fb
Özel Eğitmen Koleji Tuzla İlkokulu

Özel Eğitmen Koleji Tuzla İlkokulu

0 216 706 6874
Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 20
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/17:00

Özel Eğitmen Koleji Tuzla İlkokulu Hakkında

2002 yılında tamamı eğitimcilerden meydana gelen bir kadro ile kurulan Özel Eğitmen Koleji Tuzla İlkokulu butik okul şeklinde eğitim hizmeti sunmaktadır. Okula giriş ve çıkışlarda parmak izi takip sistemi kullanılmakta ve velilerin cep telefonlarına bildirim yapılmaktadır. Okulda dersler akıllı projeksiyon eşliğinde işlenmektedir. İstanbul Tuzla’da ilkokul eğitimi veren okulda tiyatro, bilim ve fen, münazara, fotoğrafçılık, resim ve karikatür, English Club, gezi, spor ve robot kulübü bulunmaktadır.
Özel Eğitmen Koleji Tuzla İlkokulu ana program kapsamında İngilizce yabancı dil eğitimi verilmektedir. Yan programda ise Fransızca eğitim verilen ilkokulda haftalık 14 saatlik bir yabancı dil eğitim imkanı sunulmaktadır. Yan program kapsamında verilen Fransızca derslerinde konuşma pratiği öne çıkmaktadır. Hafta sonu eğitim programı ile öğrencilere tüm branş derslerinde tekrar yapma imkanı sağlanmaktadır. Eğitmen Koleji'nde yemekler öğrencilerin yaş ve gelişim durumları göz önüne alınarak hazırlanmış menülerden oluşmaktadır. Yemekhane başta olmak üzere tüm alanların hijyeni sağlanmaktadır.
Özel Eğitmen Koleji Tuzla İlkokulu'nda verilen hizmetler arasında servis bulunmakta olup öğrencilerin güvenli bir şekilde ulaşım sağlaması için servis araçlarında otomatik kapı, sabit cam, emniyet kemeri gibi ekipmanlar bulunmaktadır. Okulun psikolojik danışmanlık ve rehberlik hizmeti verilmektedir. Rehberlik birimi grup ve bireysel çalışmalar ile öğrencilerin gelişimini desteklemekte ve gözlemlerini velilerle paylaşmaktadır. Eğitmen Koleji'nde güvenlik hassas olunan konulardan olup öğrencilerin okul içinde, gezi etkinliklerinde ve servislerde güvende olması için gerekli önlemler alınmıştır.
Eğitmen Eğitim Kurumları 2002 yılından itibaren bu yana hizmet vermektedir. Günden güne güçlenen eğitim yapısı ile öğrencilerin eğitim konusundaki ihtiyaçlarını sonuna kadar karşılamayı onları bilinçlendirmeyi hedeflemektedir. Eğitmen Koleji çeşitli eğitim yaklaşımları hazırlayarak öğrencilerin ihtiyaçlarını belirlemekte ve gidermektedir. Eğitmen Koleji gelişen ve değişen dünya düzenine ayak uydurarak yenilikçi eğitim anlayışı ile öğrenciler için çağın gereksinimlerini yakından takip edip öğrencilere bu doğrultuda hizmet vermektedir.

Fiziksel İmkanlar

Kapalı Spor Salonu
Kantin
Müzik Odası
Oyun Alanı
Bahçe

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Servis

Dil Olanakları

Fransızca
İngilizce

Sportif

Futbol
Masa Tenisi
Voleybol
Basketbol

Sanatsal

Modern Dans
Drama
Tiyatro
Piyano
Koro

Kulüpler

Satranç
Akıl ve Zeka Oyunları

Yorumlar

 • M. Ç.

  Verilen eğitimin yanı sıra destek hizmetleri de bir o kadar iyi Yemekleri sağlıklı ve yemekhanesi hijyenik. Sınıfları donanımlı ve geniş kışın da ısınma problemi olmuyor. Okulda tüm personelleri işini severek yaptığı için tüm hizmetler eksiksiz işliyor.

 • C. S.

  Kızım bu sene başladı bu okula kısa sürede anaokulunda öğrendiklerinin üstüne çok şey kattı özellikle İngilizcesi oldukça gelişti. Eğitiminden çok memnunum en önemlisi de eğitmen profili oldukça iyi kesinlikle tavsiye ederim

 • C. K.

  Öğretmenleri çok sıcakkanlı ve ilgili her çocukla tek tek ilgileniyor biz veliler istediğimiz zaman öğretmenlere ulaşabiliyor ve çocuklarımız hakkında bilgi alabiliyoruz. Sınıfları kalabalık değil zaten. Aile ortamı var diyebilirim okulda çok memnunum. İyi ki bu okula yollamışım

"Özel Eğitmen Koleji Tuzla İlkokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Eğitmen Koleji Tuzla İlkokulu İletişim Bilgileri

Yalıboyu Cad. No:54 Tuzla/istanbul
0 216 706 6874
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum