fb

Bahçelievler Liseleri, İstanbul

Bahçelievler'de bulunan liselerin tüm bilgilerine ulaşmak, fotoğraflarını görüntülemek ve iletişime geçmek için listelerimize hemen göz atın.

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

İdeal okulu seçmek için okulları tek tek gezmeye vaktin yoksa, ücretsiz eğitim danışmanlarımız kriterlerine en uygun 5 okulun seni arayıp bilgi vermesini sağlasın.

Hemen Başla
60 okul bulundu.
Özel Bahçelievler Birey Yazılım Ağırlıklı Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Bahçelievler Birey Yazılım Ağırlıklı Anadolu Lisesi

Anadolu lisesi, hem de yazılım ağırlıklı. me bakanımızın açıkladığı şekilde meslek lisede hatta daha önce seçilmeli. art...

Özel Mektebim Okulları Bahçelievler Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Özel Okul
Özel Mektebim Okulları Bahçelievler Anadolu Sağlık Meslek Lisesi

Öğrencilere gerçekten bir meslek öğretme aşkıyla yanıp tutuşan, tüm bir lise hayatı boyunca ellerini hiç bırakmayan, lis...

Özel Safiye Sultan Fatih Anadolu Öğretmen Lisesi Özel Okul
Özel Safiye Sultan Fatih Anadolu Öğretmen Lisesi

Özel Safiye Sultan Fatih Anadolu Öğretmen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bilyön Bilimsel Yöntem Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Bilyön Bilimsel Yöntem Koleji Anadolu Lisesi

Özel Bilyön Bilimsel Yöntem Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bahçelievler İhlas Koleji Fen Lisesi Özel Okul
Özel Bahçelievler İhlas Koleji Fen Lisesi

Özel Bahçelievler İhlas Koleji Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel AREL Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel AREL Koleji Anadolu Lisesi

Özel AREL Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Başer Akşam Lisesi Özel Okul
Özel Başer Akşam Lisesi

Özel Başer Akşam Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Şirinevler Uğur Temel Lisesi Özel Okul
Özel Şirinevler Uğur Temel Lisesi

Özel Şirinevler Uğur Temel Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bahçelievler Başarılı Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Bahçelievler Başarılı Okulları Anadolu Lisesi

Özel Bahçelievler Başarılı Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Şafak Okulları Bahçelievler Turizm ve Otelcilik Lisesi Özel Okul
Özel Şafak Okulları Bahçelievler Turizm ve Otelcilik Lisesi

Özel Şafak Okulları Bahçelievler Turizm ve Otelcilik Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Elit Gençler Koleji Lisesi Özel Okul
Özel Elit Gençler Koleji Lisesi

Özel Elit Gençler Koleji Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Şirinevler Birikim Okulları Temel Lisesi Özel Okul
Özel Şirinevler Birikim Okulları Temel Lisesi

Özel Şirinevler Birikim Okulları Temel Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bahçelievler Gökkuşağı Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Bahçelievler Gökkuşağı Koleji Anadolu Lisesi

Özel Bahçelievler Gökkuşağı Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Yenibosna Vatan Okulları Temel Lisesi Özel Okul
Özel Yenibosna Vatan Okulları Temel Lisesi

Özel Yenibosna Vatan Okulları Temel Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bahçelievler Doğa Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Bahçelievler Doğa Koleji Anadolu Lisesi

Özel Bahçelievler Doğa Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Şirinevler Sınav Temel Lisesi Özel Okul
Özel Şirinevler Sınav Temel Lisesi

Özel Şirinevler Sınav Temel Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kocasinan On Adım Eğitim Bilimleri Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Kocasinan On Adım Eğitim Bilimleri Anadolu Lisesi

Özel Kocasinan On Adım Eğitim Bilimleri Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Uğur Okulları Basın Ekspres Kampüsü Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Uğur Okulları Basın Ekspres Kampüsü Anadolu Lisesi

Özel Uğur Okulları Basın Ekspres Kampüsü Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Aksu Fen Mektepleri - AFM Okulları Özel Okul
Özel Aksu Fen Mektepleri - AFM Okulları

Özel Aksu Fen Mektepleri - AFM Okulları aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Mahmut Ön Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Mahmut Ön Koleji Anadolu Lisesi

Özel Mahmut Ön Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Güneşli Doğa Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Güneşli Doğa Koleji Anadolu Lisesi

Özel Güneşli Doğa Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bahçelievler İhlas Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Bahçelievler İhlas Koleji Anadolu Lisesi

Özel Bahçelievler İhlas Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bahçelievler Kültür Temel Lisesi Özel Okul
Özel Bahçelievler Kültür Temel Lisesi

Özel Bahçelievler Kültür Temel Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İhlas Koleji Anadolu Meslek Lisesi Özel Okul
Özel İhlas Koleji Anadolu Meslek Lisesi

Özel İhlas Koleji Anadolu Meslek Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Bahçelievler Liseleri, İstanbul

İstanbul'un ilçelerinden biri olan Bahçelievler birçok özel ve devlet lisesinin bulunduğu, geniş bir alana yayılmış, nüfusu her geçen gün artan ve eğitim seviyesi yüksek bir ilçedir. Yıllardır eğitim hizmeti veren birçok kolejin de bulunduğu bölgede velilerin okul seçimi noktasında işi kolaylaşmaktadır. Tek bir liste üzerinden Bahçelievler'deki liselerin hepsine ulaşabilir, detaylı bilgilerini görüntüleyerek, çocuğunuz için en ideal okulu zaman kaybetmeden bulabilirsiniz. Liselerin profil sayfalarından haritadaki konumlarına bakarak, size yakın olup olmadığına karar verebilir, çocuğunuzun ulaşım sorunu yaşamadan okula gidebilmesi için sizlere yakın okulları tercih edebilirsiniz.


Üniversitenin kapılarını açacak olan lise eğitimi, akademik başarı hayalleri kuran öğrenciler için son derece önemli bir süreci kapsamaktadır. Bu dönemi verimli geçiren öğrenciler MEB'in düzenlediği sınavlarda daha başarılı olmakta ve hayallerinde üniversitelere ulaşabilmektedirler. Bahçelievler'deki liselerde bu noktada öğrencilerin her açıdan gelişimini desteklemektedir. Bölgede yer alan okulların; fotoğraf galerilerine, adreslerine, ortalama sınıf mevcutlarına, öğrencilere sunulan fiziksel imkanlarına sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Bahçelievler meslek liseleri, meslek sahibi olmak isteyen ve liseden mezun olduktan sonra edindiği mesleği icra etmek isteyen öğrenciler için idealdir. Bunun dışında Bahçelievler sağlık meslek liseleri, anadolu liseleri ve fen liseleri tercih edebileceğiniz diğer eğitim kurumlarıdır.


Veli yorumları bir okulu daha önce denemiş ebeveynler tarafından yapıldığından okulları tanıma noktasında sizlere büyük yarar sağlamaktadır. Tarafsız bir şekilde yapılan, okul yorumları ile Bahçelievler liselerinin artı ve eksi yönünü öğrenebilir, en iyi okulu kolayca keşfedebilirsiniz. Yenibosna liseleri ise veliler tarafında fazlaca yorum alan listelerimiz arasında yer almaktadır.


Bahçelievler lise fiyatları okulun türüne, eğitim kalitesine ve fiziksel imkanlarına bağlı olarak değişmektedir. Her bütçeye uygun okul bulmanın mümkün olduğu Bahçelievler'de bazı liseler erken kayıt dönemi adı altında öğrencilere çeşitli oranlarda indirim sunmaktadır. Sizlerde bu indirimlerden haberdar olmak isterseniz hemen bizlerle iletişime geçebilirsiniz.


Bahçelievler liselerini detaylı bir şekilde incelemek için vaktiniz yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan yardım alabilir, okul önerisinde bulunmalarını talep edebilirsiniz.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum