fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Ardıç İlkokulu

Özel Ardıç İlkokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 20
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/18:00

Özel Ardıç İlkokulu Hakkında

Özel Ardıç İlkokulu verdiği kaliteli eğitim ve pedagojik destekle velilerin beğenisini toplamaktadır. İlkokul öğrencinin ailesi dışında yeni bir otorite olan öğretmenle tanıştığı ve ebeveynlerden uzun süre ayrı kaldığı dönemdir. Bu durumlar küçük yaştaki öğrenciler için oldukça zorluk çıkarabilmektedir. Kurumun psikolojik danışmanlık servisi bu durumlara önlem almak amacıyla öğrencilerle düzenli olarak görüşmektedir. Aileyle de iş birliğinde olan psikolojik danışmanlık servisi bu sürecin sağlıklı yürütülmesi için destek olmaktadır.
Kurum öğrencilerin çok yönlü bireyler olmalarını amaçladığından çeşitli çalışmalar yürütmektedir. Sanatsal ve sportif faaliyetlerle öğrencilere farklı yönlerini ortaya çıkarma imkanı sunulmaktadır. Özel Ardıç İlkokulu görsel sanatlar, el sanatları, dekoratif sanatlar gibi aktivitelerle öğrencilere estetik bakış açısı kazandırmaktadır. Kurumda bunlarla birlikte bir de müzik kulübü bulunmaktadır. Bu kulüp küçük yaştaki öğrencilerin neşeli vakit geçirirken müzikle de iç içe olmalarını sağlamaktadır. Böylece öğrenciler ilgilerini çeken enstrümanlarla vakit geçirebilmekte ve kendi yeteneklerini keşfedebilmektedir.
Kurumda yabancı dil eğitimine oldukça özen gösterilmektedir. Branşında uzman eğitimci kadrosu öğrencilere uygulamalı yabancı dil eğitimi vermektedir. Özel Ardıç İlkokulu'nda bulunan yabancı dil kulübü de bu eğitimi çeşitlendirmektedir. Kulüpte düzenlenen eğlenceli aktiviteler küçük yaştaki öğrencilerin İngilizce ve Arapça'yı yaşayarak öğrenmelerini sağlamaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Ardıç İlkokulu İletişim Bilgileri

Ferhatpaşa Mahallesi, 41. Sokak, No:32, Ataşehir / İstanbul
0 216 706 6902
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum