fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Tuzla Uğur Okulları İlkokulu

Özel Tuzla Uğur Okulları İlkokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 18
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/16:00

Özel Tuzla Uğur Okulları İlkokulu Hakkında

Özel Tuzla Uğur Okulları İlkokulu bölgenin önemli eğitim kurumlarındandır. Sabah 08.30 ile 16.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Kurum eğitim hayatındaki uzun yılların getirdiği tecrübeyle eğitim vermektedir. Okul, öğrencilerin karakterlerine uygun eğitim vermektedir. Bu amaçla sınıflardaki öğrenci sayısını düşük tutulmaktadır. Öğrenciler bu sayede kendi öğrenme süreçlerine uygun eğitim almaktadır.
Kurumun alanında uzman bir psikolojik danışmanı bulunmaktadır. Öğrencilerin eğitim hayatının sağlıklı başlamasını ve ilerlemesini amaçlamaktadır. Özel Tuzla Uğur Okulları İlkokulu yaz okulu uygulaması da yapmaktadır. Yaz tatillerini eğlenerek ve öğrenerek geçiren öğrenciler okuldan uzak kalmamaktadır. Okulda hafta sonu eğitim de verilmektedir. Bu uygulama ile öğrencilerin eğitimlerinin sürekliliği sağlanmaktadır.
Okulda sanatsal ve sportif birçok aktivite gerçekleştirilmektedir. Oldukça yaratıcı görsel ve dekoratif sanatlar aktiviteleri yapılmaktadır. Bu aktiviteler arasında İngilizce drama dikkat çekmektedir. Çocuklar bu aktivite sayesinde öğrendikleri dili aktif olarak kullanmaktadır. Dans ve halk oyunları aktiviteleri ile öğrenciler farklı ekip çalışmalarını görmektedir.
Kurum dil eğitimi konusunda da oldukça donanımlıdır. Öğrenciler İngilizce ve Almanca dil eğitimini beraber almaktadır. Okulda bulunan yabancı dil kulübü de bu konuda destekleyici olmaktadır. Erken yaşta başlayan dil eğitimi öğrencilerin bu dillere hakim olmasını sağlamaktadır. Özel Tuzla Uğur Okulları İlkokulu, öğrencilerini donanımlı bireyler haline getirmektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Tuzla Uğur Okulları İlkokulu İletişim Bilgileri

Evliya Çelebi Mahallesi No:6/1, Tuzla/istanbul
0 216 706 6891
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum