fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Erkam Koleji İlkokulu

Özel Erkam Koleji İlkokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/16:00

Özel Erkam Koleji İlkokulu Hakkında

Özel Erkam Koleji İlkokulu, öğrencilerini özgüvenli ve bilgi bakımından donanımlı bireyler haline getirmeyi amaç edinmektedir. Okul bu amaca ulaşmak adına öğrencilerine yönelik çeşitli aktiviteler düzenlemektedir. İlkokul öğrencilerin zihinsel ve fiziksel gelişimleri açısından oldukça önemli bir dönem olarak görülmektedir. Bu sebeple kurumda basketbol, futbol, voleybol, taekwondo, yüzme, binicilik kulübü ve okçuluk aktiviteleri gerçekleştirilmektedir. Böylece öğrencilerin fiziksel gelişim bakımından aldıkları fayda artırılmaktadır. Kurumda bunların yanı sıra sinema, tiyatro, gezi, dekoratif sanatlar, el sanatları ve görsel sanatlar aktiviteleri düzenlenmektedir. Bu aktiviteler sayesinde öğrencilerin estetik bakış açısı kazanmaları sağlanmaktadır.
Özel Erkam Koleji İlkokulu, öğrencilerinin potansiyellerinin kalabalık sınıflarda kaybolmasını istememektedir. Bu sebeple kurumda sınıf mevcutları oldukça sınırlı tutulmaktadır. Sınıftaki öğrenci sayısının sınırlı olması öğretmenlerin öğrencilerle birebir iletişim kurma şansını artırmaktadır. Böylece her bir öğrenci kendini özel hissederken öğretmenler de öğrencilerin potansiyellerini keşfedebilmektedir. Okulun psikolojik danışmanlık ve rehberlik servisi de öğrencileri tanımak adına çeşitli çalışmalar yürütmektedir. Öğrencilerle düzenli görüşmeler gerçekleştirerek onların pedagojik gelişimlerini kayıt altına almaktadır. Ebeveynlerle güçlü iletişim kurarak ihtiyaç anlarında hızlıca aksiyon alabilmektedir.
Özel Erkam Koleji İlkokulu kaliteli yabancı dil eğitimi ile bölgedeki dikkatleri üstüne çekmektedir. Kurumun branşında uzman eğitimci kadrosu öğrencilere yoğun olarak İngilizce ve Arapça dil eğitimi vermektedir. Böylece öğrencilerin erken yaşta yabancı dil eğitimi alması sağlanmaktadır. Bu sayede küçük yaştaki öğrencilerin okul öncesi eğitimden aldıkları fayda maksimum seviyeye çıkmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Erkam Koleji İlkokulu İletişim Bilgileri

Ferhatpaşa Mah. 95. Sok. No:1/a, Ataşehir/istanbul
0 216 706 6889
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum