fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel GOP Şafak Okulları İlkokulu

Özel GOP Şafak Okulları İlkokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 24
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/19:00

Özel GOP Şafak Okulları İlkokulu Hakkında

Özel GOP Şafak Okulları İlkokulu İstanbul Gaziosmanpaşa’da eğitim hizmeti veren bir kurumdur. Okulun başlıca amacı güvenilir, sağlıklı ve sevgi dolu bir eğitim ortamı ile öğrencilerin istekli ve öğrenmeye hazır hale gelmesidir. Öğrencilerin aktif katılımlarıyla işlenen dersler sayesinde bilgiler unutulmuyor ve kalıcı bir öğrenme gerçekleşiyor. Okulda teknolojiyi doğru ve bilgiye ulaşmak için kullanan çocuklar yetiştirmek için teknolojik alt yapıyı öğrencilerin bilgiye daha hızlı ulaşabilecekleri ve elde ettikleri bilgiyi yapılandırma, yorumlama ve ihtiyaç duyduklarında kullanabilmelerine olanak sağlayacak şekilde düzenlenmiştir. Özel GOP Şafak Okulları İlkokulu'nda verilen dersler eğlenceli matematik, fen ve doğa, akıl oyunları, oyuncağımı yapıyorum, drama, modern dans, halk oyunları, resim, buz pateni, yüzme, futbol, basketbol ve voleyboldur. Öğrencilerinin sadece branş derslerinde değil spor sanat faaliyetlerinde de başarılı olmalarını ve yeteneklerini keşfedebilmeleri için okulda yüzme havuzundan buz pateni pistine voleybol ve basketbol sahasına kadar bir çok fiziksel imkan sağlanmaktadır. Okulda yabancı dil eğitimi olarak İngilizce ve ikinci bir yabancı dil eğitimi verilmektedir. Dersler sınıf seviyelerine göre özel olarak hazırlanmış oyunlar, şarkılar, hikayeler ve aktivitelerle anadillerini öğrenir gibi öğrenme yolu izlenir. Özel GOP Şafak Okulları İlkokulu'nun verdiği hizmetler arasında psikolojik danışmanlık ve rehberlik hizmeti de verilmektedir. Yazları eğitime devam edilmekte isteyen 4-14 yaş arasındaki öğrenciler yaz okulu uygulamasına katılabilmektedir. Yaz okulu spor etkinlikleri, yabancı dil eğitimi ve oyunlarla ağırlıklı bir programa sahiptir. Okulda verilen destek hizmetler yemek, servis, temizlik ve güvenliktir.

Yorumlar (1)

  • SB

    Disiplinli eğitim kalitesi yüksek bir okul. Çocuğum eğitim hayatına iyi bir okulda başlasın istedim ve bu okulu seçtim. Yabancı dil eğitiminden spor derslerine her alanda özverili ve alanında başarılı eğitmenlerle çalışıyorlar. Çok memnunuz.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel GOP Şafak Okulları İlkokulu İletişim Bilgileri

Yeni Mahalle, Hekimsuyu Caddesi, No:35, Küçükköy - Gaziosmanpaşa / İstanbul
0 212 963 2072
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum