fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Helin Anaokulu

Özel Helin Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 11
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/18:00
Sabahçı: 07:30/14:00
Öğlenci: 12:00/18:00

Özel Helin Anaokulu Hakkında

Oku 3 katlı müstakil bina ve iki bahçeden oluşan Özel Helin Anaokulu 'nda milli eğitim bakanlığı eğitim sistemi ile birlikte Reggio Emilia eğitim modeli uygulanmaktadır. Okulun branş dersleri :Buz pateni, Jimnastik,bale, resim&seramik, Müzik(orff), drama, değerler eğitimi vermektedir. İstanbul Bakırköy de bulunan Özel Helin Anaokulu, 07.00 ve 19.00 saatleri arasında eğitim hizmeti vermektedir. Okul 2 ve 6 yaş arasındaki çocuklara eğitim vermektedir. Okulda 2 ve 3 yaşındaki çocuklar oyun grubunda bulunmaktadır. Okulda öğrenciler için rehberlik hizmeti verilmektedir. Rehberlik birimi çocukların gelişimlerini izleyerek sağlıklı bir gelişim için öğrencileri destekler çeşitli çalışmalar yapar, velilere danışmanlık yaparak bu süreçte nasıl davranmaları gerektiği konusunda bilgilendirir. Okul eğitimine yaz okulu ile devam etmektedir. Yaz okulunda öğrenciler senenin yorgunluğunu atarken çeşitli sosyal ekinliklerle sosyalleşir, spor dersleriyle sağlıklı yaşam alışkanlıkları edinerek yeteneklerini keşfeder. Okulda servis hizmeti mevcuttur. Servislerde tecrübeli ve gerekli eğitimleri almış sürücüler çalışmakta olup hostesler öğrencilere refakat eder. Özel Helin Anaokulu 'nda yemekhane, oyun alanı, uyku odası, havuz, atölye, bahçe bulunmaktadır. Okulda İngilizce, Türkçe dil eğitimi, yüzme, bale, modern dans, drama, halk oyunları, görsel sanatlar ve müzik eğitimi verilmektedir. 6 yaşındaki çocuklara okuma-yazma eğitimi verilmektedir. Ayrıca okulda satranç, gezi, müzik, değerler eğitimi, seramik, akıl ve zeka oyunları kulübü bulunmaktadır. Okulda her konuda olduğu gibi temizlik konusunda da titizlikle durulmaktadır. El yıkama, dengeli beslenme, öksürürken mendil kullanma, hasta iken çocukların okula gelmemesi, yaşanılan çevrenin temizliğine özen gösterme, doktor önerisine göre gerekli aşıların yapılması gibi konulara dikkat edilmektedir. Yemekler hijyenik koşullarda ve sağlıklı besinlerden hazırlanmakta olup sabah kahvaltısı, öğle yemeği, ikindi kahvaltısı olmak üzere üç öğün olarak sunulmaktadır. Özel Helin Anaokulu 'nda en çok dikkat edilen konulardan biri de güvenliktir. Öğrencilerin okul içinde ve gezilerde güvende olması için gerekli önlemler alınmıştır. Öğrenciler velileri dışında kimseye teslim edilmemekte olup veli dışında birinin okuldan öğrenciyi alması için velinin mutlaka bu durumu okula bildirmesi gerekmektedir.

Yorumlar (4)

 • SE

  Okul binası küçük olsa da sınıflar temiz ve düzenli çok kalabalık olmadığı için sınıflar yetiyor çocuklara. Kızım bu okulda okuyor ve okulunu çok seviyor okulda çok mutlu bu da bize yeter.

 • SK

  Oğlumu bu okula göndermiştim keşke daha erken gönderseymişim diyorum 1 sene okudu ama çok iyi bir hazırlık oldu ilkokul için. Okulda bir çok şey öğrendi ve sosyalleşti çocuğum ders çeşitliliği ve eğitmen profili çok iyi. İyi de bir dil eğitimi aldı

 • Kızımı Helin'e gönderiyorum 2 senedir gidiyor. Çok memnunuz Öğretmenleri artık ikinci ailemiz oldu diyebilirim. Her zaman çok ilgili ve güleryüzlüler. Sosyal faaliyetleri çok çocuğum en çok bu etkinlikleri seviyor.

 • TA

  Okulda sıcacık bir aile ortamı var tüm çalışanlar güleryüzlü ve yardımsever. İşlerini de severek yaptıkları için çocuklar da okulda mutlu ve huzurlu kızım kendisini özgürce ifade edebiliyor. Çocuklar için tatlı sıcak bir ortam sağlayan bir okul. Sosyalleşmeleri açısından çocuklar için iyi sayılır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Helin Anaokulu İletişim Bilgileri

Kartaltepe Mah. Koşuyolu Cad. Akinyolu Sok. No:15, Bakirköy/istanbul
0 212 963 2074
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum