fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Dadyan Ermeni İlkokulu

Özel Dadyan Ermeni İlkokulu

Okulu Paylaş!
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 20
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:15/16:15

Özel Dadyan Ermeni İlkokulu Hakkında

İstanbul'un Bakırköy bölgesinde bulunan Özel Dadyan Ermeni İlkokulu, 09.15 ve 16.15 arası eğitim hizmeti vermektedir. Okulda her yaş grubuna özel olarak tasarlanmış 20 kişilik tam donanımlı sınıflarda eğitim verilmektedir.Fiziksel imkanları nitelikli bir eğitim vermek ve öğrencilerin okul içindeki ihtiyaçlarını karşılayabilmek için yeterli olup yemekhane, kapalı spor salonu, futbol sahası, müzik odası, revir, bilgisayar laboratuvarı, bahçe, konferans salonu, kantin, oyun alanı bulunmaktadır.
Özel Dadyan Ermeni İlkokulu'nda öğrencilerin güvenliğini sağlamak amacıyla güvenlik kameraları ile 7/24 izlenmekte ve kayıt altına alınmaktadır. Ayrıca güvenlik görevlisi giriş çıkışları kontrol ederek dışarıdan öğrenciler için tehlike oluşturabilecek yabancıları okula almamaktadır. Okul öğrencilere servis hizmeti sunmaktadır. Servis araçları güvenlik donanımlarına sahip olup deneyimli sürücüler tarafından kullanılmaktadır.
Özel Dadyan Ermeni İlkokulu öğrencilere tam zamanlı rehberlik hizmeti vermektedir. Rehberlik birimi öğrencilerle bireysel ve grup halinde çalışmalara yaparak gelişimlerini destekler. Branş dersleri dışında İngilizce dil, Rusça dil, futbol, voleybol, basketbol, masa tenisi, drama, koro ve müzik eğitimleri verilmektedir. Okulda satranç, akıl ve zeka oyunları kulüpleri bulunmaktadır.
Özel Dadyan Ermeni İlkokulu temizlik ve hijyen konusuna önem göstermekte ve bu bağlamda temizlik görevlileri tarafından sınıf, tuvaletler ve yemekhane gibi bölümle düzenli kontrol edilmektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Dadyan Ermeni İlkokulu İletişim Bilgileri

Ebuziya Cad. No: 34, 4 Bakırköy İstanbul,
0 212 963 2087
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum