fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Başakşehir Okyanus Koleji İlkokulu

Özel Başakşehir Okyanus Koleji İlkokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var

Özel Başakşehir Okyanus Koleji İlkokulu Hakkında

Özel Başakşehir Okyanus Koleji İlkokulu, gelişen ve değişen dünyada öğrencilerin en doğru eğitimi alması adına çok yönlü bir hizmet sunmaktadır. Öğrencilere yeni bilgiler kazandırmanın yanında kazandırdığı bilgileri kullanabilmesine yönelik eğitim faaliyetlerini çeşitlendirmekteir. Öğrencilerin bilgileri yaşama aktarmasını destekleyici etkinlikler düzenlenmektedir. Öğrencilerin bireysel farklılıklarının bilincinde olarak onların doğru eğitim ortamlarında kaliteli eğitim almasını hedeflemektedir. Öğrenci merkezli çalışmalar sonucunda oluşturduğu eğitim ortamlarında ayrıcalıklı bir hizmet sunmaktadır. Öğrencilere sunduğu bilgileri yaşamın içinden parçalarla pekiştirerek kalıcı bir model oluşturmaktadır. Öğrencilerin becerilerini, yeteneklerini ön plana çıkarmak ve bu doğrultuda gelişimlerini desteklemek adına uygun modeller oluşturarak kalıcı bir hizmet sunmaktadır. Gelişen teknolojiyi ve bilgi birikimini öğrencilere etkili programlarla aktarmak adına Okyanus İlkokulu, branşlarında güçlü akademisyenlerle çok yönlü bir öğrenim sunmaktadır.
Özel Başakşehir Okyanus Koleji İlkokulu'nda birey odaklı rehberlik hizmetleri sunulmaktadır. Öğrencilerin bireysel farklılıklarını gözeterek onların öğrenme aralıklarına uygun bir model sunulmaktadır. Öğrencileri bireysel becerilerinin maksimum seviyelerine çıkması adına eğitim çalışmaları sürdürmektedir. İlkokul seviyesi öğrencilerin anne ve babasından ayrılıp özerk bireyler olmaya çalıştığı dönem niteliğindedir. Sosyal ilişki becerilerinin kazanıldığı bu dönemde öğrencilerin akademik alanlarda gelişimleri de desteklenmektedir. Başakşehir Okyanus Koleji İlkokulu rehberlik birimi, öğrencilerin duygusal, sosyal, davranışsal, bilişsel ve akademik alanlarda gelişimlerini yakından takip ederek etkili bir rol model olmaktadır. PDR uzmanları tarafından sınıf gözetmeleri yapılarak öğrencilerin gelişiminde rehber olmaktadır. Life Skills programı ile öğrencilere çağın gerekliliklerinden birisi olan yabancı dil eğitimi verilmektedir. Öğrencilerin İngilizce olarak konuşma, okuma, yazma ve dinleme becerilerine sahip bireyler olmalarını desteklemektedir. Haftada 2 saat olmak üzere dil kulübü çalışmaları sürdürmektedir. İkinci yabancı dil eğitimi olarak öğrencilere Çince, Fransızca, Almanca ve İspanyolca eğitimi verilmektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Başakşehir Okyanus Koleji İlkokulu İletişim Bilgileri

Kayabaşı Mah. Ulubatlı Hasan Cad. No:10, Başakşehir / İstanbul
0 212 963 2073
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum