fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Sarıyer Açı Okulları İlkokulu

Özel Sarıyer Açı Okulları İlkokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 20
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:10/15:30

Özel Sarıyer Açı Okulları İlkokulu Hakkında

İstanbul Sarıyer de bulunan Özel Sarıyer Açı İlkokulu tam donanımlı, geniş, ferah ve tamamı akıllı tahta ile donatılmış 20 kişilik sınıflarda eğitim vermektedir. Okul 08.10 ve 15.30 saatleri arasında eğitimini sürdürmektedir. Yemekler kurumun yemekhanesinde günlük olarak hazırlanmakta ve yemekler çocukların enerji ihtiyaçları doğrultusunda seçilmektedir. Tam donanım bir Kapalı spor salonu bulunan kurum çocukların spor yaparak, spor ile iç içe büyümelerini sağlamaktadır. Tam donanımlı laboratuvarlarda hem fizik, hem kimya, hem de biyoloji temelli deneyler yapılabilmektedir. Geniş ve çokça kitap barındıran kütüphane okul saatlerinin tamamında çocukların kullanımına açıktır. Futbol sahası da olan kurum spor etkinliklerinde çeşitli başarılara sahiptir. Geniş bahçesinde bir çok etkinlik için alan ve imkan bulunmaktadır. Sanat atölyesi, müzik odası ekipmanları tam şekilde ilgili derslerde kullanılmakta çocukların sanatsal yönleri geliştirilmektedir. Bilgisayar laboratuvarı, konferans salonu, kantin ve oyun alanı bulunan kurum çocuklara her konuda geniş imkanlar sunmaktadır. Özel Sarıyer Açı İlkokulu güvenlik kameraları ile 7 / 24 izlenmekte aynı zamanda ekstra olarak güvenlik görevlileri tarafından giriş ve çıkışlar kontrol edilmektedir. Okulda rehberlik hizmeti bulunmaktadır ve çocukların gerek derslerle, gerek sosyal ilişkilerde yaşadığı sorunlar ile ilgili çalışmalar yapmaktadır. Okul öğrencilere servis hizmeti sunmaktadır. Branş dersleri dışında İngilizce, futbol, judo, voleybol, masa tenisi, hentbol, jimnastik, basketbol, atletizm, görsel sanatlar, modern dans, drama, dekoratif sanatlar ve el sanatları eğitim verilmektedir. Okulda satranç, müzik, proje, gezi kulübü bulunmaktadır. Ders çeşitliliğini geniş tutan kurumda çocukların sportif faaliyetleri kendi istekleri doğrultusunda seçmesi, dil eğitimini ileriye taşıması ve sanatsal açıdan kendilerini bir adım daha öteye atması hedeflenmiştir. Özellikle el sanatları ve görsel sanatlar alanında uzman eğitmenlere sahip olan kurum, çocuklara bu alanda çok gelişmiş eğitimler vermektedir. Gezilerini mümkün olduğunca sık ve farklı alanlara yapmayı hedefleyen okul, çocukların yeni şeyler görmesini ve yaşayarak öğrenmesini istemektedir. Öz güven sahibi ve kendini geliştirmiş bireyler yetiştirme gayesiyle yola çıkan Özel Sarıyer Açı İlkokulu bu yolda her gün kendini yenilemekte ve öğrenciler için yaptığı çalışmaları sürdürmektedir.

Yorumlar (7)

 • c

  Dünyanın ve çevresinin farkında çok kültürlü bir çocuk yetiştirmek için çok iyi bir okul. Cıvıl cıvıl da bir binası var, yeşilliklerle çevrili. Akademik olarak da iyi. Ödev vermiyorlar, lay lay lom çocuk yetiştiriliyor iddiaları doğru değil. Hem akademik düzeyi yüksek hem de düşünen, sorgulayan çocuklar yetiştirmeye çalışıyorlar.İngilizce eğitimi çok iyi ama İkinci dil eğitimi daha erken başlayabilir. Öğretmenler çocuklarla çok ilgili, çok iyi öğretmenleri var. Ama biraz daha deneyimli öğretmenlere de ihtiyaç var.

 • Gerçekten bir birey yetişmesi için çaba sarfediyorlar. Çocukların her birini tanımak ve öğrenme şekillerine göre onları desteklemek için çabalıyorlar. Çok iyi dil veriyorlar. İyi insan olmayı aşılıyorlar. Dünyalı çocuklar yetiştiriyorlar. 2 yıldır oğlumuz okuyor. İmkanımız olduğu sürecede devam etmesini isteriz. Okulda sevgi var.Tavsiye ediyorumFiyat politikası doğal olarak yüksek , verdikleri burs oranları yükselebilir.

 • Yok yok özelliklerde bir okul mu arıyorsunuz ve sizde en az benim kadar takıntılı ve çocuğum her imkana sahip olsun mu diyorsunuz sizde bizim gibi gelip bir açı ailesi ile tanışın. Bizim okuldaki görüşmemizden bu güne tam 2.5 yıl geçti. Her gün her saat çocuğuma baktıkça verdiğim kararın doğruluğunu bir kez daha anlıyorum

 • AY

  Kendini fazlasıyla kanıtlamış, Sarıyer ve özellikle Bahçeköy'de kime ilkokul sorsanız ilk göstereceği kurum burası olacaktır. Gerçekten okulun hem yapısı, hem tecrübeli kadrosu bizi büyülemişti ve büyülemeye devam ediyor

 • Veli

  Sınavı çok umusamadıkları yalan yeterli ve düzenli çalıştırıyorlar. Türkiye'nin en başarılı okullarından kesinlikle verilen parayı hak eden bir okul.

 • Veli

  Çocuğunuza sınav sistemine alıştırmadan, sosyal düzenini kaybetmeden başarılı bir öğrenci haline getirmeye çalışıyor. Mükemmel derece sosyal bir okul, hayat okulu.

 • Veli

  Türkiye'de bulunan en iyi özel okul olabilir. Kesinlikle çok memnunuz.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Sarıyer Açı Okulları İlkokulu İletişim Bilgileri

Bahçeköy Merkez Mah. Valide Sultan Cad. Alay Yolu No:2, Sarıyer / İstanbul 
0 212 963 2087
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum