fb
Özel Helin Anaokulu

Özel Helin Anaokulu

0 212 963 2074
Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • google+ share
 • mail share
Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 11
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/18:00
Sabahçı: 07:30/14:00
Öğlenci: 12:00/18:00
Ücretsiz Eğitim Danışmanı

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

İdeal okulu seçmek için okulları tek tek gezmeye vaktin yoksa, ücretsiz eğitim danışmanlarımız kriterlerine en uygun 5 okulun seni arayıp bilgi vermesini sağlasın.

Hemen Başla

Özel Helin Anaokulu Hakkında

Oku 3 katlı müstakil bina ve iki bahçeden oluşan Özel Helin Anaokulu 'nda milli eğitim bakanlığı eğitim sistemi ile birlikte Reggio Emilia eğitim modeli uygulanmaktadır. Okulun branş dersleri :Buz pateni, Jimnastik,bale, resim&seramik, Müzik(orff), drama, değerler eğitimi vermektedir. İstanbul Bakırköy de bulunan Özel Helin Anaokulu, 07.00 ve 19.00 saatleri arasında eğitim hizmeti vermektedir. Okul 2 ve 6 yaş arasındaki çocuklara eğitim vermektedir. Okulda 2 ve 3 yaşındaki çocuklar oyun grubunda bulunmaktadır. Okulda öğrenciler için rehberlik hizmeti verilmektedir. Rehberlik birimi çocukların gelişimlerini izleyerek sağlıklı bir gelişim için öğrencileri destekler çeşitli çalışmalar yapar, velilere danışmanlık yaparak bu süreçte nasıl davranmaları gerektiği konusunda bilgilendirir. Okul eğitimine yaz okulu ile devam etmektedir. Yaz okulunda öğrenciler senenin yorgunluğunu atarken çeşitli sosyal ekinliklerle sosyalleşir, spor dersleriyle sağlıklı yaşam alışkanlıkları edinerek yeteneklerini keşfeder. Okulda servis hizmeti mevcuttur. Servislerde tecrübeli ve gerekli eğitimleri almış sürücüler çalışmakta olup hostesler öğrencilere refakat eder. Özel Helin Anaokulu 'nda yemekhane, oyun alanı, uyku odası, havuz, atölye, bahçe bulunmaktadır. Okulda İngilizce, Türkçe dil eğitimi, yüzme, bale, modern dans, drama, halk oyunları, görsel sanatlar ve müzik eğitimi verilmektedir. 6 yaşındaki çocuklara okuma-yazma eğitimi verilmektedir. Ayrıca okulda satranç, gezi, müzik, değerler eğitimi, seramik, akıl ve zeka oyunları kulübü bulunmaktadır. Okulda her konuda olduğu gibi temizlik konusunda da titizlikle durulmaktadır. El yıkama, dengeli beslenme, öksürürken mendil kullanma, hasta iken çocukların okula gelmemesi, yaşanılan çevrenin temizliğine özen gösterme, doktor önerisine göre gerekli aşıların yapılması gibi konulara dikkat edilmektedir. Yemekler hijyenik koşullarda ve sağlıklı besinlerden hazırlanmakta olup sabah kahvaltısı, öğle yemeği, ikindi kahvaltısı olmak üzere üç öğün olarak sunulmaktadır. Özel Helin Anaokulu 'nda en çok dikkat edilen konulardan biri de güvenliktir. Öğrencilerin okul içinde ve gezilerde güvende olması için gerekli önlemler alınmıştır. Öğrenciler velileri dışında kimseye teslim edilmemekte olup veli dışında birinin okuldan öğrenciyi alması için velinin mutlaka bu durumu okula bildirmesi gerekmektedir.

Fiziksel İmkanlar

Uyku Odası
Yemekhane
Sanat Atölyesi
Kütüphane
Oyun Alanı
Bahçe
Mutfak Atölyesi

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Yaz Okulu
Servis
Organik Beslenme
Oyun Grubu
Anne-Çocuk Oyun Grubu

Dil Olanakları

İngilizce

Sportif

Jimnastik

Sanatsal

Bale
Origami
Görsel Sanatlar
İngilizce Drama
Halk Oyunları
El Sanatları
Ebru

Yorumlar

 • S. E.

  Okul binası küçük olsa da sınıflar temiz ve düzenli çok kalabalık olmadığı için sınıflar yetiyor çocuklara. Kızım bu okulda okuyor ve okulunu çok seviyor okulda çok mutlu bu da bize yeter.

 • S. K.

  Oğlumu bu okula göndermiştim keşke daha erken gönderseymişim diyorum 1 sene okudu ama çok iyi bir hazırlık oldu ilkokul için. Okulda bir çok şey öğrendi ve sosyalleşti çocuğum ders çeşitliliği ve eğitmen profili çok iyi. İyi de bir dil eğitimi aldı

 • S. Ö.

  Kızımı Helin'e gönderiyorum 2 senedir gidiyor. Çok memnunuz Öğretmenleri artık ikinci ailemiz oldu diyebilirim. Her zaman çok ilgili ve güleryüzlüler. Sosyal faaliyetleri çok çocuğum en çok bu etkinlikleri seviyor.

 • T. A.

  Okulda sıcacık bir aile ortamı var tüm çalışanlar güleryüzlü ve yardımsever. İşlerini de severek yaptıkları için çocuklar da okulda mutlu ve huzurlu kızım kendisini özgürce ifade edebiliyor. Çocuklar için tatlı sıcak bir ortam sağlayan bir okul. Sosyalleşmeleri açısından çocuklar için iyi sayılır.

"Özel Helin Anaokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Helin Anaokulu İletişim Bilgileri

Kartaltepe Mah. Koşuyolu Cad. Akinyolu Sok.no:15 Bakirköy/istanbul
0 212 963 2074
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Bölgede Öne Çıkan Okullar
Özel Bakırköy Liderler Anaokulu Özel Okul
Özel Bakırköy Liderler Anaokulu

Oğlum çok mutlu. Öğretmenlerimiz yöneticilerimiz gerçekten harika insanlar.kesinlikle okulumuzu herkese öneriyorum. Çocu...

Özel Pelikan Akademi Anaokulu Özel Okul
Özel Pelikan Akademi Anaokulu

şehrin kalbinde ve sosyal aktiviteler bakımından bu merkeziliğinden oldukça faydalanıyorlar. Geziler ve aktiviteler çocu...

Özel Özkul Kreş ve Çocuk Kulübü Özel Okul
Özel Özkul Kreş ve Çocuk Kulübü

2 yildir severek devam ettigimiz okulumuzda kaydimizi yeniledik...cocugumun ve benim istek ve ihtiyaclarima acik yurekli...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum