fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Göktürk Bahçeşehir Koleji İlkokulu

Özel Göktürk Bahçeşehir Koleji İlkokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15

Özel Göktürk Bahçeşehir Koleji İlkokulu Hakkında

Özel Göktürk Bahçeşehir Koleji İlkokulu, İstanbul'un Eyüpsultan ilçesinin bağlı olduğu Göktürk semtinde bulunmaktadır. Bu kurum, öğrencilerine verdiği eğitimlerde kişiye özgü öğretim modeli uygulamaktadır. Verdiği eğitimlerde öğrencilerinin bireysel farklılıklarına dikkat ederek esnek bir akademik yapıda hizmet veren kurumun fiziksel açıdan da kampüsü içerisinde pek çok imkanı bulunmaktadır. Okul eğitim felsefesi olarak, disiplinli olmayı ilke edinmiştir. Disiplin anlayışı korku ve tehdide değil, saygı ve sevgiye dayalıdır. Öğrencilerin akademik eğitimlerine büyük önem veren bu kurum, bunun yanı sıra sosyal ve kültürel gelişimi de önemsemektedir. Bu bağlamda bünyesinde, futbol sahası, kapalı spor salonu, konferans salonu, bahçe, kütüphane, mutfak atölyesi, sanat atölyesi, müzik odası, spor ve oyun alanı bulundurmaktadır. Her öğrencinin kendine özel öğrenme biçimleri olduğunu benimseyen Özel Göktürk Bahçeşehir Koleji İlkokulu, öğrencilerinin bilgiyi 3 farklı biçimde aldığı fikriyle görsel, işitsel, kinestetik eğitimlerle yürütülmektedir. Bu eğitimlerde öğrencilerin gelişimleri erken çocukluk döneminden itibaren takip edilmektedir.
Özel Göktürk Bahçeşehir Koleji İlkokulu yalnızca öğrencilerin akademik açıdan gelişmesini değil, sanat ve sosyal alanlarda gelişim sağlaması amaçlanmaktadır. Okul dizaynını ve fiziksel donanımlarını buna göre inşaa eden bu kurum, akıl ve zeka oyunları, basketbol, modern dans, voleybol, futbol, gezi, seramik, yabancı dil, dans, gitar dersleri vermektedir. Aynı zamanda robotik ve kodlama, drama, sinema, piyano, proje kulübü, bilişim, tiyatro, koro, el sanatları, ebru, masa tenisi ve satranç gibi aktiviteler ve etkinlikler düzenlenmektedir. Okula severek gelen Özel Göktürk Bahçeşehir Koleji İlkokulu öğrencileri, eğlenerek öğrenmektedir. Anaokulda kazanılan bilgilerin ilkokulda pekiştirilerek ortaokula bir köprü oluşturulması yöntemiyle kurumda geleceğe yönelik bir eğitim sürdürülmektedir.
Bu kurum, yemekhane hizmetiyle öğrencilerin sağlıklı ve düzenli beslenme alışkanlığı kazanması sağlanmaktadır. Yabancı dil eğitimine büyük önem veren bu okul, öğrencilerin öğrenme algılarının en yüksel olduğu ilkokul düzeyinde; konuşma, dinleme, yazma ve konuşma olmak üzere yüksek dil eğitimi vermektedir. İngilizce dışında ikinci bir yabancı dil olarak Almanca eğitimi de temel seviyede vermektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Göktürk Bahçeşehir Koleji İlkokulu İletişim Bilgileri

Göktürk Merkez Mahallesi, Kirazlıyol Sokak, No:24/1B, Eyüpsultan /istanbul
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum