fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Küçük Adımlar Anaokulu

Özel Küçük Adımlar Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 12
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/18:00
Sabahçı: 07:30/12:00
Öğlenci: 12:00/18:00

Özel Küçük Adımlar Anaokulu Hakkında

3-6 yaş grubu arası çocukların öğrenmeye en açık dönem olduğunu bilen Özel Küçük Adımlar Anaokulu Çiğli İzmir’de okul öncesi eğitimi vermektedir.
Küçük Adımlar Anaokulu'nda çocuk gelişimi uzmanı ve okul öncesi öğretmenleri çalışmaktadır. Bu kapsamda okulda hem öğrencilere hem de anne ve babalara eğitim hizmeti sunulmaktadır.
Küçük Adımlar Anaokulu'nda müzik, fen ve doğa, Türkçe anadili etkinlikleri, sanat, uyku, drama, serbest zaman merkezi ve kış oyun merkezi etkinlikleri önemli bir yere sahiptir.
Küçük Adımlar okul öncesi dönemde öğrencilerin dil bilgisi, fiziksel ve zihinsel gelişimlerini desteklemek adına İngilizce, satranç, jimnastik, bale, seramik, halk dansları, modern dans, heykel, orff, müzik ve ritim çalışmalarının yürütüldüğü okulda öğrencilerin yeteneklerini keşfetmesi için karakter eğitimi ve değerler eğitimi de verilmektedir.
Tam gün eğitim veren Küçük Adımlar saat 07.30 ile 18.00 arasında hizmet vermektedir. Öğrenciler okulda bulunduğu süre içerisinde etkin olarak bilinçlendirilmektedir. Öğrenciler için oluşturulan eğitim programının yanında öğrenci ihtiyaçları göz önünde bulundurularak donatılan eğitim ortamları öğrencilerin etkin bir çalışma ve bilinçlenme alanı sağlamaktadır.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nedir?

- MEB odaklı

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

Yorumlar

  • ne

    çok okul aradım fakat zaman kaybetmişim.Keşke önceden tanısaydım , öğretmenler çok duyarlı, oğlum ikinci günden evde temizliğin önemi hakkında bilgi verir oldu.Harikasınız teşekkürler.

  • tb

    okul öncelikle güvenilecek gözünüz arkada kalmayacak bir okul.Tam bir aile ortamı.Okulun sahibi mustafa bey çocuklar tarafından adeta baştacı ediliyor.Okuldaki personelin tatlı dili güleryüzü,öğretmenlerin ilgileri çok iyi,Çocuğum bir kere bile okula gitmeyeceğim demedi.Çok mutlu.Mustafa bey ve öğretmenler çocukların adeta yeteneklerini ortaya çıkarıyor.Yemekler doğal ve harika,drama,halk oyunları,seramik,müzik,resim,jimnastik,ingilizce,orff,anne baba eğitimi ve birçok etkinlikler var.Ortam çok farklı.Bahçe çok büyük ve servisi var.ON NUMARA BEŞ YILDIZ

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Küçük Adımlar Anaokulu İletişim Bilgileri

Aydınlıkevler Mah. 6796/2 Sok. No: 55 Çiğli/izmir
0 507 136 35** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum