fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Nilgün Eroğlu İlkokulu

Özel Nilgün Eroğlu İlkokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 14
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/17:00

Özel Nilgün Eroğlu İlkokulu Hakkında

Özel Nilgün Eroğlu İlkokulu öğrencilerinin doğa ile iç içe ve birçok aktivite gerçekleştirerek eğitim almasını amaçlamaktadır. Kurum bu amaç doğrultusunda geniş yelpazede aktiviteler düzenlemekte ve bu özelliğiyle ön plana çıkmaktadır. Okulda gezi kulübü, tiyatro, görsel sanatlar ve sinema aktiviteleri düzenlenmektedir. Bu aktivitelerle öğrencilerin estetik bakış açısı ve entelektüel birikim sahibi bireyler olmaları amaçlanmaktadır. Okulun müzik kulübü aktiviteleri ise öğrencilere yeteneklerini ortaya çıkarma şansı vermektedir. Kurumun müzik odası sayesinde öğrenciler ilgilerini çeken enstrümanları tanımakta ve onlarla vakit geçirebilmektedir.
Özel Nilgün Eroğlu İlkokulu barındırdığı fiziksel imkanlarla da dikkat çekmektedir. Kurumun kapalı spor salonu ve futbol sahası hava şartlarına bağlı kalmadan sportif faaliyetler düzenlenmesini sağlamaktadır. Böylece öğrenciler ara vermek durumunda kalmadan fiziksel gelişimlerini destekleyen aktiviteler gerçekleştirebilmektedir. Okulda bulunan fen ve bilgisayar laboratuvarları ise öğrencilere teknolojik bir eğitim ortamı sunmaktadır. Okulun reviri de öğrencilerin yaşayabilecekleri sağlık sorunlarına karşı önlemler almakta ve gerektiğinde müdahale etmektedir.
Özel Nilgün Eroğlu İlkokulu, yabancı dil eğitimine de oldukça önem vermektedir. Kurum, küçük yaştaki öğrencilere uygulamalı olarak İngilizce ve Almanca dil eğitimi vermektedir. Verilen yabancı dil eğitimini çeşitlendirmeyi amaçlayan bir de yabancı dil kulübü bulunmaktadır. Bu kulüp bünyesinde yapılan aktivitelerle öğrenciler İngilizce ve Almancayı eğlenerek, yaparak ve yaşayarak öğrenmektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Nilgün Eroğlu İlkokulu İletişim Bilgileri

Cihangir Mahallesi, Kirazlı Caddesi, No:18, Avcılar / İstanbul
0 212 963 2083
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum