fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Çamlıca Kilittaşı İlkokulu

Özel Çamlıca Kilittaşı İlkokulu

Okulu Paylaş!
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 17
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/17:00

Özel Çamlıca Kilittaşı İlkokulu Hakkında

Özel Çamlıca Kilittaşı İlkokulu, 2012 yılında Keystone International Schools tarafından açılmıştır. Öğrencilerine, güvenli, samimi, çok kültürlü bir Eğitim-Öğretim ortamı sağlayan Kilittaşı Okulları, öz güveni yüksek, açık fikirli, üç dil bilen, akademik becerinin yanı sıra yaşam becerileri ile donanmış bireyler yetiştirmeyi hedefliyor. Her çocuğun farklı yeteneklere ve farklı öğrenme biçimine sahip olduğunu benimseyen bir eğitim yaklaşımıyla, öğrencilerimizi yetenekleri ve ilgi alanları doğrultusunda yönlendirip, geliştiriyoruz. 21.Yüzyıl dünyasında, estetik anlayışı gelişmiş, meraklı, araştıran, soru soran, takım çalışması sürdürebilen,öngörülü ve mutlu bireylerin ancak bu vasıflara sahip öğretmenlerle yetişebileceğini biliyor ve daima bu vizyona sahip öğretmenlerle çalışıyoruz. WASC akreditasyonunu 2018 yılında alan okulumuz Dünyanın en prestijli organizasyonlarından biri olan Round Square çalışmalarını da yürütmektedir. Özel Çamlıca Kilittaşı İlkokulunda her sınıfta bir Anadili İngilizce olan Native öğretmen ile Türk sınıf öğretmeni vardır. Türk Sınıf öğretmeni Milli Eğitim Bakanlığının gerekli kıldığı tüm dersleri eksiksiz işlerken, Native öğretmen Ontorio Eğitim müfredatını takip eder. Okulumuzda tüm branş dersleri İngilizce olarak yürütülür ve 4.sınıf itibari ile öğrencinin ilgi ve beceri düzeyine göre yönlendirme ve branşlaşma çalışmaları başlar. İlkokul 1,2 ve 3.sınıfta öğrencilerimizin akademik süreçleri süreç değerlendirme çalışmaları ile ölçülür. 4.Sınıftan itibaren ise öğrencilerimiz yazılı, sözlü ve proje notları ile tanışırlar. Okulumuzda 5. sınıf ''Fransızca hazırlık sınıfı'' olarak devam eder. 4 yaşından itibaren okulumuzda Fransızca ile karşılaşan ve bu zamana kadar yabancı dil olarak öğrenilen Fransızca 5. sınıfta anadil yaklaşımı ile ilerler. Aynı zamanda DELF merkezi olan okulumuzda öğrencilerin yıl sonunda dil becerileri Fransa Hükümeti tarafından değerlendirilir. Okulumuz açıldığı günden itibaren sebze ve meyvelerini '' İpek Hanım'' çiftliğinden, etlerini ''Günaydın'' kasaptan ve diğer tüm ürünlerini sağlıklı güvenilir markalardan temin eder.

Yorumlar

  • EY

    Benim 21.yüzyılda bir okuldan beklediklerim, iyi bir eğitim, iyi seviyede yabancı dil ve iyi beslenme. Bu doğrultuda Kilittaşı İlkokulu hep bir adım öne çıkıyor. Yemekler İpek Hanım çiftliğinden, tamamen organik. Çocuğum iyi bir eğitim alıyor. Yarım gün Türkçe olarak Türk sistemini , yarım gün de İngilizce olarak Kanada sistemini görüyor. Çocukların kendi aralarında sürekli İngilizce konuşmalarını görmek harika.

  • TA

    Yabancı dil konusundaki başarısı tartışılmaz. Organik beslenmeyi detekleyen ve uygulayan harika bir mutfak şefine sahip. Native ve türk öğretmen kadrosuyla harika bir ekip.Klüpler eksik.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Çamlıca Kilittaşı İlkokulu İletişim Bilgileri

Küçük Çamlıca Mahallesi Gülhan Sk. No:1/1 Pk: 34660 Üsküdar – İstanbul – Türkiye
0 216 706 6896
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum