fb
Onaylanmış Okul Profili

Bahçelievler Ortaokulları, İstanbul

Bahçelievler'deki ortaokulların eğitim anlayışı hakkındaki veli yorumları ve daha birçok detaylı bilgi için listelerimizi incelemeye başlayın!

53 okul bulundu.
Özel Murat Ortaokulu Özel Okul
Özel Murat Ortaokulu verified

3 yıldır oğlumun da eğitim gördüğü bir okul. kaliteli bir eğitim programı var. öğretmenlerimiz çok iyi birer eğitmen çok...

Özel Güneşli Bil Okulları Ortaokulu Özel Okul
Özel Güneşli Bil Okulları Ortaokulu verified

Okula ilk girdiğimizde çok sıcak bir ortamla karşılaştık. personelde güler yüzlü ve sıcak kanlıydı çok hoşumuza gitti.

Özel Güneşli Sınav Ortaokulu Özel Okul
Özel Güneşli Sınav Ortaokulu verified

Eski okulum beklentilerimi karşılamadığı için 12.sınıfta kaydımı buraya aldırdım. diğer okulumda öğretmenlerden ve okuld...

Özel Yenibosna Final Okulları Ortaokulu Özel Okul
Özel Yenibosna Final Okulları Ortaokulu verified

Okulunuzun 2 yıl velisi oldum, okulun ilk velilerinden birisi olarak açılışından bu yana bu kadar disiplin ve profesyone...

Özel AREL Koleji Ortaokulu Özel Okul
Özel AREL Koleji Ortaokulu verified

Özel AREL Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bahçelievler Bil Koleji Ortaokulu Özel Okul
Özel Bahçelievler Bil Koleji Ortaokulu

Yeni açılmasına rağmen eksiksiz bir şekilde eğitim öğretime başlandı.öğretmenlerimiz,yöneticilerimiz,hizmetlilerimiz çok...

Özel Bahçelievler Cevher Ortaokulu Özel Okul
Özel Bahçelievler Cevher Ortaokulu

Akademik açıdan çok güçlü bir eğitim kadrosu var. ders başarısını sosyal faaliyetlerle tamamlayan bir okul. kızımı oraya...

Özel Bahçelievler Yeniden Diriliş Koleji Ortaokulu Özel Okul
Özel Bahçelievler Yeniden Diriliş Koleji Ortaokulu

Özelikle ücretler pahalı böyle bir kurum nasıl böyle bir fiyat tarifesi uygular diyen arkadaşlara bu okulda ülkemizin en...

Özel Bahçelievler Şefkat Okulları Ortaokulu Özel Okul
Özel Bahçelievler Şefkat Okulları Ortaokulu

Özel Bahçelievler Şefkat Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Uğur Okulları Basın Ekspres Kampüsü Ortaokulu Özel Okul
Özel Uğur Okulları Basın Ekspres Kampüsü Ortaokulu

Özel Uğur Okulları Basın Ekspres Kampüsü Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Şafak Okulları Bahçelievler Ortaokulu Özel Okul
Özel Şafak Okulları Bahçelievler Ortaokulu

Özel Şafak Okulları Bahçelievler Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Elit Gençler Koleji Ortaokulu Özel Okul
Özel Elit Gençler Koleji Ortaokulu

Özel Elit Gençler Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bahçelievler Doğa Koleji Ortaokulu Özel Okul
Özel Bahçelievler Doğa Koleji Ortaokulu

Özel Bahçelievler Doğa Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Mahmut Ön Koleji Ortaokulu Özel Okul
Özel Mahmut Ön Koleji Ortaokulu

Özel Mahmut Ön Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bahçelievler Gökkuşağı Koleji Ortaokulu Özel Okul
Özel Bahçelievler Gökkuşağı Koleji Ortaokulu

Özel Bahçelievler Gökkuşağı Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Başarılı Okulları Ortaokulu Özel Okul
Özel Başarılı Okulları Ortaokulu

Özel Başarılı Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bahçelievler İhlas Koleji Ortaokulu Özel Okul
Özel Bahçelievler İhlas Koleji Ortaokulu

Özel Bahçelievler İhlas Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bahçelievler Okyanus Koleji Ortaokulu Özel Okul
Özel Bahçelievler Okyanus Koleji Ortaokulu

Özel Bahçelievler Okyanus Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kocasinan On Adım Eğitim Bilimleri Ortaokulu Özel Okul
Özel Kocasinan On Adım Eğitim Bilimleri Ortaokulu

Özel Kocasinan On Adım Eğitim Bilimleri Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Güneşli Doğa Koleji Ortaokulu Özel Okul
Özel Güneşli Doğa Koleji Ortaokulu

Özel Güneşli Doğa Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Basın Ekspres Vatan Okulları Ortaokulu Özel Okul
Özel Basın Ekspres Vatan Okulları Ortaokulu

Özel Basın Ekspres Vatan Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bahçelievler On Adım Eğitim Bilimleri Ortaokulu Özel Okul
Özel Bahçelievler On Adım Eğitim Bilimleri Ortaokulu

Özel Bahçelievler On Adım Eğitim Bilimleri Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Bülent Ecevit Ortaokulu Devlet Okulu
Bülent Ecevit Ortaokulu

Bülent Ecevit Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Yunus Emre İmam Hatip Ortaokulu Devlet Okulu
Yunus Emre İmam Hatip Ortaokulu

Yunus Emre İmam Hatip Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Şirintepe Ortaokulu Devlet Okulu
Şirintepe Ortaokulu

Şirintepe Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Bahçelievler Ortaokulları, İstanbul

Bahçelievler ilçesi düzenli bir kentleşmenin olduğu büyük bahçeli okulları ile ön plana çıkan geniş bir bölgeyi kapsamaktadır. Bu bölgede yer alıp ortaokul seviyesinde eğitim veren kurumların detaylı tüm bilgilerine erişerek, okul seçiminizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bahçelievler devlet ortaokulları uzun süredir bölgede hizmet verdiğinden ebeveynler tarafından tercih edilebilmektedirler. Bunun dışında kolej bünyesinde faaliyetlerini sürdüren ortaokullarının varlığı ailelerin okul seçimini kolaylaştırmaktadır. Okulların haritadaki konumlarını görüntüleyerek sizlere en yakın eğitim kurumlarını keşfetmek isterseniz okul profillerine göz atabilir, iletişime geçerek randevu alabilirsiniz.


Lise eğitiminde önce önemli bir dönemi kapsayan ortaokul eğitiminde öğrencilerin akademik kazanımlarının yanında fiziksel, sosyal ve kültürel gelişimleri de desteklenmelidir. Bu noktada kolej bünyesinde bulunan ortaokulları, öğrencileri için düzenlediği aktiviteler ve etkinlikler ile eğitimde fark yaratmaktadırlar. Ayrıca kolejler kendilerini sürekli geliştirip, teknolojiyi eğitimde aktif olarak kullandıklarından, bu okulların öğrencileri MEB'in düzenlediği sınavlarda başarı göstermekte ve kaliteli liselerde yollarına devam etmektedirler. Sizler de aradığınız kriterlere uygun olan Bahçelievler ortaokullarını tek bir sayfa üzerinden ulaşarak karşılaştırmalar yapabilirsiniz. Ortaokulları tek tek gezmenize gerek kalmadan merak ettiğiniz soruların cevaplarına okul profillerinden alabilirsiniz.


Bahçelievler'deki ortaokullarının; fotoğraf galerilerine, eğitim ve servis ücretlerine, ortalama sınıf kapasitelerine, öğrencilere sunulan fiziksel imkanlarına, yabancı dil olanaklarına, giriş ve çıkış saatlerine sizler için özel olarak hazırladığımız okul sayfalarından ulaşabilirsiniz. Profillerde bulunan tanıtım yazılarını okuyabilir, okulların eğitim felsefeleri ve hedefleri hakkında fikir edinebilirsiniz. Bu bilgilere ek olarak Bahçelievler ortaokullarını tercih etmiş veliler tarafından yapılan veli yorumları okulları tarafsız bir gözden tanımanızı sağlayacaktır. Bu yorumlara okuyarak okulların artı ve eksi yönlerini görebilir, eğitim kurumunun size uygun olup olmadığına daha kolay karar verebilirsiniz.


Bahçelievler'deki özel ortaokulların eğitim fiyatlarına ulaşarak bütçenizi zorlamayacak kurumları hemen bulabilirsiniz. İlçedeki okul sayısı fazla olduğundan her bütçeye uygun okul bulmak kolaylaşmaktadır. Ayrıca özel okullar bursluluk sınavları organize etmekte ve sınavda başarı elde eden öğrencilere burs vermektedir. Bu sınavlara Okul.com.tr üzerinden hızlıca başvuru yapabilir, kaliteli eğitimi indirimli fiyatlarla alabilirsiniz.


Bağcılar liselerini incelemek için vaktiniz yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan yardım alabilir, okul önerisinde bulunmalarını talep edebilirsiniz.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum