fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Fatih Okyanus Koleji İlkokulu

Özel Fatih Okyanus Koleji İlkokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 24
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/18:00

Özel Fatih Okyanus Koleji İlkokulu Hakkında

Sabah 09:00 akşam 18:00 saatleri arasında hizmet veren Özel Fatih Okyanus Koleji İlkokulu, kampüs formatındaki binası ile çocukların istek ve ihtiyaçlarını eksiksiz karşılayan bir okuldur. İstanbul Fatih semtinde yer alan okul içinde, yemekhane, laboratuar, kapalı spor salonu, konferans salonu, etkinlik ve oyun alanları, sanat atölyesi, müzik odası ve bilgisayar laboratuarı bulunmaktadır. Yabancı dile özellikle önem verilen okulda, İngilizce, İspanyolca, Almanca ve Fransızca dersleri ile etkinlikler ve uygulamalar bulunmaktadır. Branş derslerinde duyu organlarının hepsini kullanarak konuları kavrayan çocuklar, ezberlemeden öğrenmektedirler. Futbol, masa tenisi, voleybol, basketbol, tenis, yüzme ve jimnastik derslerinin bulunduğu spor faaliyetleri sayesinde çocukların beden ve kas gelişimlerine destek olunmaktadır. Yemekler, gıda mühendisi denetiminde, hijyenik yemekhanede öğrencilere sunulmaktadır. Ayrıca deneyimli hemşire ve donanımlı reviriyle Okyanus Koleji İlkokulu öğrencilerine sağlık hizmeti de vermektedir. Okyanus Kolejleri İlkokul’da eğitim modeli olarak "OSEP" başlığı altında "Ocean Smart Education Programe" diye ifade edilen metodu kullanmaktadır, Okyanus Akıllı Eğitim Programı diye de geçmektedir. Modelin Temelini sürdürülebilirlik, tam öğrenme, uygulamalı, yansıtıcı öğrenme, yetenek merkezli eğitim oluşturmaktadır. ilköğretim okullarında çevre bilinci, çevre yönetimi ve sürdürülebilir kalkınma eğitimi vermek için uygulanan bir program olan Eko-Okullar Programı ile öğrenciler, hem çevresel konularda bilgi edinirler, hem de ailelerini ve sivil toplum kuruluşlarını çeşitli konularda bilinçlendirmede etkin rol almaktadırlar.

Yorumlar (4)

 • ES

  İmkanları çoğu koleje göre çok daha iyi. dil eğitimiyle öğrenci kulüpleriyle fark yaratan bir okul. Çocukların çok yönlü gelişimini sağlıyorlar robot gibi yetiştirmiyorlar.

 • MY

  Yabancı dil eğitimine oldukça önem veriyorlar gramer ezberletmek yerine konuşma ve kendini ifade etme odaklı işleniyor dersler hem çocuklar sıkılmıyor hem de daha kalıcı bir şekilde öğreniyor o açıdan takdir ediyorum. Tavsiye ederim

 • Veli

  Diğer şubelerini bilemem ama burdaki öğretmenler gayet donanımlılar. Öğrenci nasıl öğrenir, nasıl eğlenir hepsinin farkındalar. Seneyede burdayız :)

 • Veli

  yabancı dil konusunda başarılı oldukları belli. Sayfalarından takip ediyoruz.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Fatih Okyanus Koleji İlkokulu İletişim Bilgileri

Karagümrük Mah., Kaleboyu Cd, 34400 İstanbul, Türkiye
0 212 963 2084
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum