fb
Özel Halkalı Atakent Doğa Koleji İlkokulu

Özel Halkalı Atakent Doğa Koleji İlkokulu

Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • google+ share
 • mail share
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 17
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/16:00
Ücretsiz Eğitim Danışmanı

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

İdeal okulu seçmek için okulları tek tek gezmeye vaktin yoksa, ücretsiz eğitim danışmanlarımız kriterlerine en uygun 5 okulun seni arayıp bilgi vermesini sağlasın.

Hemen Başla

Özel Halkalı Atakent Doğa Koleji İlkokulu Hakkında

Özel Halkalı Atakent Doğa İlkokulunda eğittim çoklu zekâ kuramına uygun olarak verilmektedir. Her çocuğun bireysel gelişimi göz önünde bulundurularak eğitim verilmektedir. Okulun psikolojik danışmanlık ve rehberlik hizmetleri mevcuttur. İstanbul Küçükçekmece’ de bulunan okulda fen ve teknoloji, Türkçe, iki adet yabancı dil, drama, müzik beden eğitimi, sosyal bilimler eğitimleri, hayat bilgisi eğitimleri, değerler eğitimleri, matematik eğitimleri, bilimsel eğitimler verilmektedir. Okulun farklı dallarda kulüpleri mevcuttur. Okulun ülkenin birçok yerinde kampüsleri bulunuyor. Kültürel ve bilimsel çalışmalar genellikle geziler esnasında görerek ve yaşayarak öğrenmeyi destekliyor. Müzikle jimnastik eğitimleri, modern dans eğitimleri, satranç eğitimleri mevcuttur. okulda sosyal sorumluluk projelerine yer verilmektedir.

Fiziksel İmkanlar

Yemekhane
Havuz
Kapalı Spor Salonu
Konferans Salonu
Kantin
Oyun Alanı
Bahçe

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Servis

Dil Olanakları

İngilizce

Sportif

Yüzme
Hentbol
Voleybol
Basketbol
Jimnastik

Sanatsal

Modern Dans
Halk Oyunları

Kulüpler

Satranç
Akıl ve Zeka Oyunları

Yorumlar

 • Ö. V.

  Çocuğumuz için verdiğimiz en doğru kararlardan biri burası. Okul seçimi gibi kritik bir kararı riske atamazdık. Doğaya güvendik ve 2 yıldır da çok güzel ilerliyoruz. Günden güne Doğa ile büyüyor gelişiyoruz. Eğitim öğretim hayatına sizinle başladığımız için çok şanslı ve gururluyuz.

 • B. C.

  Okuldaki yenilikler çocukların motivasyonunu okul sevgisini arttırıyor. Çeşitli aktivitelerle çok yönlü gelişimleri destekleniyor. Bu yüzden çok memnunuz açıkcası.

 • P. Y.

  Sanatsal ve sportif faaliyetleriyle dersleri destekleyen bir okul. Tecrübeli ekibine güvenimiz tam. Emekleriniz için teşekkür ederim.

 • C. T.

  Kızım için okul seçiminde oldukca titiz davrandık. Doğayı seçerek ne kadar doğru bir karar verdiğimizi şimdi dah iyi anlıyorum. Çocuklara gösterdikleri hassasiyetten ötürü teşekkür ederim

 • F. K.

  Alanında başarılı öğretmenleriyle donanımlı laboratuvarlarıyla eğitim kalitesi olarak dört dörtlük diyebileceğim bir okul. Ayrıca fiziksel imkanları, sosyal faaliyetleri, dil eğitimi kusursuz. çocuğunuz için doğru bir tercih olacaktır.

"Özel Halkalı Atakent Doğa Koleji İlkokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Halkalı Atakent Doğa Koleji İlkokulu İletişim Bilgileri

Halkalı Atakent Mah. Atatürk Cad. 11. Kısım No:24/1 Küçükçekmece / İstanbul
0 212 963 2081
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum