fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Aydil Koleji İlkokulu

Özel Aydil Koleji İlkokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/16:10

Özel Aydil Koleji İlkokulu Hakkında

İstanbul Üsküdar bölgesinde eğitim veren Özel Aydil Koleji İlkokulu 08:30 ve 16:10 saatleri arasında hizmet sağlamaktadır. Sınıflar öğretmenlerin her öğrenciyle ilgilenebileceği şekilde ve etkili ders işlenebilecek şekilde düzenlenmiş olup 15’er kişiliktir. Okulda öğrencilerin derslerde, sosyal etkinliklerde ve diğer zamanlarda faydalanabileceği her türlü fiziksel imkan düşünülmüştür. Yemekhane, kapalı spor salonu, futbol sahası, konferans salonu, müzik odası, kantin, akıllı tahta, bahçe ve oyun alanına sahiptir. Okulun kendine ait psikolojik danışmanı ve rehberlik servisi bulunmaktadır. Psikolejik danışman öğrencilere ders steresi, okul fobisi ve diğer kaygılarda yardımcı olur, kendisine güvenen, topluma faydalı, farkındalık sahibi bireyler olabilmesi için gerekli çalışmalar yapar. Güvenlik ve ulaşım için kendi servisi de hizmetleri arasındadır. Okul içinde ve dışında öğrencilerin güvenliği için her türlü önlemler alınmış olup okula yabancıların girmesi önlenir, servis araçlarını deneyimli, gerekli eğitimlerden geçmiş sürücüler kullanır. Dil eğitimine önem verilen okulda dil olanakları olarak İngilizce ve İspanyolca dersleri vermektedir. Branş derslerinin yanında sosyal aktiviteler, spor ve sanat derslerine önem verilen okulda öğrencilerin çok yönlü olması, yeteneklerini keşfetmesi, kültürel birikim sağlaması için her şey düşünülmüştür. Futbol, voleybol ve basketbol dersleriyle sportif etkinlikler yapmaktadır. Sanatsal olarak çocuklara modern dans, drama, İngilizce drama, piyano, koro ve halk oyunları dersleri verilmektedir. Satranç ve akıl zeka oyunları kulüpleri bulunmaktadır. Öğretmenleri alanlarında uzman ve tecrübelidir. Ezberci eğitimden kaçınılan okulda öncelikli hedef öğrencilere "öğrenmeyi öğreterek" eğitim öğretimleri boyunca onlara rehberlik etmek, gelişimlerini sağlayacak tüm alanlarda gerekli donanımı sağlamaktır. Öğrencilerin ilgi ve yeteneklerini geliştirerek onları hayata hazırlamayı, özgüveni yüksek, bilgili, dürüst, erdemli, çalışkan, araştıran, sorgulayan, düşünen, ülkesine vatanına ve insanlığa hizmet etmeyi görev edinmiş; mutlu yurttaşlar olarak yetiştirmek için gerekli tüm eğitim çalışmaları düşünülmüştür.

Yorumlar (6)

 • SE

  Sanat dersleri oldukça fazla ve uzman eğitmenler giriyor derslere oğlum özellikle piyano dersini çok seviyor. Ve bu alanda başarılı bu alanda yeteneği olduğunu erken yaşta keşfetmesi büyük şans.

 • KA

  Öğretmenleri tecrübeli ve alanında uzman her derse alının öğretmeni giriyor. Böylece kaliteli bir eğitim çıkıyor ortaya Çocuğum okula başladığından beri kendisini çok geliştirdi öğretmenlerine bu konuda çok saygı duyuyorum. Eğitim hayatı boyunca kullanabilecekleri şeyler öğretiyorlar çocuklara.

 • MT

  Fiziksel imkanları çok iyi olan bir okul Sınıfları donanımlı derslerin nitelikli bir şekilde işlenmesi için her şeyi düşünmüşler. Okulda güvenlik de çok iyi çocuğum okul içindeyken ve servisteyken güvende olduğuna emin olabiliyorum bu da okulun bir artısı daha.

 • TA

  İki çocuğumu da bu okula gönderdim verilen eğitimden çok memnun kaldık öğrenci kulüplerinin de aktif olması çocuklarım her yönden geliştirdi ve yeteneklerini keşfedip kültürel birikim sağladılar.

 • BY

  Yabancı dilde çok iyiler çocuğum anaokulunda öğrendiklerinin üstüne çok şey kattı okulda zaten bu dersi seviyordu ve ilkokulda iyi bir eğitim alamaz da soğur diye çok korkuyorduk. Branş derslerinde de bir o kadar iyiler tecrübeli öğretmenlerle çalışmanın farkı belli oluyor.

 • Sanatsal derslerde ve yabancı dil eğitiminde gerçek bir eğitim verildiğini görebilirsiniz bu okulda. Sadece TEOG odaklı olmayan tam anlamıyla birey yetiştiren okul.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Aydil Koleji İlkokulu İletişim Bilgileri

Bahçelievler Mah. Ay Sok. No:15/1 Çengelköy-Üsküdar/istanbul
0 216 706 6874
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum