duygusunu, güvenlik görevlisinden yönetim seviyesine kadar herkesin uyumunu gözlemleyebiliyorsunuz. Okulumuz gerçekten de bir "aile" olduğumuzu hissettirdi. Umarım sonraki yıllarda sadece kreş ve ana sınıfı olarak değil butik okul olarak da eğitime katkıda bulunursunuz. Bu aileye dâhil olduğumuz için çok mutluyuz ve çocuklarımıza gösterdiğiniz ilgi, sevgi ve saygı için çok teşekkür ederiz.

 • EN

  Çok küçük yaşta okula başlayan Aden'i sevgiye kucaklayan kurumunuza ve her zaman güler yüzle cocuklarimizla yürekten ilgilenen öğretmenlerinize çok tesekkur ederiz. Eğitimdeki yeni gelişimleri her zaman takip edilmesi, okulumuzda da olması, hem gelensel hem de yenilikçi çağdaş eğitim sistemi ve en önemlisi Atatürk ilke ve değerlerine sadık bireylerin yetiştirilmesi bir veli olarak okul seçiminde önemli rol oynuyor. Tuvalet egitimi, temiz okul prensibi ve beslenme anlayisiniz, paketlenmemiş gıda, taze ve saglikli beslenme bizler icin oldukca önemli. Toplumda kendine yer edinmeyi başaran cocuklarımızın gelismesine buyuk katki sağlayan Yetenekli Eller ailesine sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Yeni doğan oğlumuzu da sizlerle tanıştırmayı umuyoruz.

 • İK

  Merhaba Gül Hanim bu yazıyı size ve çok özenle seçilmis öğretmenlerinize teşekkür etmek için yazıyorum. Sizinle ilk kez büyük oğlum Hüseyin Ali'ye güvenilir ve anne sıcaklığını aratmayacak derecede samimi bir okul ortamı ararken tanıştık.Çocukları bir birey gibi görüyoruz ve bu şekilde davranıyoruz demeniz sizi seçmemizde en büyük etken oldu. Oğlumun oryantasyon sürecinde dil gelişiminde çok emeği geçen Arzu Emine öğretmen ve Ayşegül öğretmene, tam güne geçtiğinde okula iyice alışmasına yardımcı olan çok sevgili İpek ögretmenimize, oğlumun hayranı olduğu Büşra ögretmene , sıcaklığı ile sadece oğlumun değil bizim de içimizi ısıtan Ayşe öğretmene, sıcacık gülüşü ile bizi kapıda karşılayan Sevay öğretmene ve son olarak oğlumuza kuralları öğreten ve sürekli öğretmenine resim yapıp hediye etmek istediği icin oğlumu küçük bir Picasso'ya çeviren Tuğba ögretmenimize sonsuz teşekkürler... Sonunda sıcak yuvanıza küçük oğlum Hasan'ı da kattık.oğlumun okula koşa koşa gitmesine sebep olan Nergiz öğretmenimize de sonsuz teşekkürler...Ayrıca söylemeden geçemeyeceğim okulda yapılan yemekler tarifleriyle birlikte paylaşılsa çok sevinirim. Ellerinize sağlık emeğinize sağlık. Oğullarımı gözüm arkada kalmadan emanet ediyorum.

 • HK

  2016 yılından beri Yetenekli Eller ailesinin bir üyesiyiz. Okula ilk başladığımız günden bu yana gösterdiğiniz sıcaklık, ilgi, güleryüz ve sevgi için ben ve eşim tekrar teşekkür etmek istedik. Bizim için ilk ve en önemli adım olan okul hayatının başlangıcında böyle bir eğitim kurumunda yer almak Can için çok faydalı bir başlangıç oldu. Yetenekli Eller detaylara önem veren, Atatürk ilke ve inkılaplarını benimsemiş ve bu doğrultuda hareket eden eğitimcilerden oluşan (okulu seçmemizdeki en önemli etkenlerden biridir), huzurlu, sıcak, doğadan kopmamış çok özel bir okul. Size içimiz rahat olarak çocuklarımızı emanet edebilmemiz, güvende olduğunu mutlu eve döndüğünü görmemiz bizim de en büyük mutluluğumuz oluyor. Okulda bulunan devamlı psikoloğumuz Selin Hanım ve öğretmenimizin sürekli geri bildirimleri sayesinde biz de çocuklarımızı okulla işbirliği halinde doğru bir şekilde yönlendirebiliyoruz. Bahçelerinde yetiştirdiği organik meyve ve sebzelerle çocuklar da şehrin ortasında doğadan kopmadan ekolojik hayatı da öğreniyorlar. Çocukların yapabildikleri yanında yapamadıklarını da açık yüreklilikle söylemeniz, sürekli veli öğretmen müdür iletişiminde olmamız ve eğitim çeşitliliği ve kalitesinden ödün vermeyen Yetenekli Eller Anaokulu kurucusu Sn. Naciye Gül Şahin öğretmenimize ve sınıf öğretmenimiz Kübra Hanım’a da bu minvalde ayrıca teşekkürlerimizi iletmek istiyorum. Iyi ki varsınız, iyi ki sizinleyiz.

 • HK

  2016 yılından beri Yetenekli Eller ailesinin bir üyesiyiz. Okula ilk başladığımız günden bu yana gösterdiğiniz sıcaklık, ilgi, güleryüz ve sevgi için ben ve eşim tekrar teşekkür etmek istedik. Bizim için ilk ve en önemli adım olan okul hayatının başlangıcında böyle bir eğitim kurumunda yer almak Can için çok faydalı bir başlangıç oldu. Yetenekli Eller detaylara önem veren, Atatürk ilke ve inkılaplarını benimsemiş ve bu doğrultuda hareket eden eğitimcilerden oluşan (okulu seçmemizdeki en önemli etkenlerden biridir), huzurlu, sıcak, doğadan kopmamış çok özel bir okul. Size içimiz rahat olarak çocuklarımızı emanet edebilmemiz, güvende olduğunu mutlu eve döndüğünü görmemiz bizim de en büyük mutluluğumuz oluyor. Okulda bulunan devamlı psikoloğumuz Selin Hanım ve öğretmenimizin sürekli geri bildirimleri sayesinde biz de çocuklarımızı okulla işbirliği halinde doğru bir şekilde yönlendirebiliyoruz. Bahçelerinde yetiştirdiği organik meyve ve sebzelerle çocuklar da şehrin ortasında doğadan kopmadan ekolojik hayatı da öğreniyorlar. Çocukların yapabildikleri yanında yapamadıklarını da açık yüreklilikle söylemeniz, sürekli veli öğretmen müdür iletişiminde olmamız ve eğitim çeşitliliği ve kalitesinden ödün vermeyen Yetenekli Eller Anaokulu kurucusu Sn. Naciye Gül Şahin öğretmenimize ve sınıf öğretmenimiz Kübra Hanım’a da bu minvalde ayrıca teşekkürlerimizi iletmek istiyorum. Iyi ki varsınız, iyi ki sizinleyiz.

 • MP

  Kızım sayesinde 2.5 yıl boyunca Yetenekli Eller ailesinin birer üyesi olduk. Okul seçerken bizim için en önemli şey çocuğumuzun mutlu ve güvende olmasıydı. Bu süreçte kızımız okula her gün büyük bir istekle gitti, öyle ki yaz okulunda bile okulunu ve öğretmenlerini bırakmadı. Kızımız, eğitim ve kişisel gelişim anlamında ciddi gelişmeler gösterdi. Okulun da her yıl kendini geliştirdiğini ve yenilediğini yakından gözlemledik. Yetenekli Eller gerçekten bizim için iyi bir eğitim ve sevgi yuvası oldu. Tüm Yetenekli Eller ekibine teşekkür ederiz İdil’in annesi Dr. Mey Talip Petmezci

 • Mert ve biz Yetenkli Eller ailesi ile 2016 tanıştık. Mert’in oğlumun ilk anaokulu orası oldu . Alıştırma süreci ve sonrası çok güzel geçti . Bizim için her şeyden önce oğlumuzun emin ellerde olduğunu bilmek sonra da bütün yemeklerini yoğurduna varana kadar okulda temiz bir şekilde yapıldığını bilmek sonra da güler yüzlü öğretmenlerinin olduğunu bildiğimiz için içimiz çok rahatı. Hatta Mert bazen bana anne ‘Hatice teyzenin yemekleri daha güzel’ dediği bile oldu. Bu beni çok mutlu etmişti çünkü daha gelişmekte olan 4 yaşında bir çocuğun önce besini önemli benim için. Öğretmenlerimiz her gün severek gitti okuluna. Çoğu şeyi daha pratikleşti ve İngilizce konusunda son sene öğretmenimizden çok memnun kaldık. Kısacası şimdi Mert ilkokula gidiyor . Kendinden emin adımlar ile özgür, iletişime güzelce geçiyor. Bunlar siz Yeteneklieller Anaokulu ile beraber güzel bir birey yetiştirmemiz sayesinde oldu. Her şey için teşekkür ederim. Başta öğretmenlerimize okul yönetimine ve Hatice Hanım Sevgiler

 • SS

  Oğlum Eren 3,5 yaşına geldiğinde öncelikle kreşe alışabilmesi için haftada 2 gün 2 saat oyun grubu arayışına girdik. Her veli gibi biz de bu süreçte birçok okulla görüştük. Okullar hakkında daha önce deneyimi olan arkadaşlarımızdan fikirler aldık. Bizim kararımızı etkileyen konuların başında oğlumuzun yaşı itibari ile öğretmenleri ve tüm okul yönetimi tarafından birebir sevgi ve ilgi ile karşılanması, okulun hijyen, çocuklar için fiziksel uygunluğu, temel değerlerimiz gibi konulara önem vermesiydi. Eren 3,5 yaşında olmasına rağmen okula alışma evresi çok kısa sürdü. Okul yönetimi, öğretmenler ve tüm yardımcı personel çocuklara herşeyden önce sevgi ile yaklaşıyor. Bu yaş grubu için bu konunun çok önemli olduğunu düşünüyorum. Sonraki 2 yıl Eren tam zamanlı olarak Yetenekli Ellere devam etti. Okula giderken duyduğu heyecan, okulda her açıdan değerlerimize uygun eğitim ve bu sayede Eren de gördüğümüz gelişim için öğretmenlerimize ve okul yönetimine çok teşekkür ederim.

 • BK

  3 yıldır yuvanızda en degerli varlığımız olan kızımızı size emanet etmekle ne kadar doğru bir iş yaptığımızı görüyor, yıllardır vermiş olduğunuz emekle kızımızın gelişiminde kattettigi mesafeyi gözlemleyerek inşallah hayata daha iyi hazırladığınızdan dolayı başta Naciye Gül Hanım’a ,ögretmeni Büşra Hanım’a ve diğer tüm çalışanlara sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

 • ET

  Merhaba, Hepimizin çocukları ile ilgili kaygılarının iyiden iyiye arttığı bu günlerde , özellikle son zamanlarda yaşanan kreş skandallarından sonra çocuklarımız için ; en iyi, güvenilir , çağdaş eğitim anlayışı ile eğitim veren okul bulmak ne yazık ki çok zorlaştı. Bu şekilde 1 hafta okul arayışımızdan sonra, arkadaşımın tavsiyesi üzerine gelip karar kıldığımız okul Yetenekli Eller. Kızımın bu yıl 2. yılı. 2 yaşında başladığımız okul bize ; konuşma , uyuma , yeme alışkanlığının dışında; iletişim, paylaşma ve Okulu sevdirme özellikleri kattı. Her an ulaşabilirliği, çocuğunuzda sıkıntı olduğunda okul pedagogu ile birlikte takip edebildiğiniz , çeşitli etkinlikler ile bahçe etkinliğinin yapıldığı, öğretmenlerinin ve velilerinin eğitim ve sunumlara davet edildiği bir okul Yetenekli Eller. Özellikle eğitim konusunda , satranç , ingilizce ve müzik enstrumanlarınının öğretilmesi bizim için okulu vazgeçilmez kılıyor. Tüm bunların dışında katkısız yemekleri, temiz lavobo ve mutfağı ile Bakırköy civarında tek geçebileceğimiz bir okul. İkinci kızımı da bu okula göndermeyi düşünüyorum. İyi ki varsınız. Deniz’in annesi Ebru Tunç

 • ET

  Merhaba, Hepimizin çocukları ile ilgili kaygılarının iyiden iyiye arttığı bu günlerde , özellikle son zamanlarda yaşanan kreş skandallarından sonra çocuklarımız için ; en iyi, güvenilir , çağdaş eğitim anlayışı ile eğitim veren okul bulmak ne yazık ki çok zorlaştı. Bu şekilde 1 hafta okul arayışımızdan sonra, arkadaşımın tavsiyesi üzerine gelip karar kıldığımız okul Yetenekli Eller. Kızımın bu yıl 2. yılı. 2 yaşında başladığımız okul bize ; konuşma , uyuma , yeme alışkanlığının dışında; iletişim, paylaşma ve Okulu sevdirme özellikleri kattı. Her an ulaşabilirliği, çocuğunuzda sıkıntı olduğunda okul pedagogu ile birlikte takip edebildiğiniz , çeşitli etkinlikler ile bahçe etkinliğinin yapıldığı, öğretmenlerinin ve velilerinin eğitim ve sunumlara davet edildiği bir okul Yetenekli Eller. Özellikle eğitim konusunda , satranç , ingilizce ve müzik enstrumanlarınının öğretilmesi bizim için okulu vazgeçilmez kılıyor. Tüm bunların dışında katkısız yemekleri, temiz lavobo ve mutfağı ile Bakırköy civarında tek geçebileceğimiz bir okul. İkinci kızımı da bu okula göndermeyi düşünüyorum. İyi ki varsınız. Deniz’in annesi Ebru Tunç

 • KA

  Donanımlı bir okul sunduğu imkanlar derslerin ve sosyal faaliyetlerin nitelikli bir şekilde yapılmasına yetecek düzeyde. Çocuğumu 2 yıldır gönderiyorum hiç sorun yaşamadık şimdiye kadar. Rehberlik hizmeti de bir o kadar iyi sadece çocuklara değil bize de nasıl davranmamız gerektiği konusunda danışmanlık ediyorlar çocuğumuzun gelişimi sürecinde.

 • GA

  Yetenekli Eller bu bölgedeki eğitim açısından sayılı okullardan biri olduğu için çocuğumu bu okula gönderiyorum. Öğretmenleri tecrübeli ve çok ilgili okuldan çok memnunum. Yaz okuluna da göndermeyi düşünüyorum çocuğumu

 • HA

  Çok emin olmadan bir arkadaş tavsiyesi üzerine görüşmeye gitmişken denemeye karar verdik. Okulda beni benden alan kısım sanırım beslenme. Mutfağa giren her türlü yemek çok doğal ve çok sağlıklı. Bizden daha hassas olan çocuklarımızı bu kadar sağlıklı ve dikkatli öğünlerle beslemeleri bile beni etkiledi. üstüne üstlük okulun çok geniş bir bahçesi ve iç mekanı var. her ziyarete gittiğinizde çocuğunuzun başında mutlaka bir öğretmen görüyorsunuz. çocukların başı boş dolaştığı, kalitesiz malzemeler ve tecrübesiz hocalarla oluşturulan anaokulları kendilerine rakip bile olamaz. ilkokula kadar burada devam etmekten hiç şüphemiz yok.

 • AK

  İngilizce için ayrı, dans için ayrı, branş derslerinin her biri için ayrı sınıf kullanıyorlar. bahçelerindeki salıncaklardan, kuş yuvalarına kadar oğlumuzdan önce benim içimi açıyor okul zaten. rengarenk ve çocuklar için her şey düşünülmüş. onların boyuna uygun lavabolar, korkuluklar bulunması bile her çocuğa ne kadar önem verdiklerinin bir göstergesi

 • MK

  Dans ve Tiyatro eğitimine önem veren bir okul olduğu için tercih ettik. harika bir bale sınıfları var ve bu sınıfta az öğrenci ile ders işliyorlar ve oldukça öğretici oluyor. merdivenlerdeki korumalardan, merdivenlere koyulan sayma sayılarına kadar okulun her alanı çocuklar için düşünülmüş. çocuğunuzu güvenli bir yere emanet etmek istiyorsanız doğru adres bence burası. biz kızımızın eğitiminden ve sanatsal gelişiminden dolayı çok mutluyuz

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Yetenekli Eller Anaokulu İletişim Bilgileri

Zuhuratbaba Mahallesi Yüce Tarla Cad. No:24 Bakirköy/istanbul
0 212 963 0186
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum