fb

Ataşehir İlkokulları

Ataşehir ilkokulları arasından çocuğunuz için en uygun okulu zaman kaybetmeden bulun; okullar hakkında detaylı bilgi, fotoğraf galerileri ve veli yorumları için listelerimize göz atın.

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

İdeal okulu seçmek için okulları tek tek gezmeye vaktin yoksa, ücretsiz eğitim danışmanlarımız kriterlerine en uygun 5 okulun seni arayıp bilgi vermesini sağlasın.

Hemen Başla
58 okul bulundu.
Kadıköy Anadolu Lisesi Eğitim Vakfı KALEV İlkokulu Özel Okul
Kadıköy Anadolu Lisesi Eğitim Vakfı KALEV İlkokulu

Branş derslerinde başarılı bir okul ancak fiziksel imkanları da iyi olmasına rağmen sportif derslerde pek etkin değiller...

Özel Ataşehir Geo Koleji İlkokulu Özel Okul
Özel Ataşehir Geo Koleji İlkokulu

Özel Ataşehir Geo Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Liv Koleji İlkokulu Özel Okul
Özel Liv Koleji İlkokulu

Özel çekmeköy liv koleji ilkokulu ; 2018-2019 eğitim öğretim döneminde faaliyete geçecek olup şu an güçlü bir başlangıç...

Özel Mektebim Koleji Ataşehir İlkokulu Özel Okul
Özel Mektebim Koleji Ataşehir İlkokulu

Hocaları tecrübeli, eğitimi iyi. yeni bir okul olduğu için biraz daha oturması lazım.

Özel Ataşehir 2 Kampüsü Doğa Koleji İlkokulu Özel Okul
Özel Ataşehir 2 Kampüsü Doğa Koleji İlkokulu

Özel Ataşehir 2 Kampüsü Doğa Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Anabilim Eğitim Kurumları Ataşehir İlkokulu Özel Okul
Özel Anabilim Eğitim Kurumları Ataşehir İlkokulu

Özel Anabilim Eğitim Kurumları Ataşehir İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ataşehir Bilfen Koleji İlkokulu Özel Okul
Özel Ataşehir Bilfen Koleji İlkokulu

Çok başarılı bir okul zaten sınav sonuçlarına baktığınız zaman türkiye'nin sayılı okullarından.

Özel İkizler Koleji İlkokulu Özel Okul
Özel İkizler Koleji İlkokulu

Sosyal sorumluluk projelerinin altından alnının akıyla çıkarak hem kendi öğrencilerine hem ülkemizdeki diğer eğitim kuru...

Özel Fenerbahçe Koleji İlkokulu Özel Okul
Özel Fenerbahçe Koleji İlkokulu

Öğrencilerin çoğu başarılı sporcular olduğu için burslu olarak okuyor. diğer çocuklar ise bu kurumun dönmesi için aranan...

Özel Bilgidağı Koleji İlkokulu Özel Okul
Özel Bilgidağı Koleji İlkokulu

Gözüm arkada kalmadan kızımı güvenle emanet ettiğim bir kurum.

Özel İstanbul Başarı Koleji İlkokulu Özel Okul
Özel İstanbul Başarı Koleji İlkokulu

Konumu çevresi çok güzel, çok güvenli üst kat komşumuzun çocuğu da bu okula gidiyor. eğitimi çok iyi hocaları çok ilgili...

Özel İÜV Adıgüzel Okulları Ataşehir İlkokulu Özel Okul
Özel İÜV Adıgüzel Okulları Ataşehir İlkokulu

Çok reklamı olmayan bir okul. istanbul üniversitesinin okulu biliyorsunuz çok köklü bir üniversite, başarılarına güveniy...

Özel Ataşehir Okyanus Koleji İlkokulu Özel Okul
Özel Ataşehir Okyanus Koleji İlkokulu

Öğretmenleri gayet tecrübeli ve ilgililer. çocukları şımartarak yetiştirmiyorlar.

Özel Yönder Okulları İlkokulu Özel Okul
Özel Yönder Okulları İlkokulu

Okuldan gayet memnunum. pedagoglar işini iyi yapıyor. güvenlik ve diğer faaliyetler bakımından güzel. çocuğunuza yüksek...

Özel Ataşehir Fen Bilimleri Eğitim Kurumları İlkokulu Özel Okul
Özel Ataşehir Fen Bilimleri Eğitim Kurumları İlkokulu

Oldukça iyi eğitimi var bu okulun. öğretmenler birebir ilgileniyorlar çocuklarımızla. dershane geçmişinden dolayı olsa g...

TSÇV Metin Sabancı H. D. Zihinsel Engelliler İlkokulu Özel Okul
TSÇV Metin Sabancı H. D. Zihinsel Engelliler İlkokulu

Korkunuz olmasın evlatlarınızı gönül rahatlığıyla emanet edebilirsiniz.

Özel Ataşehir Amerikan Kültür Koleji İlkokulu Özel Okul
Özel Ataşehir Amerikan Kültür Koleji İlkokulu

Disiplinli, oturmuş bir sistemi olan, hakkaniyetli eğitim veren, kaliteli öğretmenlere sahip okul. sosyal derslerde o ka...

Özel Denizatı Koleji İlkokulu Özel Okul
Özel Denizatı Koleji İlkokulu

Sevgi dolu, kendine güvenen bireyler yetiştiren okuldur.. bu yönünü çok seviyorum.

Özel Okan Koleji Ataşehir İlkokulu Özel Okul
Özel Okan Koleji Ataşehir İlkokulu

Özel Okan Koleji Ataşehir İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Ataşehir Bil Okulları İlkokulu Özel Okul
Ataşehir Bil Okulları İlkokulu

Ataşehir Bil Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ataşehir Vatan Okulları İlokulu Özel Okul
Özel Ataşehir Vatan Okulları İlokulu

Özel Ataşehir Vatan Okulları İlokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Enstitü Koleji Ataşehir Kampüsü ilkokulu Özel Okul
Özel Enstitü Koleji Ataşehir Kampüsü ilkokulu

Özel Enstitü Koleji Ataşehir Kampüsü ilkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ataşehir Bahçeşehir Koleji İlkokulu Özel Okul
Özel Ataşehir Bahçeşehir Koleji İlkokulu

Özel Ataşehir Bahçeşehir Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Ataşehir İlkokulları

Ataşehir ilçesinde bulunan tüm devlet ve özel ilkokulları bir arada bulabileceğiniz listelerimizden tüm ilkokulları vakit kaybetmeden inceleyin. İlkokul, ülkemizde 5.5-6 arasında başlanan eğitim seviyesidir. Ataşehir içerisinde en fazla ilkokulu bulunduran ilçelerin başında gelir. Ataşehir ilkokulları özellikle başarılı özel okullarıyla öne çıkmaktadır. Bu yüzden veliler seçim yaparken okulun bulunduğu çevreden verdiği eğitime kadar birçok önemli konuda araştırma yapmaktadır. Bu özellikleri Ataşehir ilkokulları listemizden fotoğrafları inceleyerek, adres bilgilerine, okulun fiziki imkanlarına, eğitim modeline, eğitim verdiği yabancı diline kadar ulaşarak keşfedebilirsiniz. Bunların yanında okulların önceki velilere neler kazandırdıklarını anlatan okul yorumları ve okul tavsiyelerini okuyarak daha önceki velilerin tecrübelerinden yararlanabilirsiniz. Ataşehir özel ilkokul fiyatlarını karşılaştırarak bütçenize en uygun okulu bulun! Ataşehir içinde bulundurduğu birçok seçenek ile çocuklarınızın ister devlet ister özel olsun doğru bir okula gidebilmesi için avantaj sağlayan bir ilçedir.


İlkokul bir yabancı dilin gelişmesi ve tamamen öğrenilmesi için en iyi temel atılma dönemidir. Ataşehir özel ilkokulları bu açıdan çok büyük fırsat sunmakta. Tüm ilkokullar İngilizce eğitim vermekte olup birçok ilkokul Almanca, Fransızca ve İspanyolca dersleri de vermekte. Hatta bazı özel okullar Rusça, Çince ve Arapça gibi dilleri de daha az ders saati ile temel seviyede öğretmekte olup ileri düzeyde de vermektedir. Çocuğunuzun erken yaşta yabancı dil eğitimi alarak avantaj sağlamakta.


Ataşehir kolejleri ve Ataşehir özel okulları sayısının çokluğu sayesinde veliler seçim yaparken birçok seçeneği sahip oluyor. Ataşehir'in neredeyse bütün mahallelerinde bir özel okul bulunabilmekte ve bu size birçok seçenek sunduğu için istediğiniz özelliklere birebir uyan bir okul da bulmak da velilere kolaylık sağlıyor. Ataşehir kolej fiyatlarını sitemize üye olarak fiyatları öğrenebilirsiniz. Ataşehir Mektebim Okulları, Yönder Koleji, Bilgidağı Koleji, Başarı Koleji, Bostancı Doğa Koleji, Fenerbahçe Koleji, İÜV Adıgüzel Okulları Ataşehir, Bilfen Koleji ve Okyanus Koleji gibi önemli okullar özellikle Ataşehir bölgesinde eğitime önem vermektedir.


Aradığınız ilkokulu kolaylıkla bulmak, fotoğrafları, veli yorumları, sosyal ve kültürel faaliyetleri görüntüleyerek Ataşehir'de ideal ilkokulunuzu hemen keşfedin!

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum