fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Okutan Koleji İlkokulu

Özel Okutan Koleji İlkokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 16
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/16:45

Özel Okutan Koleji İlkokulu Hakkında

İstanbul da bulunan Özel Okutan Koleji İlkokulu Tuzla semtinde eğitim vermektedir. Kurum aydınlanmanın, bir toplumu yüceltmek için ilk şartın eğitim olduğunu bilerek öğrenci merkezli eğitim anlayışı uyguluyor. Öğrenciler ve veliler ailenin parçası olarak görülüp eğitimde bütünlük sağlanıyor. Okulun amacı; güvenli, barışçıl dünya oluşturmaya yardımcı olacak, sorgulayan, araştıran, açık fikirli, duyarlı öğrenciler yetiştirmektir. Kurumda öğrencilerin potansiyellerinin en üst seviyesine ulaşmaları hedeflenirken gerçek hayatta karşılaşabilecekleri problemlere pratik ve özgün çözümler üretebilecek bireyler olarak yetişmeleri sağlanmaktadır. Kurumda Türkçe, fen ve teknoloji, matematik, yabancı diller, görsel sanatlar, beden eğitimi ve satranç, drama alanlarında eğitim verilmektedir. Okulda Talim Terbiye Kurlunun onayladığı programlar uygulanmaktadır. Okulda yabancı dil eğitimi olarak İngilizce eğitimi verilmekte olup ikinci yabancı dil seçenekleri ise İspanyolca, Fransızca ve Rusça dilleri yer almaktadır. Yabancı dil eğitim programı; soru-cevap, drama, simülasyon, grup çalışmaları, dilsel yönetim, görsel yönetim, dinleme aktiviteleri, görsel okuma ve storytelling çalışmaları yapılmaktadır. Okulda psikolojik danışmalık ve rehberlik hizmeti verilmektedir. Rehberlik çalışmaları öğrencilerin sosyal psikolojik gelişimi ve kişisel özellikleri göz önüne alınarak kişiye özel çalışmalar yapılır. Okulda verilen destek hizmetler yemek, servis, güvenlik, temizlikten oluşmaktadır. Yemekler sağlıklı besinlerden hazırlanmakta olup hijyenik koşullarda servis edilmektedir. Hijyen sadece yemekhanede değil okulun tüm alanlarında hakimdir. Tüm alanlar düzenli olarak temizlenmekte olup kontrolleri yapılmaktadır. Öğrencilerin ve personellerin güvenliğini sağlamak amacıyla gerekli önlemler alınmıştır.

Yorumlar (4)

 • ME

  Ezberci eğitim değil sorgulayan, araştıran, açık fikirli, duyarlı öğrenciler yetiştirmeyi hedefleyen bir eğitim veriyorlar. Sınıfları kalabalık değil ve tüm donanımlar mevcut bu da derslerin niteliğini arttırıyor. Ayrıca okulun güvenliği çok sıkı çocuğumu gönül rahatlığıyla yolluyorum

 • CK

  Oğlumun okulu. Gerek branş dersleri gerekse de öğrenci kulüplerine oldukça özeniyorlar. Çocuklarımızın her alanda gelişmesi iyi bir yabancı dil eğitimi, yeteneklerini keşfedebilecekleri dersler veriliyor. Daha ne olsun

 • MA

  Çocuğum 3 yıldır bu okula gidiyor üç yıl göz açıp kapayıncaya kadar geçti ve dönüp baktığımızda kızımdaki gelişim inanılmaz. Çok iyi bir eğitim aldı. Sık sık öğretmen de değişmediği için aile ortamı var okulda. Biz çok memnun kaldık size de tavsiye ederim.

 • ŞT

  Çocuğumu bu okula yolluyorum sanat derslerine özellikle müzik derslerine önem veriyorlar piyano dersi bile var. Çocuğumun ilgisi olduğu için bu dersleri çok seviyor. Öğretmenleri de alanında uzman kaliteli bir eğitim veriliyor. Gayet memnunuz.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Okutan Koleji İlkokulu İletişim Bilgileri

Postane Mah. Rauf Orbay Cad.gökay Sok. No:2-4 Tuzla İstanbul
0 216 706 6887
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum