fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Aramyan Uncuyan Ermeni İlkokulu

Özel Aramyan Uncuyan Ermeni İlkokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 16
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:20/16:00

Özel Aramyan Uncuyan Ermeni İlkokulu Hakkında

Özel Aramyan Uncuyan Ermeni İlkokulunda çalışma yöntemi olarak Gems projesi eğitimleri verilmektedir. Okulda kullanılan eğitim yöntemi çoklu zekâ geliştirme eğitimleridir. Okulun eğitimdeki amacı çocukların doğuştan gelen yeteneklerini gün yüzüne çıkarmak ve o yönde ilerlemelerine yardımcı olmaktır. Okulun branş eğitimleri arasında spor etkinlikleri, jimnastik, müzik, yabancı dil eğitimi, değerler eğitimleri vardır. Faklı turnuvalara öğrenci yetiştirmektedir. Örneğin satranç turnuvaları, spor turnuvaları gibi. Bu turnuvalarda satranç ve cimnastik alanında derece elde etmişlerdir. Matematik, Türkçe dil etkinlikleri, fen bilimleri ve teknoloji, sosyal bilimler, müzik eğitimi, drama ve görsel sanat eğitimleri mevcuttur. Okulda beslenme programı tam gün eğitimine göre hazırlanmıştır. Okulda psikolojik danışmanlık ve rehberlik hizmetleri mevcut olup öğrencilere stresle başa çıkma, verimli ders çalışma gibi konularda destek sağlanmaktadır. Okulda hijyen konusuna önem verilmekte olup özellikle sınıflar ve tuvaletler temiz tutularak öğrencilerin herhangi bir sağlık sorunu yaşamasının önüne geçilmek istenir. Yemekler hijyenik koşullarda hazırlanır ve sağlıklı besinler kullanılmaya dikkat edilir. Öğrencilerin dengeli beslenmesi sağlanır. Güvenlik üst seviyede olup öğrencilerin okul içinde herhangi bir sorun yaşamaması için okula dışarıdan girmek isteyenler kontrol edilir. Okulun bir diğer hizmeti de servistir. Serviste deneyimli ve trafik kurallarını ihlal etmeyen sürücülerin çalışmasına özen gösterilir.

Yorumlar (4)

 • MM

  Oğlum iki yıldır bu okula gidiyor ve bir gün olsun bir sorun yaşamadık eğitiminden çok memnunuz. Öğretmenleri ve okul yöneticisi velilerle sürekli iletişim halinde ve bir sorunumuz olduğunda bizi dinleyip yardımcı oluyor.

 • SB

  Çok eski bir okul bu yüzden oturmuş bir sistemleri var ve yeniliklere açık olup kendilerini sürekli geliştirmeleri de takdir edilesi. Kızımı yolluyorum ve çok memnunum gerçekten kızım da okulunda mutlu ve kaliteli bir eğitim alıyor. Öğrencilerini geleceğe en iyi şekilde hazırlayan bir okul.

 • FY

  Çocukların kendi aralarında bazen ermenice bazen türkçe konuşmalarını duymak ülkemin topraklarıyla gurur duymamı sağlıyor.

 • Veli

  Bölgede azınlık okullarından. eğer azınlık okulu tercih etmek istiyorsanız, iyi bir tercih olabilir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Aramyan Uncuyan Ermeni İlkokulu İletişim Bilgileri

Moda Leylek Sok. No:5 Kadıköy/istanbul
0 216 706 6880
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum