fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil
Özel Bahçeşehir TAC Koleji İlkokulu Vip

Özel Bahçeşehir TAC Koleji İlkokulu Vip verified

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/17:00

Özel Bahçeşehir TAC Koleji İlkokulu Vip Hakkında

Özel Bahçeşehir TAC Koleji İlkokulu Vip İstanbul Bahçeşehir’de bulunmaktadır.

TAC (Turkish American Council) Koleji ; Dünya’nın en büyük dil eğitim kuruluşlarından birisi olan Amerikan Kültür Eğitim Kurumları’nın markası olup İngilizceye hakim ve farklı kültürleri tanıyan, iki yabancı dilin alt yapısını oluşturmuş ,dünyayı takip eden ”Dünya Vatandaşları” ve insanlığa değer katan, mutlu, üretken, özgüveni yüksek ,fark yaratan bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır.

Eğitimde 109. Yıllık geçmişi olan TAC (Turkish American Council) Kolejleri; tüm eğitim programlarında hür ve kendine güvenen, topluma ve devletine faydalı yetkin bireyler yetiştirerek eğitimde bir dünya markası olmayı hedeflemektedir. Bahçeşehir TAC Koleji’inde anaokulu ve ilkokul kademeleri bulunmaktadır.

Öğrencilerimize ”Çocuk Merkezli” tüm duyusal ve motor gelişimlerini destekleyecek sarmal bir eğitim programı uygulanmaktadır. Bu program, basitten karmaşığa; çocuğun yaşı, gelişim özellikleri (motor becerileri), ilgi ve gereksinimleri, bireysel farklılıkları ve yakın çevre özellikleri göz önünde bulundurulup çocuğun çok yönlü gelişmesi hedeflenerek hazırlanmıştır.
Öğrencilerimizin fiziksel, bilişsel, sosyo-duygusal gelişim, dil ve öz bakım becerilerini destekleyerek, öğrencilerimizi, kendine güvenen, olumlu benlik algısı kazanan ve okulunu seven bireyler olarak bir üst kademeye hazırlıyoruz.
Okulumuz, 1800 m2 kapalı 1600 m2 açık alana sahiptir. Geniş bir peyzaj alanı, hayvanat bahçesine sahip olan kampüsümüzde, dersliklerin haricinde müzik ve görsel sanatlar atölyesi, robotik kodlama ve teknoloji atölyesi, yüzme havuzu, kum havuzu, açık ve kapalı oyun alanı, çocuk parkı ve oyun parkuru mevcuttur.
Sınırlı kontenjanlarla eğitim hizmeti verilmektedir.

Öğrencilerimizin, farklı kültür ve dillerle erken yaşta tanışması amacı ile okulumuzda Avrupa Birliği normlarına uygun anadili seviyesinde İngilizce eğitimi verilmektedir.
Bu eğitim süreci, öğrencilerimize verilen Avrupa Dil Portfolyosu ile belgelenmektedir. İlkokul kademesinde 3. Sınıf itibariyle ikinci yabancı dil olarak Fransızca, Almanca ya da İspanyolca eğitimi verilmektedir.

TAC Kolejin öğrencilerine yoga, TAC beceri koordinasyon, drama, dans, ritm&perküsyon, robotik kodlama, jimnastik TACart (sanat etkinliği), ekoloji, yüzme dersi gibi geniş yelpazeli branş dersleri olanağı sağlamaktadır.
Geniş peyzaj alanına sahip olan kampüsümüzde açık hava etkinlikleri, parkur oyunları ve ekoloji derslerinde öğrencilerimiz eğlenerek öğrenmenin tadını çıkarabilmektedir.

Bahçeşehir 2. Kısım Mahallesi, Başakşehir'de bulunan okulumuza katılımınızı heyecanla bekliyor olacağız.

Duyurular ve Etkinlikler

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

● Psikolojik danışman öğrencilerle ne sıklıkla görüşme yapıyor?

- Her gün

● Rehberlik servisi tarafında okulda özel ihtiyaçları (yetersizliği) olan öğrencilere yönelik ne tür çalışmalar yapılıyor?

- Aile Görüşmeleri

- Anne-Baba Eğitimleri

- Yönlendirme

- Rehberlik

- Psikolojik Danışma

- Bilgi Verici Danışmanlık

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- MEB Odaklı Eğitim

- Eklektik Yaklaşım

- Çoklu Zeka Modeli

- Common Core State Standards Initiative

● Dersler kaç dakika sürüyor?

- 40 dakika

● Tenefüsler kaç dakika sürüyor?

- 10 dakika

● Birinci sınıf öğrencilerine ödev veriliyor mu?

- Nadiren

● Birinci sınıf öğrencilerine sınav yapılıyor mu?

- Hayır

● Branş derslerini kimler veriyor?

- Branş Öğretmenleri

● Her sınıftan kaç şube var?

- 2

● Her yıl kadronuzda öğretmen değişikliği oluyor mu?

- Hayır

● Servis hizmeti kimler tarafından ve nasıl sağlanıyor?

- Okulun kendi araçları ile

● Okul gezilerinde çocuklara kimler refakat ediyor?

- İdareciler

- Öğretmenler

- Okul Personeli

● Sanat ve spor faaliyetleri için ayda kaç kez etkinlik düzenleniyor?

- 2

● Güvenlik nasıl sağlanıyor?

- Güvenlik Görevlisi

- Kamera Sistemi

● İlkokul 1’den 4’e kadar aynı öğretmenle devam edilebiliyor mu?

- Evet

● Okulda görev alan kaç öğretmen var?

- 11-15

Yorumlar (17)

 • EA

  İlkokul için eğitim sistemleri hem eğlenceli hem akademik anlamda çok verimli severek gidiyoruz ve nitelikli zaman geçiriyoruz.

 • MY

  Oryantasyon döneminin bu denli başarılı yürütülebileceğini tahmin etmemiştim

 • E

  İlgi ve hasasiyetlerine hayran kaldım. Çocuğa yaklaşımları, eğitim stratejileri, okulun konumu özellikle bahçesi çok güzel. Güvenilir bir kadroya sahip nadir okullardan.

 • SG

  Biz Bahçeşehir bölgesine yeni taşındık, oğlumuzun eğitimi için geniş çapta yaptığımız araştırmalar sonucu Bahçeşehir tac kolejini seçtik hayırlısıyla yeni dönemde yüz yüze eğitim ile başlayacak. Okulun modern dizaynı ve genç, güler yüzlü çalışan kadrosu beni ilk etapta ikna etmişti zaten. Görüşmeden sonra da fazlasıyla memnun kaldık. Yabancı dil konusunda yenilikçi ve gerçekten özverili bir okul.Şimdilik yok.

 • KO

  Öncelikle belirtmeliyim ki uzun okul arama dönemi boyunca biz velilere(şahsım adıma konuşuyorum) bu kadar ilgi ve alaka gösteren başka bir kuruma denk gelmedim. Sıcak karşılamanın ardından okulu gezdirmek için eşlik ettiklerin de özellikle bahçesine hayran kaldım. bize ilk vaadetleri şeylerden biri yabancı dil konusunda öncü oldukları. kaydettiğim süreden bu yana çocuğum da ki ingilizce gelişimine ailecek şahit olduk çünkü bu yabancı dil eğitimi bir anda öğrenilecek bir şey değil ancak 1 sene de oğlumun kat ettiği yol beni gerçekten gelecek sene için de erken kayıt döneminde kayıt yaptırmama teşvik etti.

 • Harika bir okul. Öğretmenleri şahane ve çok yetenekli. Tam aradığım gibi bir okul.

 • ep

  Eğitim olarak gayet yeterli ve kaliteli bir okul. Kesinlikle öneriyorum. İmkanı olan varsa tercih etmeli

 • Oğlumuz ve biz o kadar memnunuz ki. Bu standartlarda başka okul bulmak çok zor. Çok teşekkür ederiz.

 • GD

  Araştırmalarımız sonucu karar verip gönderdik kızımızı çok da memnunuz kesinlikle tavsiye ederim

 • MH

  Çocuğum için en iyi okulu çok araştırdım ve doğru adresi bulduğuma inanıyorum her yönüyle beklentilerimizi karşılayan bir okul çok teşekkürler

 • Eğer benim gibi çalışan bir anneyseniz ve çok küçük yaşta okula göndermeniz gereken bir çocuğunuz varsa ya da çalışmayan bir anne de olarak böyle bir ihtiyaçınız varsa kesinlikle tavsiye ettiğim bir okul olur canım okulumuz Bahçeşehir TAC. Çocuğum sosyalliğe kapalı, içe dönük olmasına rağmen gün geçtikçe gelişimini gözlemleyebiliyorum. Düzenli olan bu hayatından o da biz de çok memnunuz. İyi ki kesişti yollarımız. Tüm hocalarımıza ayrı ayrı teşekkür ederim.

 • Gerek eğitiminden gerek öğretmenlerinden çok memnun kaldık bir özel okuldan daha fazlası çocuğunuzun iyi bir eğitim almasını istiyorsanız hiç düşünmeden gönderin

 • Eh

  Benim için en önemli şey dil eğitimiydi oğlum şu an iyi düzeyde ingilizce konuşabiliyor. Eğitim, ilgi, alaka, ortam süper. İstanbulun ortasında büyük yeşil alana sahip bir yer bulmak mucize ve Tac koleji o mucizeyi gerçekleştirmiş

 • Mi

  Okulun ilgisi ve alakası gerçekten olması gerektiği gibi , gün içindeki iletişim ağı bizimle her anı paylaşmaları ve bilgilendirmeleri sayesinde içimiz birazda olsun rahatlıyor. Bir ebeveyn olarak ilginiz ve sevgi dolu aileniz için teşekkür ederim.

 • HE

  Okulu ve eğitim kalitesini kesinlikle tavsiye ediyorum. Güvenle çocugunuzu emanet edebileceğiniz bir kurum

 • 3-5 tane kolej gezdikten sonra uğradığım bir kolej Eda hanımın beni kayıt için ikna etmesi 5 dakika sürdü iyi ki çocuğumu tac kolejine yazdırmışım.çocuk sabah okula gideceğim diye akşam erken den yatıyor.inanır mısınız çocuğumun hiç ağzına sürmediği , brokoli yerken ki fotoğraflarının bana gönderilmesi beni oldukça duygulandırdı.

 • Bölgedeki bir çok okulu gezen Bi anne olarak farkı hemen hissediyorsunuz. Çocuğunuzun mutluluğunu önemseyen kaliteli Bi kurum. Akademik olarak da eğitimcileri çok donanımlı inanıyorum güzel sonuçlar görücem. Başarılar dilerim...

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Bahçeşehir TAC Koleji İlkokulu Vip İletişim Bilgileri

Bahçeşehir 2. Kısım Mah., Turgut Özal Blv., No.:9 Başakşehir/istanbul
0 212 963 2082
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum