fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel İleri Nesil Okulları İlkokulu

Özel İleri Nesil Okulları İlkokulu verified

Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 20
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/16:00

Özel İleri Nesil Okulları İlkokulu Hakkında

HAYALLER TAM YOL İLERİ!
TAM EĞİTİM SİSTEMİ, İMKANLARI TAM BİR OKUL, GELECEĞE TAM HAZIRILIK!
Tek bir alanda en iyisi olmak değil, her alanda gelişen çocuklar yetiştirmek için çalışıyoruz.
Her çocuğun özel olduğunu biliyor, her çocuğa kendi becerileri ve yeteneklerini geliştirebilecekleri alanlar yaratıyoruz.
Sadece akademik anlamda ya da sadece kişisel beceriler anlamında değil, tam eğitim yaklaşımıyla yola devam ediyoruz. Gelecek nesillere tam akademik donanım sağlamak için , işbirlikçi ve proje tabanlı öğrenme teknikleri, 21. yüzyılın gerektirdiği gibi pedegojik uygulamalar ve son teknolojileri kullanıyoruz.
İleri Nesil Okulları ayrıcalığı ve tam eğitim perspektifiyle ileri nesiller hayata hazırlanıyor, kendilerini keşfediyor, hayatlarına değer katıyor. Spordan sanata, beceri gelişiminden doğayla iç içe yaşama kadar ihtiyaçları olan her bilgiye ulaşıyor, gelişiyor!

HAYATA TAM HAZIRLIK!
İNO ilkokul ve ortaokul programlarında çocuklarımıza uzman kadromuzla oluşturduğumuz 3 farklı perspektifle her alanda gelişmelerini sağlayan bir yaklaşım sunuyoruz.
İleri Nesil Okulları ayrıcalığı ile tam eğitim yaklaşımı çerçevesinde öğrencilerimize tüm akademik alanlarda bir üst eğitim basamağına ve yetişkinlik hayatlarında gereksinim duyacakları akademik altyapıyı oluşturuyoruz. Güncel pedagojik yaklaşımla, bireysel farklılıklarına saygı duyarak, kalıcı öğrenmenin gerçekleşmesi için teknolojiden faydalanarak işbirlikçi ve proje tabanlı öğrenim tasarlıyoruz. İlkokul ve ortaokul eğitim sistemimizde çocuklarımızın yabancı dili 3 farklı yöntemle öğrenmelerini sağlıyoruz.
İNO ayrıcalığı ve bütünsel eğitim perspektifiyle ileri nesiller hayata hazırlanıyor, kendilerini keşfediyor, hayatlarına değer katıyor. Uzman kadromuzla oluşturduğumuz 3 farklı perspektifle ile akademik gelişimden spordan sanata, beceri gelişiminden doğayla iç içe yaşama kadar ihtiyaçları olan her bilgiye ulaşıyor, gelişiyor!

-Tam eğitim yaklaşımı ile akademik gelişime tam destek
-Üç farklı yöntemle hazırlanan yabancı dil eğitimi
-Projelerle, ders içi ve ders dışı etkinliklerle, okul bünyesinde bulunan atölyelerle beceri gelişimine tam destek
-Öğrencilerin bilişsel performanslarına uygun, güçlü oldukları becerilerden yola çıkılarak hazırlanmış etkinliklerle düşünme becerileri kazanan, hayata hazırlanan nesiller
-Maker Robotik sistemle teknolojiyi kullanarak hayata değer katan nesiller
-Çocuklarımızı daha iyi tanıdığımız rehberlik çalışmaları ve onların ihtiyacına yönelik programlar ile kişilik gelişimine tam destek
-Sporla ve sanatla yetişen ileri nesiller

YAŞAM ALANLARIYLA TAM BİR KAMPÜS
10.000 m2'lik kampüsümüz, yarı olimpik yüzme havuzu, 500 m2’lik spor salonu, 400 m2’lik konferans salonu, 4000 m2’lik yemyeşil okul bahçesi, 14 etkinlik ve atölye odasına çocuklarımızı her yönüyle geliştirmek için okulumuzun çatısı altında toplandı.
-Çekmeköy’de doğanın kalbinde tam istediğiniz gibi okul
-Güneş enerjisiyle kendi elektriğini üreten, su arıtma sistemleriyle doğanın kaynaklarını en verimli şekilde kullanan doğa dostu bir kampüs
-Doğanın armağanı olan yeşil alanlardan faydalanan ileri nesiller
-Sporla, sanatla bedensel gelişimleri desteklenen, yetenekleri keşfedilen nesiller

HER YÖNÜYLE TAM BİR KADRO
Tam eğitim anlayışı yola çıktığınız eğitim kadrosunun gücü ve niteliği ile şekillenir. Her biri alanında yıldız, güçlü, uzman ve İNO eğitim anlayışıyla hedeflerini birleştiren öğretmenlerimizi özenle tek çatı altına topladık. Bütün öğretmenlerimizin amacı çocuklarımızı 21. yüzyılın gerektirdiği gibi, sadece akademik anlamda geliştirmek değil, tam olarak hayata hazırlamak. Çocuklarla birlikte gelişmek, öğrenmek, ileri gitmek ve onların hayatlarına değer katmak!

Duyurular ve Etkinlikler

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Rehberlik servisi tarafında okulda özel ihtiyaçları (yetersizliği) olan öğrencilere yönelik ne tür çalışmalar yapılıyor?

- Aile Görüşmeleri

- Anne-Baba Eğitimleri

- Yönlendirme

- Rehberlik

- Psikolojik Danışma

- Bilgi Verici Danışmanlık

- Bireyi Tanımaya Yönelik Testler/Uygulamalar

● Okulun benimsediği özel eğitim sistemi nedir?

- Öğrenci Merkezli Eğitim Modeli

- Eklektik Yaklaşım

- Çoklu Zeka Modeli

- Yaparak Yaşayarak Öğrenme

● Branş derslerini kimler veriyor?

- Branş Öğretmenleri

● Okul gezilerinde çocuklara kimler refakat ediyor?

- Öğretmenler

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

● Birinci sınıf öğrencilerine ödev veriliyor mu?

- Hayır

● Birinci sınıf öğrencilerine sınav yapılıyor mu?

- Hayır

● Her sınıftan kaç şube var?

- 1

● Her yıl kadronuzda öğretmen değişikliği oluyor mu?

- Hayır

● Servis hizmeti kimler tarafından ve nasıl sağlanıyor?

- Bağımsız Taşıma Firması ile

● Güvenlik nasıl sağlanıyor?

- Güvenlik Görevlisi

- Kamera Sistemi

● İlkokul 1’den 4’e kadar aynı öğretmenle devam edilebiliyor mu?

- Evet

● Psikolojik danışman öğrencilerle ne sıklıkla görüşme yapıyor?

- Haftada birkaç kere

● Tenefüsler kaç dakika sürüyor?

- 10 dakika

● Sanat ve spor faaliyetleri için ayda kaç kez etkinlik düzenleniyor?

- 3

● Okulda görev alan kaç öğretmen var?

- 21+

● Dersler kaç dakika sürüyor?

- 35 dakika

Yorumlar

 • e

  2 .ci yilimiz... anaokulu müdürümüz ve ekibi son derece başarılı ve kaliteli bir çizgide devam ediyor çocuklarımızın eğitimine

 • SS

  Oğlum 3.sınıf öğrencisi.Okula çok mutlu gidip geliyor.Öğretmenlerini ve arkadaşlarını çok seviyor.Okulun beni en mutlu eden yönü ise çocuğun yeteneklerini keşfedip,değerlendirmeleri.Mesela daha önce sportif başarısı farkedilmemiş iken İno da hemen farkedilip değerlendirildi.Çocuğun potansiyeline göre eğitim almasını sağlayan öğretmenleri ve yönetimi var.Çocuk odaklı bir okul.

 • İ

  Anadolu yakasındaki neredeyse tüm okullarla görüştük. İno okullarını tesadüfen duyduk ve görüşmeye gittik. Randevusuz olmamıza rağmen 2 saate yakın bir görüşme yaptık. Hepsi alanında deneyimli, vizyon sahibi , güler yüzlü eğitimcilerden oluşuyor. Kapıdaki güvenliğinden genel müdürüne kadar herkes çok kibar. Asla ticari bir kurum değil. Okulun fiziki şartları mükemmel. Yeni bir okul olmasına rağmen oğlumuzu gönül rahatlığı ile kaydettirdik bu hafta. Yolunuz açık olsun.

 • GA

  Oğlum 6. Sınıfta okuyor Emir Tuğra ... Ben ve oğlum okulumuzu çok seviyoruz öğretmenlerimiz akademik olarak mükemmeller . Idareciler işlerini tam hakkıyla yapıyorlar . Okulumuz tertemiz herşeyin en güzelini ve kalitelisini çocuklarımıza sunuyorlar . Ben çok okul araştırdım oğlumda okul derecelerine giren bir öğrenci ... İLERİ NESİL OKULLARI inanın ticaret amaclı değil EĞİTİM amaclı ve inanın burada çok kaliteli veliler var . İyi ki varsınız :) genel müdürümüz Fahrettin orta okul müdürümüz Ülkem hanıma sonsuz teşekkürler Eksiği yok fazlası var 15 tatile girdik okulumuzu çok özleyeceğiz

 • AK

  Yeniliğe dinamikliğe açık, çok güçlü ve köklü kurumlarda çalışan alanında deneyimli kişiler olması nedeniyle geleceği çok parlak bir okul.

 • NG

  Okulun eğitmen kadrosu son derece profesyonel ve ortamı da tam hayal ettiğimiz gibi. Çocuğum burada emin ellerde.

 • BY

  Geçtiğimiz hafta oğlum için görüşmeye gittim, güler yüzle ve sıcak karşıladılar ve çok ilgilendiler. Yeni bir okul olmasına rağmen çok donanımlılar, kadro çok sağlam ve vizyonları çok geniş. Gerçekten neslimizi ileriye taşıyacak bir okul olduğuna inanıyorum. İkinci görüşmeye gideceğim ve sonra kararımı vereceğim oğlum için, doğa ile iç içe nitelikli bir eğitim kulağa çok hoş geliyor gerçekten

 • BB

  Doğa dostu bir okul olması çok ilgimizi çekti Kendimde bir eğitimci olduğum için deneyimli eğitimci kadrosu da artı özellik

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel İleri Nesil Okulları İlkokulu İletişim Bilgileri

Merkez Mahallesi Süleymaniye Caddesi No 20 34782 Çekmeköy İstanbul
0 216 706 6879
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum