fb
Özel Kurtköy Doğa Koleji İlkokulu

Özel Kurtköy Doğa Koleji İlkokulu

0216 706 6874
Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • google+ share
 • mail share
Okul Saatleri: 09:00/16:00
Psikolojik Danışman
Sınıf Mevcudu: 18

Özel Kurtköy Doğa Koleji İlkokulu Hakkında

İstanbul da bulunan Özel Kurtköy Doğa İlkokulu Kurtköy de eğitim öğretim hizmetleri sunmaktadır. Kurtköy kampüsü 12400 metrekare kapalı alan, 5560 metrekare açık alan ve 3750 metrekare okul binasından oluşmaktadır. Kurumun 1100 öğrenci kapasitesi bulunmaktadır. Kurumda kapalı yüzme havuzu, spor salo...

Devamını Oku

Fiziksel İmkanlar

Yemekhane
Havuz
Bilgisayar Laboratuvarı
Kapalı Spor Salonu
Futbol Sahası
Konferans Salonu
Laboratuvar
Sanat Atölyesi
Kantin
Kütüphane
Müzik Odası
Oyun Alanı
Revir
Bahçe
Lojman
Akıllı Tahta
Sera
3D Odası
Mutfak Atölyesi
Hayvanat Bahçesi

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Yaz Okulu
Servis
Haftasonu Eğitim
Organik Beslenme
Dini Eğitim

Dil Olanakları

Çince
Fransızca
Almanca
İngilizce
İspanyolca
Arapça
İbranice
İtalyanca
Rusça
Ermenice
Japonca

Sportif

Futbol
Voleybol
Basketbol
Judo
Masa Tenisi
Su Topu
Yüzme
Hentbol
Tenis
Eskrim
Güreş
Atletizm
Okçuluk
Jimnastik
Yoga
Badminton

Sanatsal

Fotoğrafçılık
Bale
Origami
Sinema
Su Balesi
Dekoratif Sanatlar
Heykel
Modern Dans
Drama
Görsel Sanatlar
Tiyatro
Ebru
Buz Pateni
Perküsyon
Piyano
İngilizce Drama
Orkestra
Koro
Halk Oyunları
Dans
El Sanatları
Orff

Kulüpler

Satranç
Seramik Kulübü
Yabancı Dil Kulübü
Müzik Kulübü
İzcilik
Binicilik Kulübü
Proje Kulübü
Gezi Kulübü
Kaya Tırmanışı
Bilişim Kulübü
Gazetecilik
Ekoloji
Akıl ve Zeka Oyunları
Değerler Eğitimi
Planetarium - Gök Bilimi
Robotik ve Kodlama

Yorumlar

 • S. M.

  Öğrenci kulüpleri o kdar aktif ve iyi ki okulun en belirgin özelliklerinden biri olabilir branş derslerinde de iyi bir eğitim veriyorlar. fiziksel açıdan bakılırsa gayet temiz ve donanımlı bir okul tüm personeller işlerini disiplinle ve titizlikle yapıyor.

 • E. A.

  Çocuğumu bu okula gönderiyorum henüz yeni başladı okula şimdilik eğitiminden yana sıkıntımız yok çocuğum da okulunu seviyor ve sundukları imkanlar çoğu okula göre çok daha iyi çocuğum kendini şanslı hissediyr.

 • S. Ş.

  Kızımı bu okula yolluyorum. Fiziksel imkanları çok iyi donanımlı bir okul. öğrenciler her türlü sosyal aktiviteyi yapabilecek alan bulabiliyor. Okulun beğendiğimiz bir diğer yanı da psikolejik danışmanları çok ilgililer ve sık sık öğrencilerle çalışmalar yapıyorlar.

 • K. K.

  Okul verdiği eğitim açısından baktığınızda ders çeşitliliği öğrenci kulüpleri bol miktarda fiziksel olarak da koşulları gayet iyi ancak öğretmenleri ilgisiz. Bu da büyük bir eksi. Onun haricinde verdikleri hizmetlere bakarsak hepsi dört dörtlük diyebilirim.

 • Veli

  Her yerdeki gibi aynı doğa koleji genç hocalar, çok fazla bir şey beklememek lazım ancak ne istediğinizi biliyosanız fiyatı uygun olduğundan yollayabilirsiniz.

"Özel Kurtköy Doğa Koleji İlkokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Kurtköy Doğa Koleji İlkokulu İletişim Bilgileri

 Kurtköy Mh., Leylak Sk No:26, 34890 İstanbul
0216 706 6874
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.
Ad Soyad *
E-mail *
Telefon *
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 20 85

Özel Kurtköy Doğa Koleji İlkokulu Hakkında

İstanbul da bulunan Özel Kurtköy Doğa İlkokulu Kurtköy de eğitim öğretim hizmetleri sunmaktadır. Kurtköy kampüsü 12400 metrekare kapalı alan, 5560 metrekare açık alan ve 3750 metrekare okul binasından oluşmaktadır. Kurumun 1100 öğrenci kapasitesi bulunmaktadır. Kurumda kapalı yüzme havuzu, spor salonları, biyoloji, fen, kimya laboratuvarları, müzik ve resim atölyeleri, her yaşa hitap eden kütüphaneler, teknoloji derslikleri ve sanat sokağı derslikleri bulunmaktadır. Okulda İngilizce programıyla birlikte öğrencilere iletişimsel, dil bilgisel beceriler kazandırılmaktadır. Kurumda 4. sınıftan itibaren Almanca dil eğitimi programı uygulanmaktadır. Kurum uluslar arası vizyonda özgürlüklere ve demokrasiye inanmakta olup, dünya vatandaşları yetiştirmektedir. Kendisine özgü, benzersiz bir eğitim modeli olan Doğa Konseptli Eğitim sistemi ile öğrencilerine ezberden uzak, doğayı örnek alan bir eğitim vermektedir. Sanatın farklı alanlarında ve her ortamda verilen eğitim yoluyla, sanat alanında yeteneklerin ortaya çıkarılmasını sağlamak, sanatsal bakış açısı kazandırmak, sanat konusunda tartışabilen, sanat kültür etkinliklerine katılımını davranış haline getiren, estetik duyguları gelişmiş bireyler yetiştirmek amacıyla endüstriyel tasarım, fotoğraf, karikatür, çinicilik, ebru, görsel sanatlar dersi verilmektedir. Binicilik, kürek, basketbol, voleybol, yüzme, judo, badminton, hentbol, step ve jimnastik, futbol, dağcılık ve tırmanma gibi sportif faaliyetlerle öğrencilerin yetenekleri doğrultusunda performans sporlarına yöneltmek ve ilgilendikleri branşların yaşam kültürlerini onlara tanıtmak istenmektedir. Okul öğrencilerine yurt içi eğitim gezileri, yurt dışı dil programları, yaz-kış okulları, uluslararası koro festivalleri, AB eğitim turları, kültür ve kamp gezileri, Amerika ve Kanada'da lise eğitimi gibi imkanlar sunmaktadır. Psikolejik danışmanlık ve rehberlik hizmeti verilen okulda psikolojik danışmanlık birimi farklı sınıf düzeylerine göre farklı konu başlıklarında grupla danışma çalışmaları yapar. Grupla dayanışma çalışmalarında öfke kontrolü, sınav kaygısı, yaratıcı düşünme, verimli ders çalışma, sosyal becerileri geliştirme, stresle başa çıkma, serbest zamanları değerlendirme, problem çözme becerileri, atılganlık, etkili iletişim, cinsel eğitim gibi konular işlenmektedir. Okulda yemekler hijyenik ortamlarda hazırlanmakta olup diyetisyenlerin kalori hesaplarına göre hazırladığı menüler halinde öğrencilere sunulur. Güvenlik önlemleri alınmıştır ve okulda güvenlik kameraları 7/24 kayıt yapar.

Bölgenizde Yorumlanan Bazı Okullar