fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Fatih Sınav Koleji İlkokulu

Özel Fatih Sınav Koleji İlkokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var

Özel Fatih Sınav Koleji İlkokulu Hakkında

Özel Fatih Sınav Koleji İlkokulu, İstanbul'un Fatih ilçesinde bulunmaktadır. Kampüs içinde bulunan bu kurum ilköğretim öğrencilerinin eğitimini oldukça önemsemektedir. Bu kurum, eğitim hayatının temellerinin atıldığı bu dönemi sağlam bir şekilde oluşturmaktadır. Okulun uzman öğretmen kadrosu, öğrencilerini araştırmaya ve kendi kendine bilgiye ulaşabilmeye teşvik etmektedir. Okul bünyesinde bulunan psikolojik danışmanlarla öğrencilerin gelişimi takip edilmektedir. Okuma ve yazma konusunda sıkıntı çeken öğrenciler için ek ders ve etütler yapılmaktadır. Tüm eğitimler yaş gruplarına uygun şekillere indirgenmiş ve eğlenerek öğrenmeleri amaçlanmıştır.
Özel Fatih Sınav Koleji İlkokulu, yabancı dil eğitimine önem vermektedir. Bu kurum, İngilizce dil eğitimini yoğunlaştırılmış şekilde öğrencilere aktarmaktadır. Tüm duyu organlarını kullanarak öğrenme sağlayan öğrencilerde tam öğrenme gözlemlenmektedir. Bu bağlamda dil eğitimleri, görsel ve işitsel materyaller kullanılarak zenginleştirilmektedir. Yoğunlaştırılmış İngilizce eğitimiyle, öğrenciler ilerleyen zamanlarda uluslararası geçerliliği olan dil belgelerini kolayca alabilmektedir.
Özel Fatih Sınav Koleji İlkokulu, öğrencilerinin sanat ve spor alanında gelişmesi amacıyla birçok etkinlik ve aktivite düzenlemektedir. Bu etkinlikler dahilinde; futbol, voleybol, basketbol, badminton, hentbol, buz pateni, jimnastik, bale, yüzme, yoga ve dans dersleri bulunmaktadır. Aynı zamanda zihinsel gelişimin önemi dolayısıyla; akıl ve zeka oyunları, robotik ve kodlama, satranç, bilişim ve proje dersleri yapılmaktadır. Daha birçok aktivite ve etkinlik düzenleyen bu kurum, öğrencilerin en çok tercih ettiği kurumlardan biri olmaktadır.
Özel Fatih Sınav Koleji İlkokulu, Atatürk ilke devrimlerine bağlı olarak yaşayan, milli ve manevi duygulara sahip, çağdaş, umutlu ve mutlu bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Aynı zamanda hedefine emin adımlarla ilerleyen, ileride mesleğini dürüstçe ve en iyi şekilde yapan bireyler olmalarını istemektedir. Çevreye ve doğaya, sevgi duyan, toplum kurallarına saygılı öğrenciler yetiştirmek amacıyla birçok eğitim ve seminerler gerçekleştirilmektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Fatih Sınav Koleji İlkokulu İletişim Bilgileri

Topkapi Mah. Şeyhülislam Sok. Özel Fatih Sinav Koleji Blok, No:28, Fatih / İstanbul
0 212 963 2082
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum