fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Yeşilyurt Açı Koleji İlkokulu

Özel Yeşilyurt Açı Koleji İlkokulu

Okulu Paylaş!
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var

Özel Yeşilyurt Açı Koleji İlkokulu Hakkında

Özel Geleceğim Okulları İlkokulu’nda etkili yabancı dil eğitimi olarak yoğunlaştırılmış İngilizce eğitimi 2. sınıftan itibaren Almanca'da ikinci yabancı dil olarak verilmektedir. İlk okuma yazma öğretimi, öğrencilerin zihinsel, duygusal ve sosyal yeteneklerinde önemli değişimlere neden olmaktadır. Bu değişimler öğrencilerin ömür boyu kullanacağı; anlama, sıralama, sorgulama, ilişki kurma, tahmin etme gibi zihinsel yetenekleri de geliştirmektedir. Bu nedenle okuma-yazma yeteneklerinin daha sağlam bir zemine oturması, etkili ve güzel kullanılması için dönem sonuna kadar öğrencilerin duyduğu ve çıkardığı seslerin bilincine varmalarını ve yazma sürecinde kelimeleri doğru yazmaları hedeflenmektedir. İki eğitmenli etkili yabancı dil eğitimi İngilizce'yi bir ders olarak değil, hayatın doğal akışı içinde bir dil olarak öğretilmektedir. "Bilingual Eğitim Modeli" denilen bu yöntem, yabancı dil eğitiminden farklıdır. Çünkü İngilizce'yi yabancı dil olarak değil, ebeveynlerinin konuştuğu ikinci dil gibi doğal yolla öğretir ve çocuklar bunu hiç unutmazlar. Geleceğim Okullarında oluşturulan eğitim ortamları, öğrencilerin okula severek gelmelerini sağlar. Bundan dolayı okula bağlılıkları daha da armaktadır. Öğrenciler okullarının onlara hep iyisini sunmak istediğini, okulun kendileri için hiçbir ayrıntıyı atlamadığını ''EĞİTİMLERİNİN HER ANINDA HİSSEDERLER''. İşte Geleceğim Okullarının farkı da bu nokta da ortaya çıkar. Yönetim kadrosu, eğitim öğretim kadrosu, öğrencileri, velileri ve sosyal olanakları biraraya geldiğinde ortaya çıkan bu güç birliği GELECEĞİM OKULLARININ FARKIDIR.

Yorumlar

  • merhaba doğayla iç içe yeşillikler arasında deniz manzarası eşliğinde öğretmenlerin hepsi güler yüzlü çalışan personel cok iyi. bende 2018-2019 öğretim kaydımı yaptırdım inşallah herşey çok güzel olacak

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Yeşilyurt Açı Koleji İlkokulu İletişim Bilgileri

Sahil Yolu Cadddesi Yeşilyurt Spor Kulübü / İstanbul
0 212 963 2087
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum