fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Lütfen Bekleyin...

Doğrulanmış Profil
Özel Avcılar Okyanus Koleji İlkokulu

Özel Avcılar Okyanus Koleji İlkokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 22
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/16:10

Özel Avcılar Okyanus Koleji İlkokulu Hakkında

2004-2005 eğitim öğretim yılında İstanbul Avcılar bölgesinde eğitim vermekte olan Özel Eğitim Ve Yaşam Merkezi Okyanus İlkokulu 22 kişilik sınıflara sahiptir. Okul saatleri 09.00 ve 16.10 arasındadır. Yemekhane, havuz, kapalı spor salonu, kantin, kütüphane, bahçe, müzik odası, oyun alanı, bilgisayar laboratuvarı ve konferans salonuna sahiptir. Bu fiziksel imkanlara bağlı olan verilen derslerin yanı sıra yabancı dil dersleri içerisinde İngilizce dersleri verilmektedir. Güvenlik ve rehberlik servisi bulunmaktadır. Öğrencilerin okul içinde güvenliğini tehdit edebilecek herhangi bir durum oluşmaması için okulun güvenlik görevlileri tarafından giriş ve çıkışlar kontrol edilmektedir. Rehberlik birimi öğrencilerle grup ve bireysel çalışmalar yaparak onların gelişimine destek sağlar, yaptığı gözlemleri velilerle paylaşır. Okulun kendine ait servis sistemi ve yaz okulu da bulunmaktadır. Servis araçları öğrencilerin güvenli bir ulaşım sağlaması için gerekli ekipmanlara sahip olup düzenli aralıklarla da bakımdan geçmektedir. Servislerde öğrencilere servis sürücüleri ve hostesler refakat eder. Yaz okulunda öğrencilere senenin yorgunluğunu atarken eğlenmeleri ve öğrenmeleri için uygun bir program oluşturulmuştur. Beden eğitimi derslerini destekleyecek masa tenisi ve tenis dersleri bulunmaktadır. Tablet ve bilgisayar destekli eğitim verilmekte olup öğrencilerin teknolojiyi bilinçli bir şekilde kullanması ve daha verimli ders işlenmesi sağlanmaktadır. Okulda verilen hizmetler arasında güvenlik, yemek, temizlik de bulunmaktadır. Verdiği hizmetlerde en iyisini yapmayı hedefleyen okulda yemekler hijyenik koşullarda ve sağlıklı besinlerden yapılmakta olup öğrencilerin sağlıklı beslenmesi desteklenir. Okulun deneyimli personelleri tarafından düzenli olarak tüm alanlar temizlenmektedir.

Özel Avcılar Okyanus Koleji İlkokulu Sıkça Sorulan Sorular

 • Özel Avcılar Okyanus Koleji İlkokulu ortalama sınıf mevcutları kaçtır?
  22
 • Özel Avcılar Okyanus Koleji İlkokulu hangi saatlerde hizmet veriyor?
  Tam gün eğitim saatleri 09:00 - 16:10 şeklindedir.
 • Özel Avcılar Okyanus Koleji İlkokulu hangi yabancı dil imkanlarını sunuyor?
  Kurumda İngilizce dil eğitimi verilmektedir.
 • Özel Avcılar Okyanus Koleji İlkokulu yaz okulu hizmeti sunuyor mu?
  Kurumda yaz okulu hizmeti bulunmaktadır.
 • Özel Avcılar Okyanus Koleji İlkokulu hafta sonu eğitim veriyor mu?
  Hafta sonu eğitim verilmemektedir.

Özel Avcılar Okyanus Koleji İlkokulu Yorumları (6)

 • DY

  Yabancı dil eğitimi oldukça iyi kızımın öncesinde İngilizce temeli vardı ancak Okyanusa başladıktan sonra oldukça ilerletti. Dersler konuşma odaklı işleniyor.

 • SU

  Okulun hebrlik servisinden çok memnunuz çocuklarla birebir ilgileniyorlar çocuklarımız hakkında bize bilgi verip daha verimli bir eğitim almaları için birlikte neler yapabilirizi konuşuyoruz.

 • MD

  Spor derslerinde bir çok okulda olmayan alanlarda da eğitim veriyorlar okulun fiziksel imkanları da bu dersler için oldukça uygun. Çocuğumu bu okula gönderiyorum ve kendisini şanslı hissediyor.

 • EK

  Çocuğumu bu okula gönderiyorum verdikleri hizmetler dört dörtlük gerek eğitim gerekse güvenlik, yemek gibi servisler fiziksel imkanlar oldukça iyi.

 • NE

  İyi bir eğitim veriyorlar öğrencilerin anlama kapasitelerinin aynı olmadığı bilincinde hareket ediyorlar her öğrenciyle tek tek ilgileniliyor. TEOG a hazırlıyorlar öğrencileri. Verilen hizmetler ve eğitim kalitesi açısından oldukça memnunuz.

 • Veli

  Samimi ve tecrübeli bir personele sahip, kaliteli bir okul.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Avcılar Okyanus Koleji İlkokulu İletişim Bilgileri

Cihangir Mah. Osmanpaşa Cad. No:63, Avcılar / İstanbul
0 212 963 2087
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Harita
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum