fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Bahçeşehir Koleji Halkalı İlkokulu

Özel Bahçeşehir Koleji Halkalı İlkokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 24
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:15/16:20

Özel Bahçeşehir Koleji Halkalı İlkokulu Hakkında

İstanbul Küçükçekmece de bulunan Özel Bahçeşehir Koleji Halkalı İlkokulu her yaş grubuna özel olarak hazırlanmış 24 kişilik tam donanımlı sınıflarda eğitim vermektedir. Okul 08.15 ve 16.20 saatleri arasında hizmet vermektedir. Okulda yemekhane, kapalı spor salonu, laboratuvar, kütüphane, revir, havuz, futbol sahası, sanat atölyesi, müzik odası, bahçe, bilgisayar laboratuvarı, konferans salonu, kantin, oyun alanı, 3D odası bulunmaktadır. Okul öğrencilere servis hizmeti sunmaktadır. Okul güvenlik kameraları ile gün boyu izlenmekte güvenlik görevlileri tarafından giriş-çıkışlar kontrol edilmektedir. Okul yaz okulu uygulaması yürütmektedir. Branş dersleri dışında, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Almanca, futbol, yüzme, voleybol, masa tenisi, jimnastik, basketbol, görsel sanatlar, İngilizce drama, bale, modern dans, piyano eğitimi verilmektedir. Okulda müzik, satranç, yabancı dil kulübü bulunmaktadır.

Yorumlar (7)

 • T

  Fiziki imkanları ve sosyal faaliyetleri üst düzey. Çocukların akademik eğitimlerinin yanısıra sosyal ve sanatsal etkinliklerle desteklenmesi okulu sevmeleri ve çok yönlü gelişmelerinde çok önemli gerçekten. Bu sebeple Bahçeşehiri iyi ki tercih etmişiz.

 • ŞK

  Tartışmasız mükemmel bir okul. Eğitimi ve sosyal olanakları öğrenciler için harika. Bahçeşehirde olmak bir ayrıcalık gerçekten.

 • PC

  İlk yılımızı doldurduk ve okul yönetimine ve tüm öğretmen kadrosuna emeklerinden dolayı çok teşekkür ederim. Kızım sizden çok memnun. Haliyle bizler de öyle.

 • GH

  Halkalı bahçeşehirin kampüsü çok güzel. Çocuklarım burada okuyor. İlkokul ve ortaokul eğitimini tavsiye ederim. Bir çok kolej gezdik, kararsız kaldık ancak okula başalayınca ve biraz vakit geçirince anladık doğru bir karar verdiğimizi. Her öğrenciye aynı yaklaştıklarını da kendimden biliyorum. Her zümredeki öğretmenlerimiz ayrı ayrı ilgililer.

 • es

  Okulun dersleri işleyişi, sosyal ve kültürel faaliyetlere verilen önemler eğitim açısından doyurucu denebilir. Branş dersleri en az temel dersler kadar önemle işleniyor ve yetenekli öğrenciler yetenekleri doğrultusunda çok güzel yetiştiriyorlar. Eğitim konusunda hem şimdiyi hem geleceği önemseyen anne babalara bahçeşehir halkalıyı tavsiye ederim.

 • Öğrenci

  Mükemmeeell!!

 • Veli

  Bir senemiz geride kaldı, emeği geçen herkese sonsuz teşekkür ederiz. Harikasınız.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Bahçeşehir Koleji Halkalı İlkokulu İletişim Bilgileri

Atakent Mah. 240. Sok. No:3, Halkalı - Küçükçekmece / İstanbul
0 212 963 2073
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum