fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Lütfen Bekleyin...

Doğrulanmış Profil
Özel Çekmeköy İsabet Okulları İlkokulu

Özel Çekmeköy İsabet Okulları İlkokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 24
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:45/16:15

Özel Çekmeköy İsabet Okulları İlkokulu Hakkında

Özel Çekmeköy İsabet Okulları İlkokulu Çekmeköy Kampüsü'nde 2013 yılında eğitim öğretim hayatına başlamıştır. Okulda Fen Teknolojileri, Bilişim Teknolojileri, Müzik, Görsel Sanatlar, Teknoloji Tasarım, İngilizce derslikleri, Arapça - Çince Dersliği, Branş derslikleri, Açık ve Kapalı Spor salonu, Konferans salonu, Drama dersliği, Akıl Oyunları ve Kütüphane bulunmaktadır. İsabet Okulları’nın yemekhanesinde aynı anda 300 öğrenciye yemek hizmeti sunulabilmektedir. Ayrıca Okçuluk, buz pateni, jimnastik salonu, mini golf sahası, masa tenisi salonu da bulunmaktadır. Sağlık sorunlarına ve acil durumlara direk müdahale edebilecek ve gerekli önlemleri alabilecek hemşirenin görev yaptığı sağlık birimi (revir) mevcuttur. Okulda Erkek öğrencilerin kıyafetleri lacivert kapşonlu polar, uzun veya kısa kollu mavi tişört ve lacivert pantolondan oluşmaktadır, Kız öğrencilerin ise kıyafetleri lacivert kapşonlu polar, uzun veya kısa kollu pembe tişört ve lacivert şort etekten oluşmaktadır. Özel Çekmeköy İsabet Okulları İlkokulu'nda her öğrenciye ait dolap bulunmaktadır. Dolapların üzerinde öğrenci isimleri, içerisinde de ders programları yer almaktadır. Okulun servis ve taşıma hizmetleri Asyalı Turizm tarafından yapılmaktadır. Servis araçları 2010 model veya üstüdür. Araçları daha rahat takip edebilmek amacıyla araçlarda GPRS cihazları bulunmaktadır. Özel Çekmeköy İsabet Okulları İlkokulu'nun yemek hizmeti HİS CATERING tarafından yapılmaktadır. Yemekler okul mutfağında yapılmaktadır. Okulda gece ve gündüz güvenliğini sağlayan personeller bulunmaktadır. İsabet Okullarında tüm giriş ve çıkışlar, güvenlik personelince denetlenmektedir. Özel Çekmeköy İsabet Okulları İlkokulu’nda Dünya’daki ve ülkemizdeki eğitim anlayışını yeniden tanımlayan İsabet Eğitim Modeli, öğrencilerin kendi başarılarıyla yarıştıkları Bireysel Hedefleme Sistemi, Düşünmeyi, araştırmayı, sorgulamayı ve deneyimleyerek öğrenmeyi sağlayan Aktif Öğrenme Modeli, eksik veya yanlış kazanımlar için planlı, programlı bir şekilde yürütülen Tam Öğrenme Modeli, sürece dayalı anlayışın benimsendiği ve önceki bilgileri yeni kazanımlarla birleştiren Yapılandırmacı Yaklaşım modelleri uygulanmaktadır. Okulda dil eğiminin kalıcı olması amacıyla yaz Okullarıyla her yıl yeni kardeşlik ve sohbet ortamları oluşmasına kaynaklık eden “Uzakları Yakınlaştırıyoruz” projesi ile yurt dışı seyahatleri gerçekleştirilmektedir. Dil eğitiminde İngilizcenin yanında Arapça da öğretilmektedir. Öğrenciler haftada iki saat Arapça dil eğitimini de almaktadırlar.

Özel Çekmeköy İsabet Okulları İlkokulu Sıkça Sorulan Sorular

 • Özel Çekmeköy İsabet Okulları İlkokulu ortalama sınıf mevcutları kaçtır?
  24
 • Özel Çekmeköy İsabet Okulları İlkokulu hangi saatlerde hizmet veriyor?
  Tam gün eğitim saatleri 08:45 - 16:15 şeklindedir.
 • Özel Çekmeköy İsabet Okulları İlkokulu hangi yabancı dil imkanlarını sunuyor?
  Kurumda İngilizce, Arapça dil eğitimi verilmektedir.
 • Özel Çekmeköy İsabet Okulları İlkokulu yaz okulu hizmeti sunuyor mu?
  Kurumda yaz okulu hizmeti bulunmaktadır.
 • Özel Çekmeköy İsabet Okulları İlkokulu hafta sonu eğitim veriyor mu?
  Hafta sonu eğitim verilmemektedir.

Özel Çekmeköy İsabet Okulları İlkokulu Yorumları (6)

 • Kk

  Okulun konumu çok güzel olduğu gibi, içerisinde öğretmeninden müstahdemlerine kadar neredeyse tüm çalışanlar çok sıcakkanlı ve misafirperverler. Branş öğretmenlerinin hepsi ayrı ayrı ilgileniyor ve en ufak bir problemde sizleri arayıp çözüm odaklı çalışmalar yapıyorlar. Özellikle ortaokul kısmında dini eğitime çok önem veriyorlar. Emeği geçen tüm öğretmenlerimize teşekkür ediyorum.

 • ET

  Okuldan çok memnunuz ama ondan daha çok öğretmenimizde daha çok memnunuz. İlkokul bölümü gerçekten çok değerli öğretmenlerle çalışıyor. Tüm veliler de branş öğretmenlerimiz de aynı fikirde.

 • TK

  Haftada 11 saat yabancı öğretmenle birlikte ingilizce dersleri işleniyor. Kodlama dersi olması çok büyük avantaj. Servis şoförleri eve yaklaştığında arayacak kadar tatlı insanlar. Ve servisten indiğinde ve bindiğinde telefonuma mesaj geliyor.

 • NF

  Çok yönlü ve kaliteli bir eğitimi var okulun. Rehberlik servisi sorunlarla ilgileniyor. Güvenlik birimi iyi çalışıyor. okulda revir var ancak görevli eksikliği var

 • TK

  Çocuğum bu okulda 2. sınıf öğrencisi İngilizce eğitimi bakımından çok memnunuz, ders ingiliz öğretmenler tarafından veriliyor ve haftada 11 saat. Okuldaki kulupler çok aktif, kodlama dersleri var. Servisten çocuklar indiğinde ve bindiğinde haber veriliyor.

 • FT

  Eğitimde tam isabet diyebileceğim bir okul. Tercih edilirliğinin yüksekliğiyle kendisini gösteriyor zaten.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Çekmeköy İsabet Okulları İlkokulu İletişim Bilgileri

Merkez Mah. Atlas Sok. No:15, Çekmeköy / İstanbul
0 216 706 6887
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Harita
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum