fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil
Özel Bahçeşehir Oğuzkaan Koleji İlkokulu

Özel Bahçeşehir Oğuzkaan Koleji İlkokulu verified

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var

Özel Bahçeşehir Oğuzkaan Koleji İlkokulu Hakkında

Özel Bahçeşehir Oğuzkaan Koleji İlkokulu, öğrencilerin ilerleyen eğitim dönemlerine ve hayata donanımlı bireyler olarak kazandırmak adına faaliyet programları oluşturmaktadır. Kurumun uyguladığı disiplinlerarası eğitim uygulaması ile öğrenciler eksiksiz bir öğrenim hizmeti almaktadır. Oğuzkaan Koleji'nin hazırladığı uygulama ile öğrenciler etkin, kalıcı ve bütüncül bir öğrenim süreci yaşamaktadır. Öğrencilerin hayal güçlerini ve yaratıcılık becerilerini kullanabileceği proje ve etkinliklerle onların gelişimini desteklerken aynı zamanda analitik düşünme ve iş birlikte çalışma yapabilme becerilerini geliştirmektedir. Özel Bahçeşehir Oğuzkaan Koleji İlkokulu, değişen ve gelişen teknolojiyi sürekli olarak takip etmekte ve eğitimde olan yenilikleri kendi eğitim programlarına entegre etmektedir. Öğrencilerin sosyal ve duygusal becerilerinin gelişiminde de aktif eğitim faaliyetleri düzenleyerek kaliteli bir öğrenim süreci yaşatmaktadır.
Özel Bahçeşehir Oğuzkaan Koleji İlkokulu'nda temel beceri atölyeleri yer almaktadır. Bu atölyeler; Okuma-Yazma Becerileri Atölyesi, Yaratıcı Drama Atölyesi, Matematik Atölyesi, Fen Bilimleri ve Hayat Bilgisi Atölyesi biçiminde bulunmaktadır. Öğrencilerin okuma ve yazma becerilerinin gelişimi sağlanmasında çok yönlü faaliyetler uygulayan kurum diğer atölyelerde ise öğrencileri geleceğe hazırlamaktadır. Özgün eğitim modelleri ile Oğuzkaan Koleji, başarılı bireyleri hayata kazandırma konusunda interaktif çalışmalar yürütmektedir. Kurum, öğrencinin kendini tanıması, ilgi alanlarını bilmesi ve fark etmesi, özgüven gelişiminin sağlanması, iletişim becerilerinin gelişmesini sağlamak adına rehberlik birimi ile birebir etkileşim içerisinde bulunmaktadır. Her öğrencinin bir birey olduğunu ve farklı gelişim özellikleri gösterdiğinin bilincinde olan Özel Bahçeşehir Oğuzkaan Koleji İlkokulu, kaliteli eğitim anlayışı ile öğrencilerin gelişimine her açıdan katkı sağlamaktadır. Akademik, sosyal, sportif ve sanatsal alanlarda öğrencilerin donanımlı bireyler olabilmelerini destekleyerek nitelikli bireyleri hayata kazandırma konusunda etkili eğitim faaliyetleri sürdürmektedir. Öğrencinin düşünme becerilerini artırmak, bakış açısını değiştirebilmek ve hızlı karar verebilmesini desteklemek adına akıl ve zeka oyunları ilkokul seviyesinden itibaren sunulmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Bahçeşehir Oğuzkaan Koleji İlkokulu İletişim Bilgileri

Bahçeşehir 1.kısım Mahallesi, Çoruh Sokağı, No:6/8 Başakşehir/istanbul
0 212 963 2076
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum