fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Bahçeşehir Okyanus Koleji İlkokulu

Özel Bahçeşehir Okyanus Koleji İlkokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Sınıf Mevcudu: 18
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:45/16:30

Özel Bahçeşehir Okyanus Koleji İlkokulu Hakkında

İstanbul Esenyurt’ta ilkokul eğitimi veren Özel Esenkent Okyanus Koleji İlkokulu 2004-2005 yılında eğitimi ve öğretim faaliyetlerine başladı. 20.000 metrekarelik bir alan üzerine kurulu olan ilkokulda 1000 kişilik bir yemekhane bulunmaktadır. Ayrıca revir, ilgi ve yetenek odaları, İngilizce okuma, yazma ve konuşma köşeleri, kütüphane, iki kantin, iki yüzme havuzu, tenis kortu, jimnastik salonu, fitness salonu, spor salonu, 350 kişilik konferans salonu, bilgisayar, fizik, kimya, biyoloji, fen ve elektro fizik laboratuvarları, resim, ebru iş eğitimi ve sanatsal tasarım atölyeleri okulun diğer fiziksel özellikleri arasındadır. Okulda çeşitli uzay ve astronomi yarışmaları ve konferanslar da düzenlenmektedir. İlkokulda çeşitli etkinlikler ile çoklu zeka programına uygun eğitim hizmeti sunulmaktadır.

Yorumlar (5)

 • SY

  Sadece isim yapmış bir okul değil bunun yanında çizgilerini bozmadan kararlılıkla başarılar sağlayan geleceğe başarılar yarınlar yetiştiren bir kurum. Bu sebeple biz de oğlumuzu Okyanusa verdik. İyi ki varsınız.

 • EC

  Güzel bir konumda ferah bir okul. Çocukların özellikle fiziksel gelişimlerine çok etkileri var. Biz çok faydasını gördük. Derslerin yanında çocukların iyi vakit geçirmesi çok hoş. Teşekkürler Okyanus.

 • PK

  Okul bir kere çok hijyenik. Bu yüzden sağlık başta geldiği için bizim için çok önemli. Tabi ki verilen eğitim ve yanındaki bir çok sosyal etkinlik önemli ve bunu da başarabiliyorlar. İlgilenen ailelere tavsiye ediyoruz.

 • NS

  Çevre okullar içinde kesinlikle favori okullardan. Okyanus kalitesine güvendik ve kayıt ettik. İçimiz rahat. Eğitim sistemi çocukların gelecekte daha iyi bir birey yetiştirmek üzere özenle uygulanıyor. Teşekkürler emeği geçen herkese.

 • EG

  Zengin kütüphanesi, donanımlı laboratuvarları, spor salonlarıyla eksiksiz bir kampüsü var. Eğitim kalitesiyle, yabancı dil eğitimiyle hatta bütünüyle rakiplerinden bir değil on adım ötede bir okul. biz çok memnun kaldık size de tavsiye ederim:)

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Bahçeşehir Okyanus Koleji İlkokulu İletişim Bilgileri

Aşık Veysel Mah. Talat Paşa Cad. No:1, Esenkent / İstanbul
0 212 963 2087
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum