fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Batışehir Doğa Koleji İlkokulu

Özel Batışehir Doğa Koleji İlkokulu

Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 20
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:40/16:05

Özel Batışehir Doğa Koleji İlkokulu Hakkında

İstanbul Bağcılar da bulunan Özel Batışehir Doğa İlkokulu, 08.30 ve 16.00 arasında eğitim hizmeti vermektedir. Okul da 20 kişilik sınıflar da eğitim verilmektedir. Okulda yemekhane, kapalı spor salonu, laboratuvar, kütüphane, revir, akıllı tahta, havuz, futbol sahası, sanat atölyesi, müzik odası, bahçe, konferans salonu, kantin, oyun alanı ve bilgisayar laboratuvarı bulunmaktadır. Okulda rehberlik hizmeti mevcuttur. Okul güvenlik kameraları ile 7/24 izlenmekte aynı zamanda güvenlik görevlileri tarafında giriş-çıkışlar kontrol edilmektedir. Okulda servis hizmeti mevcuttur. Okulda branş dersleri dışında İngilizce, İtalyanca, Almanca, futbol, judo, voleybol, masa tenisi, buz pateni, modern dans, piyano dersleri verilmektedir. Okulda satranç, müzik, akıl ve zeka oyunları kulübü bulunmaktadır.

Yorumlar

 • Veli

  Kendine has eğitim modeliyle diğer kolejlere de örnek teşkil eden, gerçek anlamıyla kendini geliştirmiş ve geliştirmeye hayatı boyunca devam edecek olan nesiller yetiştirmeyi misyon edinmiş eğitmenleri mevcut.

 • Veli

  İngilizce eğitiminde mükemmeli yakalamaya çalışan, bu konuya cidden önem veren bir okul. Çocuğunuz için yabancı dilin önemine inanıyorsanız siz de bir bakın derim.

 • Veli

  Oxford kalitesinde deniyor ya hani. Cidden öyle. Dünya standartlarını ülkemize entegre etmeye başarmış ve eğitim konusunda da kendini sürekli geliştiren ve bunu çocuklara yansıtmayı iyi becerebilen paranızın hakkını sonuna kadar aldığınız çok güzel bir okul.

 • Veli

  Çocuğum gidiyor ve eğitim kalitesi olarak iyi olduğunu düşünüyorum, ingilizce ve matematik öğretmenlerinden epey memnunuz.. Her sene tecrübelerimi paylaşacağım

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Batışehir Doğa Koleji İlkokulu İletişim Bilgileri

Göztepe Mah. İstoç Oto Center Yanı No:10 Bağcılar / İstanbul 
0 212 963 2076
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum