fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Atacan Eğitim Kurumları İlkokulu

Özel Atacan Eğitim Kurumları İlkokulu

Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:55/16:10

Özel Atacan Eğitim Kurumları İlkokulu Hakkında

Özel Atacan İlkokulu eğitimdeki hedefleri hem beden olarak hem de zihinsel olarak gelişimi desteklemektir. Gems projesi ve çoklu zekâ kuramı sistemine göre eğitim veren okul çocukların her yönlü gelişimlerini desteklerken kendilerinde İstanbul Kadıköy’de bulunan Özel Atacan İlkokulu eğitimdeki hedefleri hem beden olarak hem de zihinsel olarak gelişimi desteklemektir. Gems projesi ve çoklu zekâ kuramı sistemine göre eğitim veren okul çocukların her yönlü gelişimlerini desteklerken kendilerinde var olan yeteneklerin de ortaya çıkmasını sağlamaktadır. İstanbul Kadıköy’ de bulunan okulda çocuklar yetenekleri doğrultusunda performans sporlarına yönlendirilmektedir. Okulun küçük erkek ve kız voleybol takımları, küçükler yüzme ve küçük erkek basketbol takımları vardır. İlkokulda eğitim birimleri olarak Türkçe dil eğitimleri, yabancı diller eğitimleri, matematik, fen bilimleri, hayat bilgisi ve sosyal bilgiler eğitimleri, uygulamalı dersler, müzik eğitimleri, görsel sanatlar ve beden eğitimleri dersleri verilmektedir. okulda değişik kulüp çalışmalarına yer verilmektedir. Okul yabancı dile önem vermekte olup İngilizce eğitimi verirken öğrencilerin bir takım becerilerinin de gelişmesini sağlamak hedefindedirler. Dünyada en çok geçerliliği bilinen Cambridge ESOL sınavlarına her sene katılım söz konusudur ve isteğe bağlı olarak öğrenciler de bu sınavlara katılabilir. Özel Atacan Eğitim Kurumları psikolejik dnışma ve rehberlik hizmeti vermekte olup öğrencileri daha yakından tanıyıp, her birini sahip olduğu gelişim özellikleri, ilgi ve yetenekleri doğrultusunda, sürekli gelişme-öğrenme isteği içinde olan, alternatif düşünebilen , özgüvenli, sağduyulu, yaratıcı, bağımsız, kendini ifade edebilen, sosyal, katılımcı, sağlıklı ve mutlu bireyler yetiştirebilmek amacıyla çeşitli çalışmalar yapılmaktadır. Okulda temizliğe önem verilmektedir ve özellikle sınıflar ve tuvaletler her zaman temiz tutulur. Yemekler hijyenik koşullarda hazırlanmakta olup sağlıklı ürünler kullanılır ve çocukların dengeli beslenmesi sağlanır. Güvenlik önlemleri çok sıkıdır ve öğrenciler velilerinin refakati olmadan ya da yazılı beyanı olmadan okul dışına çıkamazlar.var olan yeteneklerin de ortaya çıkmasını sağlamaktadır. İstanbul Kadıköy’ de bulunan okulda çocuklar yetenekleri doğrultusunda performans sporlarına yönlendirilmektedir. Okulun küçük erkek ve kız voleybol takımları, küçükler yüzme ve küçük erkek basketbol takımları vardır. İlkokulda eğitim birimleri olarak Türkçe dil eğitimleri, yabancı diller eğitimleri, matematik, fen bilimleri, hayat bilgisi ve sosyal bilgiler eğitimleri, uygulamalı dersler, müzik eğitimleri, görsel sanatlar ve beden eğitimleri dersleri verilmektedir. okulda değişik kulüp çalışmalarına yer verilmektedir.

Yorumlar

 • Veli

  Bizlerin geleceğe olan inancını her gün bir kat daha artıran Atatürk'ün yolunda ilerleyen, velileri bir an olsun çocuklarımızın haberlerinden esirgemeyen harika bir kadro.

 • Veli

  Eğitim kalitesini çocukların sınavlarına bağlamadan kültürlü, sportif her konuda bilinçli nesiller yetiştiren çocuğumun burada okumasından gurur duyduğum ikinci evimiz.

 • Öğrenci

  İlkokulumu unutulmaz kılan yer. Her defasında geriye dönüp baktığımda iyi ki diyorum. Geleceğimin mimarı olan öğretmenime ne kadar teşekkür etsem az.

 • Veli

  Hiç memnun kalmadık, şimdi ki aklım olsa başka okula yollardım.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Atacan Eğitim Kurumları İlkokulu İletişim Bilgileri

Bayar Cad. Cemil Akdoğan Sk. No:3 Kozyatağı / İstanbul
0 216 706 6874
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum